Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu diyecektim sistem aktarmasi yapılmamış santral den gelen bakir kablo çıkartmaları gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 9 Ekim 2020; 14:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

Evet var

• smart0201 kullanıcısına yanıt

eski saha dolabının regletlerinin üstüne koydular dolabı içinde yaprak toz toprak duruyor :)

• Hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

eski saha dolabının regletlerinin üstüne koydular dolabı içinde yaprak toz toprak duruyor :)

o her yerde aynı eski tip dolapta olan kaide kullanıyoruz tip 7 lerde kaide gelmiyor sizin dolabı ben aktarmasını yapmak isterdim

dolaplar konya da üretim yapılıyor

@NitroNos @Ö1f1 @XpressMusic34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 9 Ekim 2020; 17:33:56 >
  • IT Engineer kullanıcısına yanıt

eyvallah teşekkür ederim

burdaki elektrik firmasıda aylak ondan kaynaklı olabilir evin sayaç bozuldu 10 gün gelmediler

• yılan hikayesine dönmüştü sonunda bir şeyler elde ettiniz, hayırlı olsun Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• bizde hemen geliyorlar

• dolap oturduysa 2 aya kalmaz hizmete girer hadi gözün aydın

Bana da fiber kablo ekibini yönlendirseniz hocam keşke.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun nihayet kavuşmuşsun hocam Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Aynı ufaklıktan bende de var ALU-GÜRSAŞ. Bugün 80. gün hala aktif etmediler :(

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt

içinde sayaç varmı

bende buna kızıyorum çocuklar ebaya giremiyor bu durumda 80 gün niye bekletiyorlar herşey hazır sonuçta

• LGR9 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim son aşamadayız kaç güne aya aktif olur bilemem :)

• Elektrik sayacı yok halen içerisinde, fan seside duyamıyorum.

Geçen hafta cuma günü twitterdan yazmıştım, geri dönüş yapıp ilçe telekomdan son durum hakkında bilgi almışlar. 15 gün içerisinde aktif olacağını söylediler. Eğer doğruysa 7 gün içerisinde aktif olması gerekiyor. Bekleyip göreceğiz bakalım.

Bir hafta veya 2 haftada (istenirse 2-3 gün gibi bir sürede de yapılıyor forumda örneklerini gördük) aktif olması gereken şeyi 3 ayda anca aktif ediyorlar. Nereye kadar dolap böyle pasif durumda bekleyecek bilmiyorum Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

bende vdsl gelse diyordum ping 8 ile başlıyordu şimdi 15 ms ile başlıyor

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt

bizim burda çevre yolu + tren yolu yapıyorlar oralardada fiber çekiyorlardı bugün

• Bu ne? VDSL mi fiber mi? Bizim mahallede bundan 2-3 tane var üzerinde de fiber yazıyor ama altyapıda fiber gözükmüyor

• naber0 N kullanıcısına yanıt

VDSL bu dolapa ne kadar yakınsan okadar iyi hız alırsın

bende hep 15-20den başlıyor Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.