Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ebay.com/itm/Tilt-Swivel-Extend-Arm-LCD-LED-TV-Monitor-Wall-Mount-15-17-19-20-22-24-26-27-M94-/181143761913

Linktekine benzer, Türkiye'ye gönderimi olan bir ürün var mıdır? Yada Türkiye'de bulabileceğim bir yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Beyler ben simdi kargo teslim yeri olarak ptt'nin bana en yakin subesinin adresini versem urun bu verdigim subeye gelir degil mi? Sonra bende kimlikle gider alirim mantigi.

Bende bunu merak ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iea96

http://www.ebay.com/itm/Tilt-Swivel-Extend-Arm-LCD-LED-TV-Monitor-Wall-Mount-15-17-19-20-22-24-26-27-M94-/181143761913

Linktekine benzer, Türkiye'ye gönderimi olan bir ürün var mıdır? Yada Türkiye'de bulabileceğim bir yer

electroworld teknosa bimeks gibi yerlerde olur yada vestel arçelik vs.

• dealextreme den tablet aldım.2 günde bozuldu.bende ticket açıp geri yolladım tableti ve para iadesi istedim.paranızı geri iade ettik diyorlar ama para paypal veya banka hesabımda gözükmüyor.paypal veya banka hesabıma nasıl aktaracağım parayı?lütfen yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stkgcl

quote:

Orijinalden alıntı: iea96

http://www.ebay.com/itm/Tilt-Swivel-Extend-Arm-LCD-LED-TV-Monitor-Wall-Mount-15-17-19-20-22-24-26-27-M94-/181143761913

electroworld teknosa bimeks gibi yerlerde olur yada vestel arçelik vs.

İnternetten araştırdım fakat bu şekilde çift eklemli model pek fazla yok ülkemizde

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

dealextreme den tablet aldım.2 günde bozuldu.bende ticket açıp geri yolladım tableti ve para iadesi istedim.paranızı geri iade ettik diyorlar ama para paypal veya banka hesabımda gözükmüyor.paypal veya banka hesabıma nasıl aktaracağım parayı?lütfen yardım.

Geri iadeler paypalda gözükmüyorsa o zaman yanlış yere iade yapmış olabilirler. Teyit ettirin. Paypal mailinizi tekrar verin. İade ettilerse dekont gösterebilirler.
  • demin bir siparis girdim kayıt oldugum adresi kargo icin sectim ama kayıt oldugumda tam adres yazmama ragmen, kargo adresinde apartman ismi daire no görünmüyo , satıcıya yeni adresimi gonderdim,bir sıkıntı olurmu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerZamankinden -- 20 Mayıs 2013; 17:46:06 >
  • Amazon'dan alışveriş yapan var mı? Varsa kaç günde geldi ürün?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Amazon'dan alışveriş yapan var mı? Varsa kaç günde geldi ürün?

amazon tr'ye gönderim yapıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Amazon'dan alışveriş yapan var mı? Varsa kaç günde geldi ürün?

amazon tr'ye gönderim yapıyormu ?

Bilmiyorum ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ismok

Arkadaşlar; Telefonum için bluetooth kulaklık alacağım.
    İlk alışverişim olacak, gözümü kararttım.
    Şunlardan hangisini, ya da hangi satıcıdan almamı önerirsiniz?

Link 1

Link 2

Yardımcı olursanız sevinirim. Ya da başka bir satıcı önerebilirsiniz.

Gözden kaçtı galiba.

• Aliexpress'den Alışveriş Yapmış Biri Yardım Edebilir mi Lütfen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParadoxL

Aliexpress'den Alışveriş Yapmış Biri Yardım Edebilir mi Lütfen ?

edebilirim

• Kardeşim için aldığım şapka'da bugün geldi 22 gün sürdü gelmesi, bu aralar çabucak geliyor ne söylesem, çakıda dün Ptt'ye gelmiş bu hafta içi onunda gelmesini bekliyorum

Şuan sadece telefon için aldığım bumper kaldı gelmeyen o biraz geç gelecek gibi sanki

Aldığım linki ekleyecektim ama satış sonlanmış ny cap diye aratırsanız bir sürü alternatif çıkıyor

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar

• Çakının linkini alabilir miyim? Ne kadar büyük bir çakı sorunsuz geçiyor acaba diye araştırıyorum da

@cyberkesh
  • @stormleon2

Hocam benimki biraz masum bir çakı karabinanın içine saklanmış

http://www.ebay.com/itm/Multi-tool-Carabiners-with-Knife-screwdriver-bottle-opener-for-mountain-climbing-/221151535862?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337da8a2f6

Çok güzel çakılar var, bende gözüme komando bıçaklarını kestirdim mesela ama geçer mi geçmez mi bilemiyorsun ki, birde çoğu Türkiye'ye göndermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

@stormleon2

http://www.ebay.com/itm/Multi-tool-Carabiners-with-Knife-screwdriver-bottle-opener-for-mountain-climbing-/221151535862?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337da8a2f6

Çok güzel çakılar var, bende gözüme komando bıçaklarını kestirdim mesela ama geçer mi geçmez mi bilemiyorsun ki, birde çoğu Türkiye'ye göndermiyor

Haa evet görmüştüm bunu, güle güle kullanın, güzelmiş hocam

İsveç çakıları falan geçmez mi ki diye korkuyorum da ben, en olmadı 10 lira falan vergisini öder alırım, her türlü ucuza geliyor ya

• quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

@stormleon2

Haa evet görmüştüm bunu, güle güle kullanın, güzelmiş hocam

İsveç çakıları falan geçmez mi ki diye korkuyorum da ben, en olmadı 10 lira falan vergisini öder alırım, her türlü ucuza geliyor ya

@stormleon2

Teşekkür ederim sagol

evet bayağı hesaplı oluyor aslında ama denemek lazım işte denemeden bilemeyiz

ben aslında t-shirt 'de söylemek istiyorum bir adet ama onada cesaret edemedim mesela bir daha ki siparişlerimde bakarsın hem t-shirti hem çakıyı denerim

• Arkadaşlar burdan sonra bişey yapmamız gerekiyormu ?
    Birtürlü anlamadım burayı

[simage]
     Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress  Destek, Sorular ve Cevaplar
    [/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

Arkadaşlar burdan sonra bişey yapmamız gerekiyormu ?
    Birtürlü anlamadım burayı

Sadece bekleyeceksin dostum.
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.