Teğmen
08 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2012 Audi A3 ikinci defa sis farı çerçevem çalınıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Sağ tarafı çalmışlar sabah kalktım yok.Nasıl önlem alabilirim? Çıkma zor bulunuyor.Krom ızgarası yüzünden bulamıyorum.Bildiğiniz bir yer var mı?
Hp laptopum açıkken şarj olmamaya başladı.Bilgisayarı kapatıyorum öyle şarj oluyor.Hemde yüzde yüz oluyor.Format attırdım yine düzelmedi.Bataryayı çıkarıp fişini takıyorum çalışmıyor.Napıcam bilemedim.
iki defa format attım yine düzelmedi.Hp 250 laptopum açıkken şarj olmuyor.Kapatınce şarj etmeye başlıyor.Nasıl düzelir? Bi yardım lütfen.
prag-budapeşte-viyana 7 gün tura çıkacağız.İLk defa yurt dışı gezisi olacak.Tur şirketi ile gidiyoruz ama neredeyse herşey extraya giriyor.Denryimli arkadaşlardan nereleri extra görmemiz gerektiği hakkında yardım alabilirmiyim?İngilizcemizde yok.Tek başımıza da gezemiyoruz.Tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız?
hobi olsun diye ilk defa kamera kullaacaklar.kısa videolar çekmek için.250-300 civarı önerileriniz nedir acaba?
Arkadaşlar 2012 a3 sis farı çerçevesi (nikelajlı) çıkma ya da muadil nerden bulabilirim?Sanayi falan gezdim internetten aradım bulamadım.
Çok dil bilmiyorum.(sadece tarzanca ) yeşil pasaportum var.hangi adaya nasıl gitmeliyim.Ege tarafından gidebilirim.Nerde nasıl kalınır?Tavsiyelerinizi yazarmısınız?
klimam tam soğutmadığı için sanayide klimacıya götürdüğüm aracımın kilima motoru arızası olduğu ve 1200 liraya değişeceğini söylediler.ne yapmalıyım fiyat normalmidir_
Müşteri hizmetlerinden aradılar vergiler dahil 50 tl ye Vodafone Red F Plustarifesine geçtim.Sonra internette araştırdım böyle bir tarife yok.Bayiye gidip sordum daha önce duymamışlar.Bilgi sahibi olan veya kullanan varsa rica etsem bi yardım etse?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 243
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 30.813 (Bu ay: 272)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.