Şimdi Ara

Yurt dışından getirilen ikinci telefonların Türkiye'de kullanılması yasaklandı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
3
Favori
21.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanırsınız hocam. Kullanmada sıkıntı yok. Anladığım kadarıyla donanım ile ilgili sıkıntı yaşadığınızda apple yetkili servislerinden yararlanamazsınız. Özel servisler ücret karşılığı cihazınıza bakacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yakın zamanda uçakla tel getiren oldu mu?
    gümrüklerde karayolu ile girişlerde her telefonun imeisini not ediyorlarmış fakat henuz yürürlüğe girmemiş mevzu.
    hatta her telefonun gümrükte kaydının yapılacağı konuşuluyor yani getiren kendi pasaportuna ülkeye girmeden kaydedecek.
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    Yurda giriş yapmadan kayıt hakkı açılıyor mu sorun orada ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Yurda giriş yapmadan kayıt hakkı açılıyor mu sorun orada ?

gümrük çalışanıyla görüştüm, bazen 24 saat sürüyor kaydedilmesi dedi, hatta mühür yetişmiyor karakola gidip giriş kaşesi vuruyorlar dedi.
    kısacası o iş sıkıntılı
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    En mantiklisi hac dönemi o zaman. Kendi tatilimizi de denk getireceğiz

• Arkadaşlar bu konuda bir gelişme var mı yoksa hâlâ bu yasaklar devam ediyor mu ? Türkiye'ye iş maksatlı olarak geleceğim ama sürekli 2 telefon kullanıyorum! Bu durumda yapabileceğim bir şey var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Gecenlerde ben 3 telefon, 1 playstation, 2 bilgisayar, 1 tablet ile geldim. Cantanda ne var diyen bile olmadi

Tabi bunu rastgele yapiyorlar da olabilirler. Ama bugune kadar 3 4 kere giris cikis yaptim, hic sorun yasamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celladına aşık olmuşsa bir millet,

ister ezan ister çan dinlet.

itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,

müstehaktır ona her türlü zillet.

• Arkdaşlar bir açığa kavuşturalım. Amerika'dan tanıdık gelecek. Şimdi resmi olarak 1 adet getirebiliyor ama 2. ve 3.yü gümrük arayıp bulmazsa Türkiye'de sorunsuz kullanabiliyor muyuz?
  • Evet bu isin bi adini koyalim. 3 kasimda rusya'da marketlere dusuyor. Ya alip gelecegim ya TR'den alacagim
  • Çok doğru bir karar.Herkes vergi vermeli.Diğer türlüsü net haksızlıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanosmanoglu

Çok doğru bir karar.Herkes vergi vermeli.Diğer türlüsü net haksızlıktı.

Adam 3 bin lira'ya bilet alıyor, 2 bin otele veriyor orda kim bilir kaç bin lira harcıyor. Nesi haksızlık? Posta ile vergisiz gelmiyor ya.
  • merhaba ingiltereden anneme nokia nin 216 sim free modelini getirmek istiyorum fakat bu telefon icinde pasaport kaydi yapilmasi lazim mi ?
  • dodi-- kullanıcısına yanıt
    Evet var mı bir gelişme bu konuda

• 7bin tl ye zorla iphone nasıl satacaklar bu yasaklar olmasa.

• Biri kulak arkası fotosu atsın. Mobildeyim 😡😡😡

• 2. Telefonu Pasaportuma işleyince vergi mi kesceklermi şimdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

arkadaşlar yakın zamanda uçakla tel getiren oldu mu?
    gümrüklerde karayolu ile girişlerde her telefonun imeisini not ediyorlarmış fakat henuz yürürlüğe girmemiş mevzu.
    hatta her telefonun gümrükte kaydının yapılacağı konuşuluyor yani getiren kendi pasaportuna ülkeye girmeden kaydedecek.

Evet gecen hafta ben. Hongkong apple storeden 3 tane iphone 8 plus aldım.6888 HKD fiyatı (3220 TL) Biri bende digerleri aile fertlerinde 3 unude kendi pasaportlarımıza kayıt yaptık. Çalısıyor. Kimsede ne getirdigimi sormadı. El çantamda idi kapalı kutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 29 Ekim 2017; 11:41:57 >
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Hocam yanınızda hem kullanmakta olduğunuz telefon hem de kapalı kutusunda 1 adet telefon mu vardı yani?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.