Şimdi Ara

Yüksek Lisans Sınavına Ilkokulda Girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce sınavdan çıktım. 25 yaşında bir birey olarak ALES'e E.C.A Elginkan Ilkokulu 1-D sınıfında girdim arkadaşlar. Yanlış okumuyorsunuz evet BİR D. Sıralar dizime geliyordu. Bu ülke biteli çok olmuş. Bu KPSS değil, LYS değil. ALES'te yoğunluk ne olabilir ki 25-30 yaşında insanları ilkokula veriyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Panoda mevsimlerin yazdığı süslü kağıttan var mıydı?
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Yoktu sanirim dikkat etmedim. Dogalgaz da calismiyordu herkes dondu siniftaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş Allah başka dert vermesin...
  • ee nasıl geçti hocam bende girecektim ama girmedim
  • Aynı durum Kpss başıma geldi Sınıfı filan hazırlamışlar ama bi geldim sıraya sığmıyorum dizlerim masaya değiyor tekrardan sıraların aralarını açmışlardı
  • 1.95 boyu olan birisi olarak üniversite sınavına ilkokulda girmiştim. Sıraya sığamadım haliyle En arkada oturduğum için oturağın tepesine oturup öyle çözmek zorunda kalmıştım ki biri akıl edip tabure gibi birşey getirdi, o şekilde çözmüştüm seneler önce. Niye iteklemedin falan diye soran olursa diye söylüyorum; halen var mı bilmiyorum ama o zamanlar bazı okulların sıraları masa ve oturak birleşikti. Yani yekpare olduğundan ayırma, itekleme şansınız olmadığından baykuş gibi üzerine tünemek zorunda kalmıştım bir 5 dakika falan.
  • Aa bizim sınıf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin gündemi senin girdiğin kişisel sınavın mı oldu şimdi? Bu adama tez yazdıracak akademisyene Allah sabır versin.
  • Formda boy ve kilo isteniyor, orada sallama değerler yazdıysanız normal bir durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.