Şimdi Ara

Youtuberlik Zevkliymiş be

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • videoya çekiyorsun o anı yakalıyorsun dikkat çekici başlık arıyorsun yanıltıcı önizleme resmi oluşturuyorsun vs ama daha zevklisini yeni tattım.
    video 13 snlikti kısa bari montaj yapayım dedim. ilk defa montajlayarak yaptım baya zevk verdi:)

kanalım logosu kalpti kalbi attırtırdım vs baya eğlenceliydi.

Pc ve internetim güzel olsaydı baya güzel işler yapardım ama montaj sonrası kaydetme uzun sürüyor ve onu yüklemeside uzun suruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lord of the Weleds

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: it kopuk

Lord of the Weleds

• Göğüslerin 90 beden olsa dekolte giysen tamam. Var böyle para kazananlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Göğüslerin 90 beden olsa dekolte giysen tamam. Var böyle para kazananlar.

Malesef ciplakliga herkes karsi ama baya prim yapiyor :)

Suan icin amacim para kazanmak degil, simdilik hobi olarak yapiyorum. yavas yavas ilerliyorum belki ilerde izlenme artarsa para kazanmayi aktiflestiririm.

• yalnız youtube yanıltıcı başlık ve küçük resim kullaanan kanalları kapatıyor veya para kazanma özelliğini kapatıyor. ben den söylemesi eskiden başıma gelmişti.
    başkasının videonu kullanmak da telife gider ve 4 telif uyarısı alınca da kanalın kapanır.
    topluluk ve iş ortaklığı kurallarını bir kez daha okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

yalnız youtube yanıltıcı başlık ve küçük resim kullaanan kanalları kapatıyor veya para kazanma özelliğini kapatıyor. ben den söylemesi eskiden başıma gelmişti.
    başkasının videonu kullanmak da telife gider ve 4 telif uyarısı alınca da kanalın kapanır.
    topluluk ve iş ortaklığı kurallarını bir kez daha okuyun.

şuan aktif kanalınız var mı ?

• 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    var
  • Başlıklar efsane
    logodan sıkıntı çıkmaz,mesela başkasının videosunu indirip kullananlar var ya onllar için dedim.
    mesela GS-FB maçının gollerini kanalında göstermek telife girer çünkü yayıncı kuruluşa para ödemeden kullandığın her şey teliftir.
    millet en çok telifi kullandıkları şarkılardan yiyor.
  • Abone oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamam peki deki trip

Abone oldum

• quote:

logodan sıkıntı çıkmaz,mesela başkasının videosunu indirip kullananlar var ya onllar için dedim.
    mesela GS-FB maçının gollerini kanalında göstermek telife girer çünkü yayıncı kuruluşa para ödemeden kullandığın her şey teliftir.

Yok hocam ilk basta bir iki baskasinin video attim ama sonra hosuma gitmedi ortalik olmayan facede gruplardan adamlardan izin alarak atiyorum bu arada yukleyince burdan takip edebilirsiniz diyorum bazilari abone oluyor :)

Videonun gorselini googledan aratiyorum.benzeri cikarsa yuklemiyorum yani ozgun videolar oluyor. Mahsuru yoksa kanalin linkini atabilir misiniz?

https://www.youtube.com/channel/UCd3S31TNQtp34nr62ZZMZFg?view_as=subscriber

buyur kanalım bu.
  • quote:

buyur kanalım bu.

https://m.youtube.com/watch?v=QkiQg1LNDss

Hocam ben en cok baska videolardan bana gelenler sayesinde izlenme aliyorum. Hayvna videosu gorunce iki izliyom hemen yorum yapiom o video da onerilenlere geliyorum. Benidr izliyorlar

Birde millet abone olmuyor ya sadece izliyor abone olanlarda kaciyor bubaradavyarin size abone olacam

• quote:

Şarkıdan yenileen telifi yavaşlatarak falan aşıyorlarmış herhalde. Yavaşlatınca hiçbir sıkıntısı kalmıyor mu

• quote:

buyur kanalım bu.

Hocam aslinda şu vs videolarin guzel olmus. muhtemelen o konuya girenler yaabanci ulkelerde girdi icerik turkce oldu hemen kacti. Birde bazi anahtar kelimede ciksan yeter. Cok video gordum 100 bin izlenme var abonesi 3 kisi. Millet surat gormeyince abone olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: frostsword

quote:

Şarkıdan yenileen telifi yavaşlatarak falan aşıyorlarmış herhalde. Yavaşlatınca hiçbir sıkıntısı kalmıyor mu

yavaşlatınca müzik değişiyor. mesela Hababam sınıfı müziği yavaşlatılınca hüzünlü oluyor hızlandırınca neşeli. gören ikisi farklı müzik sanır ama aslında aynı müzikmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

quote:

buyur kanalım bu.

Hocam aslinda şu vs videolarin guzel olmus. muhtemelen o konuya girenler yaabanci ulkelerde girdi icerik turkce oldu hemen kacti. Birde bazi anahtar kelimede ciksan yeter. Cok video gordum 100 bin izlenme var abonesi 3 kisi. Millet surat gormeyince abone olmuyor.

o karşılaştırma videolarını şu kanala özenerek yapmıştım ama pek beceremedim
    https://www.youtube.com/watch?v=f_qWi1vzC7Q&t=23s

• Ülkedeki internet paketlerinde upload hızı bayağı düşük.Kanser ediyo adamı videoyu yükleyene kadar.Youtuber olmak için sağlam bir internet lazım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.