Şimdi Ara

Yurtdisi Canaksiz TV izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
21.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben Danimarkada yasiyorum ve bu konularda cok fazla tecruben yok.Tasinacam bolgedeki apartmanlarda canak anten monte etmek yasak balkonda cemekanli camdanda canak cekmedigi icin alternatif arama geregi duydum..

Internete baglayarak canaksiz tv izlenen cihazlar varmis bana onerebileceginiz herhangi birsey varmi..?

• quote:

Orijinalden alıntı: karaca761

Merhaba arkadaslar ben Danimarkada yasiyorum ve bu konularda cok fazla tecruben yok.Tasinacam bolgedeki apartmanlarda canak anten monte etmek yasak balkonda cemekanli camdanda canak cekmedigi icin alternatif arama geregi duydum..

Internete baglayarak canaksiz tv izlenen cihazlar varmis bana onerebileceginiz herhangi birsey varmi..?

iptv öneririm onunda kalitesi o kadar iyi değil
  • Dandik seyler urasmaya degmez Tvibu filan buralarda cekmiyor.Digiturkede para vermek istemiyorum devamli acikcasi..
  • karaca761 K kullanıcısına yanıt
    sınırsız netın varsa iptv veya canlı tv vs ısımlı programlarla ızlıyebılırsın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

sınırsız netın varsa iptv veya canlı tv vs ısımlı programlarla ızlıyebılırsın ..

Net onemli degil burda tlf oparator ve internet cok ucuz sorun yok o konuda fakat pc den tv izlenmez..Direk modeme baglayip onuda tv ye takip izlenen cihazlar varmis benim bulmak istedigim onlar
  • ne güzel yurtdışında dvb-t,ip tv, cable tv sistemi oturmuş. buradaki gibi bir apartmanda her balkonda 2 çanak yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

ne güzel yurtdışında dvb-t,ip tv, cable tv sistemi oturmuş. buradaki gibi bir apartmanda her balkonda 2 çanak yok.

Burdada cogu yerde var heryerde yasak degil ayrica sadece kullanalar yabancida degil.ihtiyacsa kullanilir neden olmasinki alternatif varda insanlarmi uygulamiyor.Danimarkada Turkiyenin TRT si gibi DR die bi kurum var. Eger evinde Tv, laptop , internete giren tlf nun varsa. aylik 250 kr yani asa yukari 85 ytl. para aliyorlar.kacisn yok bundan.apartmanlarin verdigi kablo tv sistemini kullanmak ve odemek mecburiyetindesin. 130 kr da o..yani disardan gorundugu gibi ole super degil...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

ne güzel yurtdışında dvb-t,ip tv, cable tv sistemi oturmuş. buradaki gibi bir apartmanda her balkonda 2 çanak yok.

Burdada cogu yerde var heryerde yasak degil ayrica sadece kullanalar yabancida degil.ihtiyacsa kullanilir neden olmasinki alternatif varda insanlarmi uygulamiyor.Danimarkada Turkiyenin TRT si gibi DR die bi kurum var. Eger evinde Tv, laptop , internete giren tlf nun varsa. aylik 250 kr yani asa yukari 85 ytl. para aliyorlar.kacisn yok bundan.apartmanlarin verdigi kablo tv sistemini kullanmak ve odemek mecburiyetindesin. 130 kr da o..yani disardan gorundugu gibi ole super degil...

:)) kusura bakma güldüm

TİVİBU neden çekmiyor ki?
    İnternetten yapılan yayın o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

Biraz arastirdim ben Sanirim sadece TTNET interneti olanlarda calisiyormus.
  • quote:

quote:

E türk telekom avrupaya dösedik diyo bas bas burda sizin oraya uğramamışlar mı?
  • quote:

quote:

quote:

Yok yav ne gezer. onlar bu pahalilikla burda rekabet edemezler.. kimse kullanmaz..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok yav ne gezer. onlar bu pahalilikla burda rekabet edemezler.. kimse kullanmaz..

Fake bile tekel olmuş ne ddim yani, sana tavsiyem online işlere yönelmen. Geçen gün gördüm forumda bir arkadaş televizyonu iptvye dönüştürmüş, Tüm kanallara bağlanıyor.2012 yılının konusuymuş.Marka lg. Usb apps kurulumu ile yapmış. Sende böyle birşey deneyebilirsin.?
    Bakım atım konuyu buraya.

http://forum.donanimhaber.com/m_75922227/tm.htm

Link bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 2 Temmuz 2013; 14:20:24 >

Tvniz daha doğrusu panelin desteklediği bir serveri pcye yükleyin ve server üzerinden tüm kanalları sorunsuz izleyebilirsiniz !
  • aylık bir tl ye digiturk play var yakaşık 30 kanal (ligtvler maç olmadığı zamanlar açık) cam gibi görüntü saglıyor
    üstelik yayını 12 saat geri alma özelliği var yalnız tvlerden bakılamıyor pc-tv yada androit/ios baglantısı ile tvye görüntü transferi gerekmekte
    *değerlendirilebilir*
  • digiturkplayin 1 liralik versiyonu sadece TR icindir sanirim yurtdisinda öyle bir indirim yapmazlar,
  • orda karasal yayın+kablolu tv vardır zaten ikisinede anten çekmen gerekli değil karasal danik vhf anteniyle bile çeker diye biliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

orda karasal yayın+kablolu tv vardır zaten ikisinede anten çekmen gerekli değil karasal danik vhf anteniyle bile çeker diye biliyorum..

Karasaldan verilen yayınlar ve uydular sınırlıdır...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fake bile tekel olmuş ne ddim yani, sana tavsiyem online işlere yönelmen. Geçen gün gördüm forumda bir arkadaş televizyonu iptvye dönüştürmüş, Tüm kanallara bağlanıyor.2012 yılının konusuymuş.Marka lg. Usb apps kurulumu ile yapmış. Sende böyle birşey deneyebilirsin.?
    Bakım atım konuyu buraya.

http://forum.donanimhaber.com/m_75922227/tm.htm

Link bu

Onerin gercekten super fakat benim TV Sony bilmiyorum onun icin bu arz seyler varmi birde karisik gibi biraz sanki bu islerede biraz tecrube lazim icinden cikabilecegimi sanmiyorum...Tak kullan usulu bisey lazim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

orda karasal yayın+kablolu tv vardır zaten ikisinede anten çekmen gerekli değil karasal danik vhf anteniyle bile çeker diye biliyorum..

Kablo TV sistemi zaten var binada ama ben turk kanallari istiyorum sorun orda zaten 4-5 tane turk kanali koyyolar paketin icine sonradan fatura ile okkali bi dösüyorlar.
    Bide ZappTV die birsey varmis sanirim sadece bu cihazi modeme baglayip onuda tv ye takinca sorunsuz izleniyormus ne kadar asli var bilmiyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.