Şimdi Ara

***Yurtdışı Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları (MFi, QC, Wireless, Power3S, VoltIQ..) (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
189
Favori
65.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?&cart_warehouse=CN

Fiyatı nasıldır. Pek bilmiyorum piyasasını sizce bunun ederi kaçadır. Şarj aleti lazım da. Başka öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    eğer aciliyeti yoksa aliexpress takip edin 11.11 de iyi indirimler oluyor misal ben ugreen marka 3.1 destekli adaptörü 4$ gibi bir fiyata almıştım tabi 11 kasımda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

eğer aciliyeti yoksa aliexpress takip edin 11.11 de iyi indirimler oluyor misal ben ugreen marka 3.1 destekli adaptörü 4$ gibi bir fiyata almıştım tabi 11 kasımda.
    Çok teşekkür ederim. Takip edeceğim.

• İphone 6s için kaliteli bir sarj aleti söyler misiniz ? Orjinal aldım 6-7 ayda bozuldu.

• içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Baseus, Aukey, Ugreen gibi markalara bakabilirsin hocam. Ben baseus dan çok memnun kaldım.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Sayenizde ben de buradan kablo aldım. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

UGreen, fiyat/kalite açısından sempati duyduğum bir marka. Benim Type-C değil normal micro USB kablo ihtiyacım vardı; o yüzden sizin mesajınız üzerine siteye girip arattım. Tam da istediğim gibi 1.5 metrelik buldum ve iki tane sipariş verdim. Ucuza bulduğum ve acelem olmadığı için ekstra ücret ödemeden takipsiz aldım. Bu sebeple gelmesi 40 günü buldu (benim için sorun değildi ama bu mesajı okuyup alacak olanlar, aceleleri varsa biraz fazla ödeyerek takipli sipariş verebilir). Konuya girip gecikmeli de olsa size teşekkür mesajı yazarken siparişlerime biraz önce tekrar baktım; 1.5 metrelik kabloların tanesi bana 1.5 dolara gelmişti. Şu anda daha da ucuz (1.09 dolar). Almak isteyenler için gayet güzel bir fırsat (bazı boyları zaman zaman stokta olmayabiliyor. İstediğiniz boyu stokta göremezseniz arada bir bakmanızda fayda var).

Link de vereyim:https://www.joybuy.com/3291701.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 23 Ekim 2018; 21:44:0 >

• Fenman kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, sevindim. Ben de genelde Ugreen ve Baseus marka tercih ediyorum. O site çok enteresan bir yer, sık sık kontrol ederim, bazen çok anormal fırsatlar düşebiliyor. Mesela geçen ay Momax marka MFI lisanslı 1,5 metrelik lightning kablo aldım tanesi 0,80$ a :) Şaka gibi, aynı ürün şu anda 6$ a satılıyor. Ve bizim ülkede pek rastanmayan bir durum ama, 2 tane almıştım iksini de gönderdiler bedava kargo ile.
  • shareBaseus cable for charging and data transferhttps://m.joybuy.com/3291716.html?utm_medium=en_sns&utm_campaign=3291716

Fiyat çok uygun. Tam olarak arabada bulunmalık bir kablo. Zamanında hepsiburadadan spigen araç şarjı almıştık tüm forum 29 TL ye. Çok cici ikili olurlar (:

Ekleme : saçma sapan fiyatlar çıkıyor anlamış değilim. 2.99 usd yazan kablo sepete attığımda d küsür oluyor. 1.09 olan ugreen type c kablo 2.15 oluyor. Sebebini bilen yardımcı olursa çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 24 Ekim 2018; 2:19:45 >
  • Merhaba

Çok güzel bir başlık elinize sağlık.

Type C - Lightning kablo aldım. Apple harici mfi markalarından bi adaptör almayı düşünüyorum. Watt olayı kafamı karıştırıyor, tavsiye edebileceğiniz Type C adaptör varsa memnun olurum. Teşekkürler

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Tam bir cevabım olmadığı için yanıt verememiştim ama bugün durumu tespit edince mesaj yazmak istedim.

Önceki mesajımda bahsettiğim USB kablodan tekrar almak için geçen günlerde sipariş oluşturmuştum. Adet fiyatı 1.09 dolar olduğu halde ödemeye geçince indirimsiz fiyattan yansıyordu. Öyle olunca sipariş vermedim. Bugün tekrar baktım ve ödeme aşamasında gerekli indirimi yaptığını gördüm. Velhasıl, sanırım sistemsel veya dönemsel bir sorun vardı. Tekrar sipariş oluşturmayı denemenizi öneririm; muhtemelen indirimli fiyat geçerli olacaktır.
    Hocam 5li alınca 1.09dan veriyordu 5 tane aldım geçtim o zaman. Çürümez etmez. Kalsın.

Sayenizde bende verdiğiniz linkten aldım

Baya bi uyguna geldi. 1 tane 1 metrelik,3 tane 1.5 metrelik kablo 24 TL bile tutmadı.Umarım orjinaldir ve sorunsuz gelir.
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Demek ki siz alırken adetle ilgili bir saçmalama varmış sistemde. Dediğiniz gibi, kenarda dursun. Zaten ben de yedekte durması için tekrardan aldım. Malum, bu fiyata böyle kaliteli kablo bulmak mümkün değil; zira UGreen kablolar, Aliexpress'in 11.11 indirimlerinde bile JoyBuy'dakilerin neredeyse iki katı fiyatta. Hem yedekte durması iyi, çünkü USB kablolar; ezilme, kırılma, darbe gibi şeylere maruz kalmasa bile durduk yere bozulabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 5 Kasım 2018; 15:35:40 >
  • Tsikalgo Okoronkwo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Kabloların orijinallğinden şüpheniz olması; zira JoyBuy, ülkemizde GearBest, Banggood, DX kadar bilinmese de oldukça büyük bir firma ve bu kablolar JoyBuy'ın kendi stoklarından gönderiliyor (JoyBuy'ın sitesinde hem Hepsiburada gibi kendi satışı var, hem de başka satıcılar var. Kendi satışları JoyBuy Collection'dan yapılıyor ve aldığınız bu kablolar da oradan satılıyor).

Takipsiz aldıysanız gelme konusunda garanti verilemez (ilçenizdeki Ptt şubesine ve bölgenizdeki dağıtıcıya bakar gelme durumu). Yine de büyük ihtimalle geleceğini söyleyebiliriz. Daha önce de bahsettiğim gibi, buradan ilk aldığım kablolar 40 günde gelmişti. Sadece bu siteden değil, yurt dışından yapılan alışverişlerde takipsiz paketlerin gelme süresi tamamen şans işi. Benim yurt dışı takipsiz kargolu alışverişlerimde 8 günde gelen paketim de oldu, 160 günde gelen paketim de oldu (ikisi de rekordur). Ortalamasına bakarsak 1-2 ay arasında geleceğini düşünebilirsiniz.

Aliexpress ve gearbesti cok kullandim da burayı ilk defa kullaniyorum.Dediginiz gibiyse sorun yok. 2 ay bile beklerim

Acelesi yok :) Tesekkur ederim yardiminiz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

Hayırlı olsun. Demek ki siz alırken adetle ilgili bir saçmalama varmış sistemde. Dediğiniz gibi, kenarda dursun. Zaten ben de yedekte durması için tekrardan aldım. Malum, bu fiyata böyle kaliteli kablo bulmak mümkün değil; zira UGreen kablolar, Aliexpress'in 11.11 indirimlerinde bile JoyBuy'dakilerin neredeyse iki katı fiyatta. Hem yedekte durması iyi, çünkü USB kablolar; ezilme, kırılma, darbe gibi şeylere maruz kalmasa bile durduk yere bozulabiliyor.
    Çok sağolun hocam. Aslında 1 tane kabloya ihtiyacım vardı arabada kullanmak için. Fiyatı uygun görünce aldım geçtim.

Benim problemim şu. Sürekli yurt dışından blitzwolf ugreen falan alıyorum. Kuzenler de kalitesiz ürün kullanmayacağımı bildikleri için mütemadiyen hacılıyorlar bu tür şeyleri benden

Bir ara şu üçlü kabloyu alıcam sadece arabada kalması için.

shareBaseus cable for charging and data transferhttps://m.joybuy.com/3291716.html?utm_medium=en_sns&utm_campaign=3291716

3 amper destekliyor ve 3 dolar, baseus. Böyle ufak uyduruk şeyler yeri geldi mi hayat kurtarıyor iyi biliyorum. Daha önce de söyledim, hepsiburadadan indirimle spigen araç şarjı almıştık 29 liraya. Qc 3.0 destekli 3 amper çıkışlı. Sayesinde bütün egeyi gezdim navigasyon ile.

uzun süredir kullanıyorum çok memnunum. öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufo

uzun süredir kullanıyorum çok memnunum. öneririm
    Teşekkürler hocam. Ugreen hakkında bilginiz var mı. Kıyaslama yapabilecek kadar.

Maalesef bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.