Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC media link varmı alabilirmiyiz acaba merak ettim

reserved
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: emgöz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emgöz

http://www.ebay.com/itm/Original-Apple-iPhone-4s-Earphones-EarPods-Headset-Headphones-Genuine-16gb-32gb-/140927506297?pt=PDA_Accessories&hash=item20cfef1779

Şu Apple kulaklık orijinal mıdır kargoyla sanırım 12 dolara denk geliyor. Eğer orijinalsa hemen almayı düşünüyorum.

Güvenilir satıcı fakat nasıl emin olunabilir ki
    Tr fiyatları ne durumda?

hocam tr fiyatları uçuyor.
    buyur örnek

http://www.vatanbilgisayar.com/Kulakl%C4%B1k%20ve%20Mikrofonlar/apple-mb770gb-kumanda-ve-mikrofonlu-apple-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=51460

daha ucuza da var ama onlarda Apple veya original yazmıyor en azından dürüstler
    Burda yazdığı ve top-rated seller olduğu için beellkii diyebildim. Nasıl emin oluruz ki?

%99.9 olumlu feedback almış. Çakma satıp riske gireceğini de sanmıyorum aslında. Sonuçta orjinal yazmış ürünün isminin yanına. Çakmakysa iade alırsın büyük ihtimalle

peki hocam çok sağol. alırsam fikrimi yazarım.

Bu arada bi mesajında sedona 771 almayı düşündüğünü gördüm pahalı demişsin.
    Ben de 771 ve salcano ng020 arasında kalmıştım. Salcano fiyat performans olarak çok daha iyi duruyordu onu aldım. 1 seneye yakındır kullanıyorum 2 yarışa girdim çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. daha fazla bilgi almak istersen pm atabilirsin.
    Bu da konusu.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=104181

• BİLENLER YARDIM ETSİN
    arkadaşlar ben 26 şubatta araç kamerası satın aldım ancak çin ptt sinden takip numarası ile sorguladığımda şu çıkıyor
    Back to Home

Success find: 1 items!

item No. Year Status Location Destination Country Date
    RA608918360CN 2013 Waiting for Export Space Beijing TR 20130304 1411

ne diyor beklemede mi diyor ne yapmalıyım ?
    aldığım ürün şuyduhttp://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Car-Camcorder-360-degree-car-Hd-VCR-F900LHD-/260822780309?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D6167505109200598085%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D4%26sd%3D180939508130%26

• http://dx.com/p/protective-silicone-back-case-for-iphone-4s-white-108317

http://dx.com/p/swpkpower-sw-a22617-rechargeable-2600mah-emergency-mobile-power-charger-blue-174042

Bu iki ürünü almayı düşünüyorum ama kredi kartım yok sanırım banka kartı ile alışveriş olmuyor.
    Ne yapabilirim ?

• 23 şubatta aldığım lazer hala gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

ben gelince bilgilendiririm de normal zippo oiline falan takmayın

Aydın Merkezdeki Posta dağıtıcıları insana sinir krizi geçirttiriyor. Hele masabaşı çalışan ptt memurları ..Gidip kargo şubesinden almak istedim kimlikte resim yok diye vermedi iğneler

Ben de aydın da oturuyorum

aydınlı reyizler toplanmış aydınlıyız reyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samo1903 -- 11 Mart 2013; 17:26:25 >

• arkadaşlar şu parmak kamerayı 29 ocakta sipariş ettim bugün 11 mart yani aradan 41 gün geçti ama halen ürün gelmedi. satıcıya mesaj attım kamera bana ulaşmadı diye, 3-4 gün daha sabredin falan diyor ama o gün sonunda da gelmezse ne yapmalıyım? direkt e-bay e ticket açıp para iadesi mi isteyeyim yoksa biraz daha bekleyeyim mi? sizin siparişinizin de benim kadar gecikmişliği var mı? cevaplar için eyvallah şimdiden
  • arkadaslar merhaba ebaydan ilk alisverisim olacak tereddutteyim.. bu satici guvenilirmi yani turkeye sorunsuz bir sekilde gelirmi paypal ustunden odeme yapacagim.. birde turkiyeye ucretsiz kargo ile geliyor sanirsam ingilizcem yok. bu kullaniciya ne gibi mesaj atabilirim ayrica turkce atsam karsimdaki satici anlarmi acaba.. bir yardimci olursaniz sevinirim tskler..

www.ebay.com/itm/Remote-Key-Case-Shell-VW-BEETLE-JETTA-PASSAT-GOLF-Rabbit-MK4-MK5-R32-GTI-/200818198206?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AGolf&hash=item2ec1b286be&vxp=mtr

• Arkadaşlar şu erkek kemerini nereden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: makovad

arkadaslar merhaba ebaydan ilk alisverisim olacak tereddutteyim.. bu satici guvenilirmi yani turkeye sorunsuz bir sekilde gelirmi paypal ustunden odeme yapacagim.. birde turkiyeye ucretsiz kargo ile geliyor sanirsam ingilizcem yok. bu kullaniciya ne gibi mesaj atabilirim ayrica turkce atsam karsimdaki satici anlarmi acaba.. bir yardimci olursaniz sevinirim tskler..

www.ebay.com/itm/Remote-Key-Case-Shell-VW-BEETLE-JETTA-PASSAT-GOLF-Rabbit-MK4-MK5-R32-GTI-/200818198206?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AGolf&hash=item2ec1b286be&vxp=mtr

Arkadaslar ben bu urunu bu saticidan aldim paypal araciyla hayirlisi olsun bakalim kac gune gelecek ya da gelecekmi saticidan takip no istedim insallah onuda verir.. arkadaslar yardimci olacak olan varsa ve fikir verecek olan varsa bekliyorum..

• Merhaba bende ebeydan alışveriş yapmak istiyorum ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum, oraya yazmışsınız ama tam olarak anlamadım.
    Kredi kartım yok vardı iptal ettirdim, ziraat bankası internet bankacılığı kullanıyorum, ve banka kartım var. Bununla da alışveriş yapabiliyorum galiba.
    İlk olarak neler yapmam gerekiyor, yardımınız için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovmeygat

arkadaşlar şu parmak kamerayı 29 ocakta sipariş ettim bugün 11 mart yani aradan 41 gün geçti ama halen ürün gelmedi. satıcıya mesaj attım kamera bana ulaşmadı diye, 3-4 gün daha sabredin falan diyor ama o gün sonunda da gelmezse ne yapmalıyım? direkt e-bay e ticket açıp para iadesi mi isteyeyim yoksa biraz daha bekleyeyim mi? sizin siparişinizin de benim kadar gecikmişliği var mı? cevaplar için eyvallah şimdiden

Dostum paypaldan itiraz ac hemen ürünü aldıktan 45 gun icinde itiraz etme hakkin var cunku.

• Hi, we don\'t give it tracking number, if you
    need a tracking number, please pay more
    USD2.50, because the post will collect us the
    additional cost of each tracking NO., as you can
    see, we sell this item with a low price, hope you
    can understand.

arkadaslar kargo takip no istedim boyle birsey yazmis satici ne demek istiyor simdi bu arkadas..

• quote:

Hi, we don\'t give it tracking number, if you
    can understand.

arkadaslar kargo takip no istedim boyle birsey yazmis satici ne demek istiyor simdi bu arkadas..

Takip no istiyosan 2,50 dolar daha vereceksin.
    Çünkü posta bizden takip numarası için fazladan para alıyor.
    Gördüğün üzere, ürünlerimizi ucuz fiyattan satıyoruz. Umarım anlayışla karşılarsın
    diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

quote:

arkadaşlar şu parmak kamerayı 29 ocakta sipariş ettim bugün 11 mart yani aradan 41 gün geçti ama halen ürün gelmedi. satıcıya mesaj attım kamera bana ulaşmadı diye, 3-4 gün daha sabredin falan diyor ama o gün sonunda da gelmezse ne yapmalıyım? direkt e-bay e ticket açıp para iadesi mi isteyeyim yoksa biraz daha bekleyeyim mi? sizin siparişinizin de benim kadar gecikmişliği var mı? cevaplar için eyvallah şimdiden

Dostum paypaldan itiraz ac hemen ürünü aldıktan 45 gun icinde itiraz etme hakkin var cunku.

eyvallah şimdi açtım itiraz ticket ını sağolasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

quote:

eyvallah şimdi açtım itiraz ticket ını sağolasın

Ne demek vazifemiz hocam

• /www.theneocube.com sitesinin register bölümünde Adres verirken bölge isimlerinde antalya yok nereyi seçmem gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlu234

quote:

Hi, we don\'t give it tracking number, if you
    can understand.

Takip no istiyosan 2,50 dolar daha vereceksin.
    Çünkü posta bizden takip numarası için fazladan para alıyor.
    Gördüğün üzere, ürünlerimizi ucuz fiyattan satıyoruz. Umarım anlayışla karşılarsın
    diyor.

peki hocam sizce takip no alayim mi simdi almasam daha sonra alabilirmiyim takip.no.. kullanicinin profili %99

• Arkadaslar zippo alicam. Kac gune gelir. Bu hafta sonjna kadar siparis versem 22 sine kadar ulasir mi elime ?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.