Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.102
Favori
968.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu ürünü alalı 17 gün oldu ne gelen var ne giden.Satıcı 14 günde gelmesse para iadesi yapıyormuş.Malum ingilizce olmadıgından mesajda atamıyorum bana mesaj atma konusunda yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_dogus

Beyler şu ürünü alalı 17 gün oldu ne gelen var ne giden.Satıcı 14 günde gelmesse para iadesi yapıyormuş.Malum ingilizce olmadıgından mesajda atamıyorum bana mesaj atma konusunda yardımcı olurmusunuz.

Google translate diye birşey var

• Anime tarzı
    Pokemon Kart - Theme Deck, Booster Pack vs. Satan bildiğiniz yerler varmı?

Ebay, amazon dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Beyler şu ürünü alalı 17 gün oldu ne gelen var ne giden.Satıcı 14 günde gelmesse para iadesi yapıyormuş.Malum ingilizce olmadıgından mesajda atamıyorum bana mesaj atma konusunda yardımcı olurmusunuz.

Hocam varda doğru düzgün çevirmiyor diye yardım istiyim demiştim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Hocam varda doğru düzgün çevirmiyor diye yardım istiyim demiştim

Japon bir satıcıyla translate yardımıyla konuşuyorum. Bir ay oldu ürünü alalı hala gelmedi benimde

• Economy Shipping ile 6 günde geldi Standard Shipping ile olan sipariş 18 gün oldu hala gelicek.Acaba ekonomik olanlar dahamı hızlı geliyor ki.
  • Beyler ipod2um için kapak alıcam.Ancak ne kredi kartım.Nede paypalım var.Biri yardımcı olabilir mi acaba ?
  • Arkadaşlar onu alıcam bunu alıcam yeri değil burası beğendiğiniz hoşunuza giden ilginç uygun fiyattaki ürünlerin paylaşıldığı bir konu. ......nu cıkartmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

Arkadaşlar onu alıcam bunu alıcam yeri değil burası beğendiğiniz hoşunuza giden ilginç uygun fiyattaki ürünlerin paylaşıldığı bir konu. ......nu cıkartmayın

+1
  • yuzuklerin efendisi yuzugunun 2-3 $ i gecmeyen saticisi var mi ? almayi dusunuyorumda. zincirli olursa super olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşınabilir Bataryalı Usb Şarj Cihazı

Fiyatı gayet uygun Türkiyeye gönderim var mı?Varsa almayı düşünüyorum2 adet aa pil takıp usb den 5v 500 ma veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 17 Mart 2013; 12:55:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Taşınabilir Bataryalı Usb Şarj Cihazı

Fiyatı gayet uygun Türkiyeye gönderim var mı?Varsa almayı düşünüyorum2 adet aa pil takıp usb den 5v 500 ma veriyor

Tr ye gönderim yapılıyor

• bırak ebay ı milli alışveriş sitelerinden daha hiç alışveriş yapamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Taşınabilir Bataryalı Usb Şarj Cihazı

Tr ye gönderim yapılıyor

Teşekkürler.İlk önce bu tarz bir cihazı kendim yapmayı düşünüyordum.Sonrasında baktım ki devre malzemelerinin fiyatı zaten 5-10 lirayı buluyor.Birde ona kap ayarla derken aman dedim.Usb uçlu 1.5v piller yapılmıştı bir ara onlardanda bulabilirsem bu aletten almayı düşünüyorum.Evde direk pillerin kapağını çıkarıp usb den şarj et sonrasında tak buna dışarda telefonunu şarj et

• Giyim alışverişi yapan varmı ebay dan durum nedir limit aynımı gümrük için?
  • Sirf merakıma nasil alişveriş yapiliyor yurtdişi diye 5 metre şerit led aldim eğer istediğim gibi gelirse devam olacak...
  • Hi friend,
    That's ok, we will ship your item to this address
    with $3-$5 custom valves as a gift. hope it is ok
    for you, by the way, we noticed you place 2
    orders for the same item #221117056753 , one of
    them has make a payment, but the other one is
    unpaid. if you do not need the unpaid item, we
    would like to help you cancel it, waiting for your
    reply.

Arladaslar google transtale ile cevirdim bisi anlamadim.. Anlayan arkadaslar bana anlatir mi satici burada ne demek istiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Hi friend,
    reply.

Arladaslar google transtale ile cevirdim bisi anlamadim.. Anlayan arkadaslar bana anlatir mi satici burada ne demek istiyor..

merhba arkadasım,tamam bız senın esyanın bu adrese gonderecegız yanında 3-5dolarlık bır ozel vanayı hedıye olarakda gonderedcegz.Bu arada bız senın 2 tane aynı esyanan ıstegını farkettık bırının parası odenmıs ama dıgerının odenmemıs eger odenmemıs olana ıhtıyacın yoksa,bız sana onu ıptal etmene yardım ederız...cevabını beklıoruz.

valve-kelımesını vana olarak anladım bılmıyorum baska bırseyde olabılır ama ben cıkaramadım elımden bukadarı geldı artık:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyalcn -- 18 Mart 2013; 12:28:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemocekko

quote:

Hi friend,
    reply.

merhba arkadasım,tamam bız senın esyanın bu adrese gonderecegız yanında 3-5dolarlık bır ozel vanayı hedıye olarakda gonderedcegz.Bu arada bız senın 2 tane aynı esyanan ıstegını farkettık bırının parası odenmıs ama dıgerının odenmemıs eger odenmemıs olana ıhtıyacın yoksa,bız sana onu ıptal etmene yardım ederız...cevabını beklıoruz.

valve-kelımesını vana olarak anladım bılmıyorum baska bırseyde olabılır ama ben cıkaramadım elımden bukadarı geldı artık:)

Bu vana ne ki ya.. ben arac parcasi aldim.. hediyeye gerek yokki.. acaba baska kargo varda onunla beraber mi gonderiyor bende anlam veremedim tam..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemocekko

quote:

Hi friend,
    reply.

Bu vana ne ki ya.. ben arac parcasi aldim.. hediyeye gerek yokki.. acaba baska kargo varda onunla beraber mi gonderiyor bende anlam veremedim tam..

valf supap kapakçık gıbı anlamları var onlardan bırı olmasın

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.