Şimdi Ara

Yuksek Hizli Tren Business Class [SS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
51.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun sabah normal seferle Konyaya gittim aksamda Business Class ile Ankaraya donuyorum.

Business Class ile Economy Class arasinda rahatlik farki gozle gorulur sekilde var lakin fiyat farki sadece 8TL yani akli olan business class secer, eklemek gerek Economy ile 2 saat fosur fosur uyudum orasida ayri bisey yani ikiside rahat ve konforlu

Baska sorusu olan varsa cevaplayayim ?

Edit:

Ucaktaki Business Class lar gibi perde cekmiyorlar, ustune birde kapi kapatiyorlar

Beyler ben 1.85 boyunda 90 kiloluk biriyum ve baya yayila yayila oturdum hatta uzandim yani

Edit2: Dakikligi sasirtici derecede, avrupada 18.13 dedilerse 18.13de olmasi gereken yerde oluyor ama Turkiyede oyle degildi, Yht hersey Avrupai tarzda hatta trenler daha luks ve temiz

Edit3: yolculuk sona erdi, armutyus ve Hasiokmetrik ile beraber gittik geldik

Edit4: akilli kardesim daha yeni soyledi, siz uyurken yemek ikrami geldi siz uyudugunuz icin geri cevirdim dedi, suan abimle dovuyoruz kardesimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafaNadal -- 1 Eylül 2013; 20:24:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buralarda bir laf vardır Joe...

Edit: 2 yıl sonra mesajımı görünce duygulandım. Burdaki troller yokken biz vardık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 29 Ağustos 2015; 14:12:57 >
  • Ss isteruk

• Internet rezillik suan upload ediyorum genede geliyor hemen

• parayı bulunca kalktı di mi (cmylmz içerir)

• business ile ekonomi farkı 8tl mi? güldürme beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

business ile ekonomi farkı 8tl mi? güldürme beni

hocam tren sonuçta uçak mı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

o zaman ekonomi yapmanın anlamı ne
  • Tam olarak farkı ne ? Ekstra ikram filan mı var ? Birde kulaklık bütün classlarda var mı ?
  • quote:

Inanmiyorsan Internetten fiyatlara baksana

• yürk hava tolları.

biliyoz la yüksek hızlı tren.

edit: ucuzmuş hakketen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAlphaOmega -- 1 Eylül 2013; 19:18:20 >
  • quote:

quote:

quote:

8 TL az mı hocam? Trenin kendi ne kadar sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Tam olarak farkı ne ? Ekstra ikram filan mı var ? Birde kulaklık bütün classlarda var mı ?

Malesef ikram yok ama anladigim kadariyla business a ozel kutu yemekler var mantikli bi fiyata onlardan birini alabiliyorsun, kulaklik ise business a ozel veriyorlar film oynuyor tepedeki ekranlardan

• quote:

quote:

quote:

quote:

8 TL az mı hocam? Trenin kendi ne kadar sanki

8 TL bir kisi icin az ama genele vurdugun zaman mantikli bir kar oluyor, business kesinlikle ucaktaki businesslardan falan kat kat rahat

• En son Başkent Ekspersi ile Bozüyük'e gittim. Daha sonra da trenler kalktı. Geri getirin trenleri laan

Ama eski halini. YHT'den tırsarım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

En son Başkent Ekspersi ile Bozüyük'e gittim. Daha sonra da trenler kalktı. Geri getirin trenleri laan

Hocam 250 ile gitti genelde ve bir gram rahatsizlik vermedi, bi dene bence 29 ekimdede ankara istanbul acilcakmis ve 3 saat olacakmis asil onu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: RafaNadal

quote:

En son Başkent Ekspersi ile Bozüyük'e gittim. Daha sonra da trenler kalktı. Geri getirin trenleri laan

Hocam 250 ile gitti genelde ve bir gram rahatsizlik vermedi, bi dene bence 29 ekimdede ankara istanbul acilcakmis ve 3 saat olacakmis asil onu merak ediyorum

250 mi

Ben hızı hiç sevmem ya , ama yine de denerim. Trenle yolculuk yapmayı severdim. Banliyö trenleri de kalktı Kadıköy'e falan giderken tren kullanırdım genelde.

Bakalım İstanbul'a gelsin de bir Koltuklar da rahat gözüküyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RafaNadal

quote:

250 mi

Ben hızı hiç sevmem ya , ama yine de denerim. Trenle yolculuk yapmayı severdim. Banliyö trenleri de kalktı Kadıköy'e falan giderken tren kullanırdım genelde.

Bakalım İstanbul'a gelsin de bir Koltuklar da rahat gözüküyor.

Yanliyor olabilirim ama bu normalde 300-350 ye vurdurmasi gerek ama emin degilim,
    Rahat baya 2 saate yakindir oturuyorum her hangi bir rahatsizlik hissetmedim, sabah economy ile gelirken son 30dk da biraz rahatsizlanma olmustu

• quote:

quote:

quote:

Business ta iki secenegin var cikota paketi mi borek paketi mi diye. 8 lirayi hayli hayli cikariyor. Akli olan economy secmez.

• Bundan yıllar önce izmirden afyona trenle gitmiştik 16 saat sürmüştü. Şimdi gelişti trenler. Fransada falan 500 le gidiyorlar sanrım , demir yolu avrupada çok gelişmişken Türkiyede çokta gelişmiş değil malesef. Tüm illere hızlı trenin ulaştırılması lazım , İzmir için çalışmalar var sanırm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.