Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar yakın, ben fiberi severim 100 den fazla paket çıkar belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Doğrudur onu demedim zaten. Tip7'lerde kaide gelmiyor deyince şaşırdım.

Bu arada şuan kabin üreticilerinden hangilerini kullanıyorsunuz?
    Alfafonet
    BSS
    Estab
    Gürsaş
    ELT
    Cannovate

İst/Gaziosmanpaşa'ya onlarca kabin koyuldu ağustos-eylül'de hepsi Alu-Gürsaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 10 Ekim 2020; 21:30:39 >
  • çevrende ki insanlar istekli olmayınca bir işe heveslenmekten haz alamıyorsun muhtar ceketini asıyor her seçim kazanıyor reklam propaganda dahi yapmıyor hiç bir icraatı yok ama çevresi kazandırıyor.. muhtar bile böyle olunca belediye başkanına çıkmak mı !!!

geçen perşembe ulaştırma bakanlığından aradılar sorunu anlattım telekom müdürlüğü ile görüşüp döneceğiz dediler bakalım bir sonuç çıkar mı bilmiyorum !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 10 Ekim 2020; 21:54:35 >
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt

çocuklar ebaya giremeyince mahalleliden imza toplamayı başarabildik yoksa pek uğraşmak istemiyorlardı

• Eba yüzünden şikayetler çok fazla artmış bulunuyor ve sonunda cumhurbaşkanı internet alt yapısı için bir açıklama yaptı ama saha da göreceğiz ne olup biteceğini !

• insanlar zor kardeşim uğraşamam !

internet konusundan verilen sözlerin çoğu hep havada kaldı

• 2023 te her haneye 100 mbps hızlı internet vaadi var mesela !!! sadece vaad

o proje 1 gbit imiş sonrada 100 mbit'e düşürülmüş 2-3 milyar dolara hem 5g için fiber hemde hanelere fiber için ayırsalar hiç bir sorun kalmaz

ama artık para kıt yatırım olacağını sanmıyorum 2030'u bulur o

• Dolabı evden göremediğim için ne işlem yapıldı bilmiyorum. Bugün yine kontrol ettim, fan sesi ve elektrik sayacı yoktu.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt

aynı gün aktif olan var

15 gün süren var

1-2 ay süren var

5-6 ay sürende var

telekomun keyfine kalmış sanırım

• NT2L kullanıcısına yanıt

200 Mbps paket çıksın direk ftth sistem yaptıracam

• 10 gün sonra tam 3 ay olacak benim süreç Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• 2 ay 17 gun sürdü benim onay alma süresi sayılır ise 3 ay 17 gun idi adsl de 30 Mbps aldım

• Bölgede ilk bu dolabı taktılar sanırım dolap takılmadan 3 gun önce ilçeyi turladim beton lehva konan eski dolap olan yerler vardı kamyonetde iki dolap daha vardı sanırım çünkü en sorunlu santrale en uzak bölge burasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

Her il müdürlüğü kendi anlasma yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

İyi bakalım :)

• NT2L kullanıcısına yanıt

İnşallah hocam. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

burda com portu vga portu gibi birşey var hiç bir dslam cihazında görmedim ne olaki

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

burlardanda 12 tane saydım kart başı 2 olduğuna göre 6 kart takılacak 32x6 192 port olacak sanırım burda okadar hane yok

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.