Şimdi Ara

Delikli çanak anten??ve sinyal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • delikli çanak anten kullananlar sinyal bakımından sorun yaşadınız mı arkadaşlar? performansı nasıldır???

• quote:

Orijinalden alıntı: hunted86

delikli çanak anten kullananlar sinyal bakımından sorun yaşadınız mı arkadaşlar? performansı nasıldır???

90 lık kullanıyorum,2 ayrı evde. gözü kapalı al. hiç sinyal kaybı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnygirl

quote:

delikli çanak anten kullananlar sinyal bakımından sorun yaşadınız mı arkadaşlar? performansı nasıldır???

tşkler.. Birçok kişi cok sinyal kaybı yaşarsın diyor ama sanırım çoğunun da kullanmışlığı yok. sen 90 lık iyi sonuç aldığına göre ben 120 lık çanakta hiç sorun yaşamam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: funnygirl

quote:

tşkler.. Birçok kişi cok sinyal kaybı yaşarsın diyor ama sanırım çoğunun da kullanmışlığı yok. sen 90 lık iyi sonuç aldığına göre ben 120 lık çanakta hiç sorun yaşamam.

gözü kapalı kullan. normal çanakla,sinyal seviyesi 85 zor görürken,bununla 95 i rahat görüyor

• Bende de var ve gayet memnunum. Ayrıca delikli olduğu için rüzgardan daha az etkileniyor. Düşüneden alabilirsin.
  • rüzgardan tkilenmiyor daha hafif ve avantajlı ki oda sinyal verimi daha iyi... tek eksi fiyatı fazla kaçabilir...
  • waywedie W kullanıcısına yanıt
    fiyatı 50 tl, diğerleride 40 zaten. eğer değer diyorsanız alacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naruto dayı N kullanıcısına yanıt
    capı aynı farkı ruzgar dırencıdır

Delikli çanak anten??ve sinyal Delikli çanak anten??ve sinyal

• Delikli çanak antenler, tahmin edildiği gibi gerçekten sac’ında delikler olan, bir eleğe benzeyen çanak antenlerdir. Bu antenlerin çapının tamamında küçük delikler bulunmaktadır. Özel üretim olan bu antenlerin fiyatları Normal antenlere oranla biraz daha pahallıdır.detaylı bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital34 -- 22 Mayıs 2018; 11:38:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.