Şimdi Ara

Youtuberlik Zevkliymiş be

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
45
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Youtuberlik Zevkliymiş be
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

quote:

quote:

yalnız youtube yanıltıcı başlık ve küçük resim kullaanan kanalları kapatıyor veya para kazanma özelliğini kapatıyor. ben den söylemesi eskiden başıma gelmişti.
    başkasının videonu kullanmak da telife gider ve 4 telif uyarısı alınca da kanalın kapanır.
    topluluk ve iş ortaklığı kurallarını bir kez daha okuyun.

slayt videosu yaptım burada kullandıgım bir kapakta sahilde rüzgardan açılan bir etekti. Ancak video içeriğinde böyle birşey yoktu. Videom 1milyon 200 bin kişi tarafından izlendi ve 20 dolar kazandım.

Clickbait youtubede para kazanmanın en önce kuralıdır.

ama çok az kazandırmış. sebebi ne? müscescen başlık ve küçük resim. normal içerik olsaydı 1 milyonyon izlenmeye en az 1000tl kazandırardı.

Hayır bilmiyorsun eğer youtube o videodan para kazanımı kesiyorsa tam kesiyor yani burda hata var sana az veriyorum demiyor.

Videodan kazanmak için izlenilen süre ve videonun süresi çok önemli. Benim videom 2 dk dydı. Videoda parayı tam anlamıyla kazanmak için en başta videon en az 10 dakika olması gerek.

Bütün youtuber fenomenlerine bak videoları en az 10 dk dır hatta kimisi tam 10:00 yapar

Onun dışında partnere ihtiyacın var ki partner ile gelirini katlıyorsun. İşte hem en az 10 dk hem de devreye partner girerse 1 milyon izlenmeye en az 1000 tl kazanırdım

Partnerden kastiniz tam olarak nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2893 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız youtube yanıltıcı başlık ve küçük resim kullaanan kanalları kapatıyor veya para kazanma özelliğini kapatıyor. ben den söylemesi eskiden başıma gelmişti.
    başkasının videonu kullanmak da telife gider ve 4 telif uyarısı alınca da kanalın kapanır.
    topluluk ve iş ortaklığı kurallarını bir kez daha okuyun.

slayt videosu yaptım burada kullandıgım bir kapakta sahilde rüzgardan açılan bir etekti. Ancak video içeriğinde böyle birşey yoktu. Videom 1milyon 200 bin kişi tarafından izlendi ve 20 dolar kazandım.

Clickbait youtubede para kazanmanın en önce kuralıdır.

ama çok az kazandırmış. sebebi ne? müscescen başlık ve küçük resim. normal içerik olsaydı 1 milyonyon izlenmeye en az 1000tl kazandırardı.

Hayır bilmiyorsun eğer youtube o videodan para kazanımı kesiyorsa tam kesiyor yani burda hata var sana az veriyorum demiyor.

Videodan kazanmak için izlenilen süre ve videonun süresi çok önemli. Benim videom 2 dk dydı. Videoda parayı tam anlamıyla kazanmak için en başta videon en az 10 dakika olması gerek.

Bütün youtuber fenomenlerine bak videoları en az 10 dk dır hatta kimisi tam 10:00 yapar

Onun dışında partnere ihtiyacın var ki partner ile gelirini katlıyorsun. İşte hem en az 10 dk hem de devreye partner girerse 1 milyon izlenmeye en az 1000 tl kazanırdım

Partnerden kastiniz tam olarak nedir?

Kısaca sponsor gibi diyebiliriz. Ama tam olarak öyle değil ayrıntı buradahttps://www.r10.net/youtube/977978-youtube-partnerlik-nedir-basvuru-nasil-yapilir.html
    |
    |

• Teğmen
    149 Mesaj

Peki bu twitch yayıncıları genelde spotify dan kullanıyorlar müziği. Onların pek telif yediğini görmedim. Onlarda biraz değişik işliyor sistem galiba
    |
    |
    FaLkenAuGe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kendime asla bir youtuber demem, ekipmanlarım yetersiz kısık bütçe ile aldıgım ekipmanlar ile çekim yapıyorum.
    Otomobil meraklısı arkadaşlar bakabilir.
    Eleştiriye tabi ki açığım :)
    https://www.youtube.com/user/for3verkings
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: frostsword

Peki bu twitch yayıncıları genelde spotify dan kullanıyorlar müziği. Onların pek telif yediğini görmedim. Onlarda biraz değişik işliyor sistem galiba

ikisi ayrı platform kendine göre kuralları vardır elbet ancak twitchte bi ara müzikler yüzünden kapatılan kanallar oldu geri açıldılar ama sonrasına bir uzlaşmaya gidilmiştir sonuçta canlı yayın platformu kazanç ise sadece gelen bağışlar
    |
    |
Sohbet
kolayoto.com
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.