Şimdi Ara

YouTube saldırısını ülkemizde de tanınan bir YouTuber düzenledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
4.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Videodaki kadın bu mu?
  • angelizer kullanıcısına yanıt
    aptallıkla para kazanmak

alıcısı da var o yönden de bakmak gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Youtube kadının izlenme sayısını düşürüp, önüne taş koyduysa, hakkını vermediyse keşke hukuki yollardan hakkını arasaydı. Youtube'un işgüzarlığı yüzünden yazık etti kendine.

Aynen yazık oldu kadına, insanları vurmasıda yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

Youtube'un politikasında ciddi bir sıkıntı var ama orası doğru. Özellikle yerel ofislerin "Trend" bölümünü çok güzel dizayn ettiğine dair çok yazı okumuştum. Hatta Türkiye'de özellikle YT TR içinde çalışan arkadaşları olan youtuberlar biraz daha hızlı yükseliyor, o trend sekmesine girmek için daha yüksek şansa sahip oluyorlar. Her yerde torpil vs dönerken, haksızlık olurken burada olmaması imkansızdı zaten ama gidip de ateş edecek kadar bir durum nasıl olmuş onu çözemiyorum. En fazla başka bir plartforma geçersin, hakkının yendiğini düşünüyorsan dava bile açma hakkın var. Yanlış hatırlamıyorsam Youtube ile davalık olan video çeken insanlar olmuştu. ABD de sanıyorum mahkeme işlerinde daha rahat sonuç alınabiliyor, ama işte akıl sağlığı yerinde değildi demek ki.

Öyle kolay değil tekel olmuş bir site ve o kadar emek vermiş kadın bir anda hepsi çöp olunca o durumda sende olsan hayatın mahvolur.

• Eskiden insanı para bozuyordu, şimdi insanı youtube bozuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=rIxZQyrVdcs

kimse ölmemiş .

klasik amerikan hoax medya yalanları ..

okul baskınlarıda tiyatro dur . medya illüzyonu ... inanmayın bu tarz hoax haberlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

Youtube'un politikasında ciddi bir sıkıntı var ama orası doğru. Özellikle yerel ofislerin "Trend" bölümünü çok güzel dizayn ettiğine dair çok yazı okumuştum. Hatta Türkiye'de özellikle YT TR içinde çalışan arkadaşları olan youtuberlar biraz daha hızlı yükseliyor, o trend sekmesine girmek için daha yüksek şansa sahip oluyorlar. Her yerde torpil vs dönerken, haksızlık olurken burada olmaması imkansızdı zaten ama gidip de ateş edecek kadar bir durum nasıl olmuş onu çözemiyorum. En fazla başka bir plartforma geçersin, hakkının yendiğini düşünüyorsan dava bile açma hakkın var. Yanlış hatırlamıyorsam Youtube ile davalık olan video çeken insanlar olmuştu. ABD de sanıyorum mahkeme işlerinde daha rahat sonuç alınabiliyor, ama işte akıl sağlığı yerinde değildi demek ki.

Arkadaşın dediği gibi tekel olduğu için Youtube'u terketmek demek, büyük bir kitleye ulaşma şansını bir kenara itmek demek. Ne şekilde olursa olsun Youtube'un saçma politikalarına rağmen sonuna kadar dayanmış, şansını denemiş. Ki Youtube efendi kanalını kapatana kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

+1

Sonucta ABD hukuk sistemi bu tarz firmalari tokatlamayi sever. Dedikleri doğru ise, guzel bir ceza yerdi YT

ABD'de kimin parası varsa o haklıdır. Para konuşur.
  • Kadın zaten normal değildi ruh hastası gibi birşeydi. Videolarından da bakışlarından da belli oluyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak eden Alk*şlarlayaşıyorumda var videoları ismini aratın çıkıyor
  • bu kadın parodi yapıyor sanıp gülmüştüm yazın. Gerçekten de deliymiş. " Adam pisliğin teki çıktı rıza baba."

• Silah alacak parası varmış Hatunun Şaka bi yana youtube bu gidişle kendi sonunu hazırlıyor Hem kendine hem de içerik üretenlere bir ayar çekmesi şart çöplük gibi oldu iyice

• RevesAtelier kullanıcısına yanıt
    Olayı normal olup olmamasına göre değerlendiremem. Kendi psikolojisinden bakarsak diğer kalbur üstü kanalların Youtube'da cirit atarken kendi emek verdiği kanalın kapatılması bünyesinde ağır bir yara açmış olabilir. Ortada emek verilmiş, uğraşılmış videolar var. Buna rağmen Youtube'dan kuruş dahi kazanamamış. Youtube gibi geniş bir mecra bir kişiyi hiçe saymış ve izleyiciyle bağını koparmış. Öldürmekten başka yapabileceği en büyük kötülük.

Veganlıkla silah arasında hiçbir bağlantı yoktur, o tamamen farklı bir şey. Ayrıca vegan konusuna değinmem gerekirse eğer; Youtube'ta ki vegan kanallar Youtube'un faşist politikası nedeniyle yüksek izlenme sayısına ulaşamaz, trende giremezler. Youtube tarafından sorun tam olarak vegan olmaları. Tabii bu gibi Youtube'un ayırıcı politikalarına maruz kalan kimse tepkiyi saldırı düzenlemekte bulmadı, bulmazdı da.

Youtube ekibi işine geldiği gibi popülist takılan ve belli kesimleri arka plana atan bir mecra. Nasim popüler medyaya eleştirilerini gündeme getiriyordu. Belli ki birilerinin gözüne batmış. Daha önce böyle bir olay yaşanmadığı için Nasim böyle yaparak Youtube'a karşı bir saldırı akımı başlatma akımı yaratmak istemiş olabilir. Tehdit mesajları alıp almadığını da bilemeyiz. Arabasının lastiğini patlaşmışlar vs. Psikolojisi yerinde olmasa bile ben olayın bu kadar basit olacağını hiç düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 5 Nisan 2018; 0:1:34 >

• Bu yotup çok gozal.
  • Amerika gibi bir yerde yasıyorsun ne saçma sapan işlerle ugrasıyorsun ya. Yazık olmus, bırkaç vıdeosuna denk gelmıstım öldüğüne uzuldum.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    deli deliyi amerikada dudukler amerikada hep böle olaylar var nedense

• Bu kadar çok geri zekalının para kazanma uğruna yapabilecekleri çılgınlıklara şaşırıyorum yeni yüzyılın dönemi galiba bu en geri zekalı taklidi yapan para kazanır. Bu videoşarı izleyen kitleyede bilmem ne demeli kendi çevremden biliyorum

• angelizer kullanıcısına yanıt
    Hemde nasıl bir çağ bütün geri zekalılar toplandık çağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelizer

böyle bir şey olamaz.
    youtube videolara para ödemesiyle "gerizekalılık çağı" diye yeni bir çağ açtı.
    aptallıkla para kazanmak diye bir terim doğdu lan. nasıl bir mantık hatası bu?

Hemde nasılbir çağ bütün geri zekalılar toplandık çağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google, facebook dolandırıcı firmalar ama yinede kullanıyoruz tabii ki... Nasıl ki AKP ülkeyi soysada isyan etmediğimiz gibi , mahkemelere güvenmesekte dava açmaya gittiğimiz gibi

google adwords sahte tıklamalarla reklam verenleri sömürüyor adsense ile çok az kimseye ciddi para ödüyor, hesabını kolaylıkla silebiliyor

facebook sahibi bu hafta kongrede ifade verecek , google in dolandırıcılığı ABD hükümetini etkilemediği için tabii ki onlar için önemli değil

FAKAT HER HALÜKARDA TÜRKİYEDEKİLERDEN DAHA DÜRÜSTLER ÖZELLİKLE AVRUPALI FİRMALAR (İNTERNET GİRİŞİMCİLİK FİRMALARI )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.