Şimdi Ara

Birisini Sevmek ama Ilişkiden Sıkılmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mi yasayan merakimdan yaziyorum, 2 senelik bir iliskim var ve kiz arkadasimi seviyorum. Ama iliskiden ve onun getirdigi kaliplardan sıkıldım, bazen ayrilsam rahatlarim gibi hissediyorum. Ama bu sefer de uc sey beni durduruyor 1- Kiz arkadasimi ozleyecek olmak 2- Kiz arkadasimin uzulecek olmasi 3- 2 senelik yasanmislik.

Bu konuda cok fazla dusunuyorum ve bilmiyorum, kafam cok karisik. Iliski insani degilim, kiz arkadasimi cok sevdigim icin 2 yillik bir iliski icindeyim ama iliski beni bogmaya basladi artik anlayacaginiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ona küçük sürprizler yap

• quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Ona küçük sürprizler yap

Aferin.

• Ben 5 senedir birlikteyim.. Bir ara tek kal anlarsın.. Ciddiyim biraz ara verin bakın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

Ben 5 senedir birlikteyim.. Bir ara tek kal anlarsın.. Ciddiyim biraz ara verin bakın..

Herkes senin kadar sansli olamayabiliyor hocam😂

• quote:

Orijinalden alıntı: TheReedS

quote:

Ben 5 senedir birlikteyim.. Bir ara tek kal anlarsın.. Ciddiyim biraz ara verin bakın..

Bazı konularda çok şanslıyım yalnız kötü tarafları illet ediyor adamı..

• quote:

quote:

quote:

Ee herseyin bir bedeli vardır.hep iyi seyler bekleyemezsin😂

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ee herseyin bir bedeli vardır.hep iyi seyler bekleyemezsin😂

Hea orası öyle bol bol gezin ya araç varmı altınız da alın başınızı yürüyün ben bayramı bekliyorum atarım motora benzini topuklarım buradan bayramda gezmek yeni yerler görmek on numara oluyor..

• Hocam senin en azından sevgilin var ben ne yapayım.

Yeminle bir dişi eline deymişliğim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harold.Finch

Hocam senin en azından sevgilin var ben ne yapayım.

Yeminle bir dişi eline deymişliğim yok.

Kaşınma...

Birisini Sevmek ama Ilişkiden Sıkılmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 1 Eylül 2016; 20:48:32 >

• Beş aylık bir ilişkim var. Neredeyse hergün görüşüyorduk. Günde 5 6 saatleri buluyordu bazen. Çok seviyorum onu. Ama bi ara baktık ki sıkmaya başladı senin dediğin gibi. Sevgilimle durumu konuştuk ve biraz özlemek için bir hafta falan az görüştük mesajlaşmayı azalttık ve herşey yoluna girdi eskisi gibi oldu.

Her ilişkide böyle şeyler oluyor. Bi nevi kırılma noktası gibi. Ya birbirinize destek olur bu durumu atlatırsınız ya da ayrılırsınız

• Bana gerçekten aşık değilmişsin gibi geldi. Aşk değil de alışkanlık gibi.

Biz eşimle 7/24 birlikteyiz senelerdir sıkılmıyorum ve hatta yanımdayken bile özlediğim oluyor.

• Aşık olmadığımı düşünmüyorum hocam, çok severek başladık ve öyle devam ediyor. O konuda sıkıntım yok, çok kıskanıyorum çok değer veriyorum vesaire, ama ilişki kalıpları bana dokunmaya başladı. İlişkimiz nasıl derseniz, ne çok sıkı ne çok gevşek. İşte kızlar konusunda bazen sorun oluyor, bazı odunluklarım vesaire... hallediyoruz ama çok törpüledik kendimizi. Ara verme konusuna gelirsek, bu tür şeylere pek sıcak değiliz hocam. Bir daha eskisi gibi olmaz bunu biliyoruz, bizim açımızdan öyle yani tabi kişiden kişiye değişebilir.
  • Yuharı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.