Şimdi Ara

Yurt dışından alışverişlerde gümrük vergisi sınırı düştü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
7
Favori
44.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin neyinize kaliteli ürünü ucuza almak, alın ülkedeki orta seviye malları üst seviye fiyatına oturun oturduğunuz yere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol kulüplerinin, cengiz inşaatların vergi affı nasıl ikame ediliyor. Böyle böyle ödüyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ali den alanlara sorun yok. Urun faturasini 20Euro kestiririz 💥

• olm adamlar; kaçana, uçana, koşana, durana, çömelene, vazgeçene, bakıp çıkacam diyene istisnasız yaslıyorlar vergiyi. ya seve seve ya da sevmeye sevmeye vereceksin. ister şimdi kendi rızanla ver, yoksa ben rızan olmadan da bir şekilde alırım.

• Direk 1 euro'ya düşürsünler bir daha uğraşmasınlar düşürmek için

• 1€ yapında kurtulun ülkede üretim sıfır bilim sıfır vergilerle ülkeyi döndürmeye çalışıyorlar vah halimize

• Neden sıfır yapmıyorlar acaba, ben onu merak ediyorum. Yap sıfır, herkes kurtulsun

• Üretmeden, yatırım yapmadan, habire ek vergiler koyan, vergi oranları arttıran, elinde ne var yok satan bir ekonomi ne kadar ayakta durabilir, devlet krizi nereeye kadar önleyebilir?
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Düştü 92.33 oldu
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    yerli arabağ

• Döviz böyle giderse pek yakında sınır tek haneye iner..
  • Böyle caydırma politikası olmaz ve de böyle cari açık kapatılmaz, bu olay sadece vatandaşı bezdirir bi kaç kuruş daha fazla vergi kazandırır haricinde hiçbir işe yaramaz.

Görünüşte faydalı gibi, fakat tamamen vatandaşın aleyhine gereksiz,lüzumsuz bir uygulamadır.

Beni düşünmeyen devleti ben neden düşüneyim ?

Sen son model teknolojiyi kullan vatandaş kullanamasın ? Bu mu insanı yaşatmak?

Ülke teknoloji üretemiyorsa sorumlusu vergi mükellefi vatandaşmıdır?

Kargoyla getiremiyorsak akrabayla eşle dosla getiririz kaliteli malzemeyi olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hüloğğğğğğğ

• Gümrük vergisi 22 euro ile Avrupa geneline gelindi ise , Maaşlar da Avrupa geneline gelecek mi ?
  • 1 euro yapın rahatlayın
  • muhtarlar ispanya'ya gidecek daha, hadi biraz daha vergi ve zam gönderin bize.
  • bence direk gümrük vergisi ödeyelim ürün yanında hediye edilsin.

• Ya bu kararı sürekli güncellemek için baya bir insan çalışıyor sanırım. Hani neden 30 dan 22 ya da 17,65 ne zaman olur soruları beynimi meşgul ediyor.

• Bu arada yorumları gördükçe yakında Demirören yada Sancak lar Donanımhaber'i de satın almaya çalışır diye düşünüyorum. En büyük eleştiri platformları bu ve benzer forumlar oldu.

• 15 yıldır ülkenin içine ediliyor biz buradan küfür etsek ceza yeriz böylede bir adalet var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.