Şimdi Ara

Yüksek Lisans Mezunuyum Askerlikte Faydasını Görür Müyüm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yüksek lisans mezunuyum, aynı zamanda London Techer Traning College'den TESOL belgem var yani yüksek lisansım ve İngiltere Milli Eğitim Bakanlığı'ndan alınmış İngilizce öğretmeni belgem var. Yaşım 29. Kısa dönem olarak askere gidiyorum haftaya. Bunlar benim işime yarar mı? Bana her hangi bir kolaylık sağlar mı?

Teşekkürler.

• Bir şey sağlamaz diye düşünüyorum.

Uzun dönem (Asteğmen) olsaydın sınavına girer, kolaylıktan ziyade ülke dışı eğitim imkanı açar.

• Yedek subay alımda bile yüksek lisansa (Akademisyenlik yapmadıysanız) bakmıyorlar. Çok dillendirmeyin derim, ekstra iş kilitlerler. Yedek subay eğitimindeyken "aranızda elektrik mühendisi var mı deyip ofisindeki UFO ısıtıcıya baktıran" komutan vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşeceğin yere bağlı. Bizde avukatı sen insanlara adil davranırsın diyerek kantinci yapmıştı bizim bölük komutanı.

• Yarar kardeşim güzel wc temizletirler  

şaka bir yanada hiç ben şuyum ben buyum muhabbetine girme adam gibi git nöbetine vs kalk tut kimseyle fazla muhatap olma sıracılık var sonuçta alt devren gelene kadar biraz nöbet temizlik vs olacak sorun çıkarmadan kavga gürültü çıkarmadan bitirmeye bak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.