Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recital

Keşke nike air max ayakkabının gümrüğe takılıp takılmayacağını ve 77 tl vergi ödeyip ödemeyeceğimizi bilen bi baba yiğit olsa

ben 2 tane aldım takılmadı. seninki de takılmaz.

• quote:

Merhaba saygıdeğer arkadaşlar,

11/11/2015 çılgınlığından bende aliexpressden nike air max ayakkabı aldım 27 dolara ,gümrüğe takılır mı? Ve 77 tl gibi ayakkabılarda vergi vardı onu ödermiyim.bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

İyi alışverişler.

Hocam aldığınız linki paylaşır mısınız?

• recital R kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nike mi? Nixe mi:)
    Gümrükte sorun çıkıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recital R kullanıcısına yanıt
    Nike değil bu tr de satılan ucuz yollu ayakkabılara benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 20playback

http://tr.aliexpress.com/item/Hot-green-laser-pointer-10000mw-high-power-lazer-burning-lasers-303-presenter-laserpointer-with-babysbreath-light/2047863187.html?ws_ab_test=searchweb201556_1_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9#60495944502

10.000mW yeşil lazer . fiyat sanırım yanlış girilmiş yanıyor !

fiyatlar normal. yalnız 10000mw değil çakma çoğu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle ucuzundan ve yakışıklısidan bi zippo linki atarmisinz

• Arkadaslar bu aliexpresteki saticilar niye magazalarinin favorilerinize ekleyin diolar

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

hocam aynen çakmanın çakması gibi birşey :D

yok hocam ayakkabı gümrükte sorun olmuyor.
  • Arkadaşlar Ebay de bir satıcıda 300$ olması gereken bir receiver 75$. Kutusu hırpalandığı icin böyle,satıcının da feedbackleri olumlu hep.alsam sınırın altında kalacağı icin vergi çıkmaz dimi?ama urun 75$ lik degıl cok daha fazla pahalı gösteriyorki kendini.
    Yanı önemli olan fatura tutarımidir?

• merhaba

ebay üzerinden koreden 300$ free shipping kulaklık aldım. satıcından gümrük sorunu yaşamamam için 50$ yazmasını istedim..satıcı ürünü fedex ile göndermiş. eğer satıcı 300$ dolar olarak gönderdi ise ne kadar gümrük yerim ve iade etme şansım var mı ?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

quote:

Orjinale yakın air max önerin de alalım?

• arkadaşlar bu malezya post kaç günde Türkiyeye giriş yapıyor. 12 gündür yurtdışına sevkedildi yazıyor hala.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

quote:

Orjinale yakın air max önerin de alalım?

hocam ben 2 tane aldım 2 side aynıydı. orjinale yakın ancak leş gibi plastik kokuyordu yeminlen. verdim bende. önermiyorum açıkcası.
  • Dostlarım, güzel bir kaz tüyü yelek, air max gibi şeyleri satan sağlam satıcı linkleri varmı?
  • Selam arkadaşlar yardımcı olacak varsa çok memnun olurum,çok sıradışı bir durum ile karşı karşıyayım.
    11.11 de bir drone sipariş ettim, satıcı 6 gun içinde kargoya vermesi gerekirken 5gun23 saat kargoyu vermedi son dakikalarda baktım kargoya verilmiş gozukuyor, ben işkillendim biraz. Daha sonra mesaj geldi istediğiniz model elimizde yok bilmem ne 8 dolar daha istediler benden başka bi ürün için. Ben refund istediğimi soyledim daha sonra 5-6 kere mesaj atmama rağmen 2 gundur satıcı cevap vermiyor. Kargo yu gerçekten verdimi diye takip etmeyi denedim china post yazmasına rağmen takip için ptt ye yonlendirdi beni. Oradan aratınca kabul no çıkıyor sadece. 2 gunde Turkiyeye gelme ihtimali olduğunu hiç sanmıyorum, adam beni dolandırmayamı çalışıyor anlamış değilim. Track number china post registered mails sitesinde arattığımda yanlış diyor. Çok garip bi durum bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: HermioneGranger

Selam arkadaşlar yardımcı olacak varsa çok memnun olurum,çok sıradışı bir durum ile karşı karşıyayım.
    11.11 de bir drone sipariş ettim, satıcı 6 gun içinde kargoya vermesi gerekirken 5gun23 saat kargoyu vermedi son dakikalarda baktım kargoya verilmiş gozukuyor, ben işkillendim biraz. Daha sonra mesaj geldi istediğiniz model elimizde yok bilmem ne 8 dolar daha istediler benden başka bi ürün için. Ben refund istediğimi soyledim daha sonra 5-6 kere mesaj atmama rağmen 2 gundur satıcı cevap vermiyor. Kargo yu gerçekten verdimi diye takip etmeyi denedim china post yazmasına rağmen takip için ptt ye yonlendirdi beni. Oradan aratınca kabul no çıkıyor sadece. 2 gunde Turkiyeye gelme ihtimali olduğunu hiç sanmıyorum, adam beni dolandırmayamı çalışıyor anlamış değilim. Track number china post registered mails sitesinde arattığımda yanlış diyor. Çok garip bi durum bilgisi olan var mı acaba?

...

• Merhabalar, yaklaşık bir hafta kadar önce ilk alışverişimi yaptım aliexpress'ten, yurt kargo teslim almadığı için ev adresimi verdim fakat evde her zaman birileri olmuyor. PTT kargoyu getirdiği zaman evde biri yok ise nasıl bir yol izliyor? Direk bırakıp gidiyor mu yoksa şubeye gidip teslim almak mı gerekiyor?
  • Grocer kullanıcısına yanıt
    takipli ise subeye doner ordan gidip alirsiniz, takipsiz ise birakip giderler iyi niyetli biriyse bi komsunuza falan verebilir belki.

• 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.