Şimdi Ara

YSK İstanbulda Seçimi Yenileme Kararı Alacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TrMhMt (2 mesaj) Darch (1 mesaj) Qantas (1 mesaj) eyoruk (1 mesaj) Merkur (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> YSK İstanbulda Seçimi Yenileme Kararı Alacak.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3364 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Günlerdir bu konu hakkında araştırma yapıyorum ve vardığım sonuç yeni bir seçim yapılması olacak.

Bunun sonucunda yeniden bir siyasi kriz ve ardından protesto ve gösteriler çıkarsa şaşırmam. Bana öyle geliyor ki Erdoğan da bunu istiyor. İstanbul'u geri almak için bir mağduriyet lazım. O da çok iyi biliyor ki İmamoğlu seçimi kazandı ama istanbul'un gitmesi demek bir sonraki seçimde Erdoğan'ın gitmesi demek. Buna paralel olarak, Bahçeli'nin de seçim için diretmesi ardındaki sebepte Erdoğan'ın 2. defa kaybetmesi ve siyasi hayatının sona ermesi.

Buradan bize düşen görev seçim tekrarı sonrası sükunet içerisinde karara saygı gösterip sandığa gitmek olur. Mağduriyet hesapları yapanlara istediğini vermememiz lazım.

Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Eğer seçim yenilenirse ve de üstüne Binalini başkan yaparlarsa, TL-nin değeri yerleri bulur, ekonomi ölümcüm darbe alır. AKP dünyada zaten Türkiye'nin itibarını iki kuruşluk etmiş, şimdi iyice rezil oluruz. Tayyip azıcık bu ülkeyi düşünüyorsa böyle bir şey yapmamalı.
    Siyasi hayatı kolay kolay sona ermez ağır bir koyun kafa kendisini ciddi manada peygamber görüyor omurgasızca davranış sergiliyorlar ben ona üzülüyorum ilk başta diyorlar 1 oy fark ile bile başkan olursun sonra diyor ki 14 bin oyla böyle seçim kazanılmaz yahu yuh ya.
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    Siyasi hayatı kolay kolay sona ermez ağır bir koyun kafa kendisini ciddi manada peygamber görüyor omurgasızca davranış sergiliyorlar ben ona üzülüyorum ilk başta diyorlar 1 oy fark ile bile başkan olursun sonra diyor ki 14 bin oyla böyle seçim kazanılmaz yahu yuh ya.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Eğer seçim yenilenirse ve de üstüne Binalini başkan yaparlarsa, TL-nin değeri yerleri bulur, ekonomi ölümcüm darbe alır. AKP dünyada zaten Türkiye'nin itibarını iki kuruşluk etmiş, şimdi iyice rezil oluruz. Tayyip azıcık bu ülkeyi düşünüyorsa böyle bir şey yapmamalı.

• Yarbay
    26199 Mesaj
    yenilenmez
  • Yarbay
    2777 Mesaj
    Yenilenmez. Dünkü koç bugün koyun, dünkü koyun da bugün koç olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1405 Mesaj
    Yenilenmesi daha fazla oy kaybetmesine neden olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    Herkes bu konuya tek taraflı bakıyor. Akp ne diyor, ilçe belediyelerinde sıkıntı yok ama il genelinde sıkıntı var. Yani kazandığı yerleri kaybetmeyi kesinlikle kabul etmiyor, 3 pusuladan sadece birinde hile yapıldı diyor.

Şimdi saçma sapan itirazları ve hukuken yenilemek için geçerli belge olmamasını geçerek soruyorum size; Chp kazandığı seçimi yeniletir mi? Hiç gücü yok falan diyeceklere seçimi %50 oy ile kazandığını hatırlatmak lazım.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yenilenmez erdoğan tekrar kaybetmeyi göze alamaz

bunlar panik yaratma girişimleri
    |
    |
  • Yarbay
    2289 Mesaj
    yenilenmez.
    bunu onlarda biliyor.
    yenilernirse akapenin içte ve dışta çöküşü olur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj
    "Uzun süredir ysk nin kararina saygı duyun diyip duruyor, ama halkın iradesini hiçe sayıyor. Suçu ysk ya atacaklar, surekli dillendiriyorlar ysk yi sıkıştırıyorlar. Birde adalet hukuk diyor Allah sizi alıp ne yapsın ki!"

|
    |
  • Yarbay
    3927 Mesaj

kan gövdeyi götürecek
    |
    |
    Bahsedilenler: Cem
  • Yarbay
    10467 Mesaj
    Yenılenırse AKP kaybetmemek ıcın her seyı yapacak.

|
    |
  • Yarbay
    4226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Eğer seçim yenilenirse ve de üstüne Binalini başkan yaparlarsa, TL-nin değeri yerleri bulur, ekonomi ölümcüm darbe alır. AKP dünyada zaten Türkiye'nin itibarını iki kuruşluk etmiş, şimdi iyice rezil oluruz. Tayyip azıcık bu ülkeyi düşünüyorsa böyle bir şey yapmamalı.
    seçim yenilenmezse ysklılar emri dinlemedikleri türlü suçlamalarla içeri atılabilir
    seçim yenilenirse sundukları sebeplerden ötürü ysklılar fetoculara görev verdiklerini kabul etmiş olacaklar
    yani iki durumda da adamlara yolun sonu gözüktü,belki bu yüzden görev süreleri uzatıldı
    |
    |
  • Yarbay
    3364 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dediğim oldu.

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 8 saat 33 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Dediğim oldu.
    tebriks

|
    |
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Ben de bu şekilde düşünüyordum. Doğru çıktı.

|
    |
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Ok

|
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.