Şimdi Ara

Yurtdışı cihazı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,Miami den alınma iphone 7 plus telefonum var 128gb lık ve satılıkta şuanda ama telefonu soran kişiler yurtdışı cihazı olduğunu duyunca vazgeçiyorlar.Şimdi bu cihazın garantisi bitmiş TR cihazı ile ne farkı var?Araştırmalarıma göre ben birşey bulamadım bilen varsa aydınlatsın beni lütfen.

• kısa süre önce yurtdışı kayıtlı 2. el iphone almak için baya bi araştırdım. apple zorlu ve apple akasya kesinlikle tamir için almıyor. garanti durumuyla ilgisiz, kesinlikle dokunmuyor telefona. troy, gürgençler gibi yetkili servisler fatura gösterilirse ücreti karşılığında servis sağlıyorlar. fatura yoksa malesef yurtdışına çıkınca yaptırmaktan veya yan sanayi yaptırmaktan başka şans kalmıyor.

• Ürün cdma destekli değilse, bir şekilde sorun çözülür ancak ürün cdma desteliyse ciddi bir arızada sorun yaşarsın, anakart değişimi gibi birşeyde başına dert olabilir, ancak unutmaki bu cihazlar çöpdroidler gibi kolay sorun yaşatmaz ben çevremde herkes iPhone kullanıyor hiç servisle işi olan görmedim, fiyat makukse cdma desteksiz cihazı gözün kapalı al
  • İPhone X ve 8 serisinde en son gsm ve cdma ayrı ürün sunuldu, att ve tmobile ürünleri gsm, verizon ve sprint ürünleri cdma cihazlar, xr ve sonrası ürünlerde hepsi tek tip oldu Amerika’da tümü Avrupa bölgesi için tamir konularında riskli
  • Cevaplar için teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.