Şimdi Ara

***Yurtdışı Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları (MFi, QC, Wireless, Power3S, VoltIQ..) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
189
Favori
65.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kitmaker

Ugreen hiçbir özelliği olmayan tek çıkış araç şarjı almıştım kalitesini çok begenmemistim. 2.4A verdiğinden de şüpheliydim. Duvar şarjı ve kablolarının altında bir kalitedeydi. Fiyatı da 3 dolar falandı. Aynı özelliklerdeki çakmak şarjları benzin istasyonlarında 10 lira.

işte o yüzden alıp kullanmış, memnun kalınan bir ürün arıyorum. anker marka olarak iyi. anker araç şarjı nasıldır, kullandınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

adaptör çok önemli. Mutlaka kaliteli bir markanın veya telefon üreticisinin orjinal adaptörünü kullanmak lazım.

çoklu girişli adaptör almıştım teknosadan, teknosanın kendi üretimi. her zaman fişe takılıdır, hiç çıkarmam, oldukça memnunum.

2 girişli olanı üretimi yokmuş . Ben de baseusun 2 girişli adaptörünü sipariş ettim 19 liraya aliden. https://www.aliexpress.com/store/product/Baseus-Dual-USB-Charger-Mobile-Phone-EU-Charger-Plug-Travel-Wall-Charger-Adapter-For-iPhone-iPad/2343184_32844161827.html?spm=2114.12010612.0.0.138d5861awK5GI

Orjinal Baseus mağazası. Hiç alışveriş yapmadım ama kaliteli ve orijinal olacağını düşünüyorum.

baseus marka kablolar aldım kullanıyorum çok kaliteli hocam, ama adaptör isterseniz ugreen markasını öneririm,https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-17W-Dual-Port-Travel-Wall-EU-Plug-USB-Charger-for-iPhone-4S-5-5S-6/32393767553.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.sVMikQ

bu ürünüm bugün geldi, siyahını almıştım, şimdi yine indirime girmiş sanırım, bir de beyazını alıcam.

Ugreen'in lightning 3metre kablosunu almıştım, 2 ayda sizlere ömür oldu.

Blitzwolf getirttim, çok memnun kaldım. Yine blitzwolf alayım diye araştırma yaparken ( 3metre uzunluğunda kablo bulmak zor alide bile olsa) bir tane buldum, sepete attım ama almadım. Vatan bilgisayara başka ihtiyaçlar için gittiğimde, sonynin orjinal üretimi 3 metrelik micro usb kablosunu 32 liraya gördüm aldım çıktım. Aliden alsaydım da benzer fiyata gelecekti, üstelik 1 aya yakın da bekleyecektim.

Daha önceden de mediadan 2.5 metrelik usb kablosunu almıştım sonynin. halen işyerimde kullanırım, elden ele dolaşır bana mısın demedi 1 senedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 5 Mart 2018; 12:44:16 >

• Note 8 için kaliteli ev ve araç şarj aleti ile kablosu önerebilirmisiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jedi_master kullanıcısına yanıt
    Blitzwolf alabilirsiniz. Gecen hafta vatan bilgisayarda 3 metrelik sony micro usb 30 liraydi. Cok kalitelidir sony.

Adaptor olarak da baseusun cift girisli quickcharge 3.0 destekli adaptoru 20 lira civarina satılıyor alide baseusun resmi magazasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşyerinde kullanmak üzere 2 Amper kablosuz (wireless) şarj cihazı öneriniz var mı? Bütçe düşük.
  • Konu teferruatlı çok güzel herşeyiyle teşekkürler emek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar magnetik usb lerden menun musunuz? hangi marka tavsiye edersiniz? iki tane alacağım her yerde kullanmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sapphire

arkadaşlar magnetik usb lerden menun musunuz? hangi marka tavsiye edersiniz? iki tane alacağım her yerde kullanmak istiyorum

Hocam bulursan bana da haber ver, ne zamandır arıyorum ben de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QC 3.0 özelliği bulunmasını ve birden fazla USB portu olmasını isteyip markasını önemsemeden fiyat/performans ürünü arayanlar için şu ürün deneme amaçlı alınabilir:

https://www.fasttech.com/products/2401/10050730/9641066

Satışına yeni başladılar. Satıldığını görünce alıp denemek için dün sipariş verdim. Sitenin ismiyle markalandırıp satıyorlar. Üreticisi kimdir, bilemiyorum. Bana "kaliteli market markaları" gibi göründü. O yüzden kalitesinin iyi olacağını (en azından kötü olmayacağını) umarak almaya karar verdim. Geldiğinde ve kullandığımda naçizane yorumlarımı yazarım.

Not: Yeni sipariş verdiğim ve henüz kullanmadığım için "bence gayet güzel bir ürün" iddiasıyla öneride bulunuyor değilim. 26 Mart'a kadar 5,99 dolardan satılacağı için (sonrasında 6,99 olacak) "bir dolar, bir dolardır" diyerek ve kötü çıkmayacağını düşünerek, benim gibi merak edenler için göreceli bir "şansını deneme" tavsiyesi yapmaktayım.

• iphone 7 plus ıcın sarj aletı ve kablo arıyorum bende bunları buldum ama guzelmıdır kalıte olarak akım vs telefona zarar vermez sanırım
    sarj adaptoru ne alabılırım kalıtelı bısey varmı iphone ıcın

Kablo
  • samsung note 2 için ucuz yollu en güzel şarj takımı hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

iphone 7 plus ıcın sarj aletı ve kablo arıyorum bende bunları buldum ama guzelmıdır kalıte olarak akım vs telefona zarar vermez sanırım
    sarj adaptoru ne alabılırım kalıtelı bısey varmı iphone ıcın

Kablo
    hocam ali ex den alın pişman olmazsınız. linke baktım, o kablodan 10 dan fazla aldım, eşe dosta dağıttım. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

hocam ali ex den alın pişman olmazsınız. linke baktım, o kablodan 10 dan fazla aldım, eşe dosta dağıttım. tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    hocam kabloda tamam sımdı fıs kaldı
    ne alsam kı iphone ıcın ıdeal olur bulamadım cokta guvenemıorum kalıtelı olurmu fılan elektrık sonucta
  • quote:

ne alsam kı iphone ıcın ıdeal olur bulamadım cokta guvenemıorum kalıtelı olurmu fılan elektrık sonucta

Alıntıları Göster
    hocam ugreen alın. pişman olmazsınız. 5 den fazla aldım, kullanıyorum, eşe dosta dağıttım yine, yedekte 2 tane duruyor. tavsiye ederim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-17W-Fast-USB-Charger-Dual-USB-Wall-Charger-Adapter-Universal-Mobile-Phone-Charger-for-iPhone/32393767553.html

https://tr.aliexpress.com/store/product/Ugreen-5-V-2-1A-USB-arj-i-in-iPhone-X-8-7-iPad-hava-H/301635_32850255196.html?spm=a2g10.12010608.0.0.3ea61655JfCgLq

yorumlara da bakabilirsiniz hocam.

alıp pişman olan ben görmedim. iki üründe var ben de ikisini de kullanıyorum hocam.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Blitzwolf dan şaşma arkadaşım.ürünleri pahalı ama fiyatını sonuna kadar hakediyor.ugreen, baseus rock,hoco,ve benzeri birçok ürün aldım kullandım.evimde 6 adet iphone cihazı var.ona görede kablo bulunduruyorum.ev arba ofis derken 8-9 kablo herdaim çalışır vaziyette.bilitzwolf un ürününü al kafan rahat ömürlük kullan saygılar.
  • 20 den fazla kablo aldım. çeşitli markalar aldım. Hepsi maksimum 2 ay dayandı. Geçen yaz sonu blitzwolf aldım. gerçekten kalitesi ve kullanışlılığı, dayanıklılığı ile farkediyor
  • aynen benimde 3m ugreen gitti katlanma yerinden. aradim bende bulamadim. vatandan online alinabiliyorsa bende aliyim. cok iyi oldu bu bilgi benim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.