Şimdi Ara

Yumurtalık Balık Avı İlker Kaptan Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Adana yumurtalık balık avında İlker Kaptanı kesinlikle kimseye tavsiye etmem.


  1- 3 tane olta ayarlayacağını söyledi (normalde gitmeyecektim olta ayarlayacağını söyleyince gittim), 1 tane bile olta vermedi. Güya 1 tane kendisinin oltası vardı. Bari onu ver dedim, başkaları almış dedi.


  2- Tekneyi 18 yaşındaki oğluna bıraktı. O da kıyıdan 2-3 km açılıp tekneyi akıntıya bırakıp yattı. 1 saat geçti balık alamıyoruz, yer değiştirelim diye uyandırmaya çalışıyoruz uyanmıyor. Tüm gece uyumadım diyor. Yani adam geceki ava hizmet ediyor bize gelince geçip yatıyor.

  İlker Kaptanı arayıp durumu bildirdim, biz akıntıya bırakırız gemiyi tutarsınız diyor. Ya tutamıyoruz, bildiğiniz hiç mera yok mu diyorum, yok diyor.


  3- Aradan 2 3 saat geçtikten sonra dürte dürte çocuğu uyandırdık (top atsanız uyanmıyor), kardeşim sonarı çalıştır bizi balık olan bi yere götür dedik, mırın kırın etti, zorla ikna ettik. Sonarda balık var deyip durdu. Sonarı gösterir misin dedim. Üstü bereyle, bezle kapalı bi çıkıntı gösterdi. İyi de birader bunun üstü hep kapalı izledim ben seni hiç açmadın dedim. Mırın kırın etti bozuk dedi. E sabah akıntıya bıraktığında sonarda balık var diyordun dedin, o zaman çalışıyordu diye yeni bir yalan daha söyledi.


  4 - Paşamızı hazır yakalanmışken, elimizi neyle yıkacağız bu musluktan su akmıyor dedik. Abi tıkandı dedi, aç dedik abi anca kıyıda açılır dedi.


  5- Bize bir tane küçücük kova 2 tane doğrama tahtası 1 tane de bıçak verdi (7 kişiyiz). Birader bu yetmez diyoruz, olan bu diyor.


  6- İhtiyaç için kıyıya çıktık, su tankının tıkanıklığını gider de suyu kullanalım dedik, abi şimdi gideremem dedi. E hani karada yapıyordun dedik.


  7- Sinirlenip avı erkenden bitirdik, hiç hoşlanmadık avdan dedik. Balık tutamadıysanız benim suçum mu diye utanmadan güle güle konuştu.


  Batmadan gidip gelebildiğimize sevindik. Kısacası bizi 2 3 km açığa götürüp bıraktı ve 3 4 saat içinde hiçbir şey yapmadan 700 TL'yi cebe attı. Bunlara niye katlandınız derseniz 250km yol geldik, dönüşü de o kadar ve yaptığımız o kadar masraf boşa gitmesin diye katlandık.

  Buradan tüm hakkımızı haram ediyoruz.
 • Facebook balık grubunda bu yazıyı paylaştıktan snra bu şahış arayıp beşikten mezara kadar tüm sülaleme küfretti.

  Böyle karakter yoksunlarından uzak durun.

 • Iyiki dövmemişsiniz birilerini güzel hoşgörü vallaha hocam.
 • Diğer tarafta görüşeceğiz artık hocam.
 • Savcılığa bildirin hocam yanlarına kalmasın.

 • IraArel kullanıcısına yanıt
  Helal olsun valla iyiki dövmemişsiniz kıyıdan avlansaniz daha iyiydi
 • Aynen öyle valla.
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.