Şimdi Ara

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
11.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cycloner

Herkes de vanced demiş ama ben youtube'u genelde televizyonumda kullanıyorum var mıdır vancedçılar buna bir çözümü? LG TV
    Hayır, yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiğim birşey var. Youtube uygulamasında videoyu arka plana attığımızda sadece sesimi indiriyor yoksa komple videoyumu inidiriyor. İos için soruyorum. Ona göre yolda giderken teyp de sohbet videolarını dinlemek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: wogn8r

Merak ettiğim birşey var. Youtube uygulamasında videoyu arka plana attığımızda sadece sesimi indiriyor yoksa komple videoyumu inidiriyor. İos için soruyorum. Ona göre yolda giderken teyp de sohbet videolarını dinlemek için.
    Açtığın video/şarkıda yukarıda 2 seçenek çıkıyor. Song/video şeklinde

• Deneme süresi 1 ay ve fiyatı 22 lira olarak güncellemişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senelerdir beklenen özellikleri getirmişler, ücretsiz denemek lazım ama çok geç kaldılar.
    Bunca müzik dinleme uygulaması çıkmadan önce getireceklerdi bunu
  • İnanılmaz internet tüketiyor cepten filan girilmez 10gb interneti yedi bitirdi

• Arkadaşlar ben 3 aylık ücretsiz deneme üyeliği başlattım ve daha 1 ay oldu ama şuan para istiyor. Bunu bildirecek bir adres vs de bulamadım yardım bölümlerinde. Sorunu yaşayan var mı? Ne yapmalıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

YouTube Vanced ?
  • yaklaşık 15 gündür youtube premium üyesiyim.3-4 yıldırda spotify premium üyesiydim. ikisini birden kullanmak mantıklı olmayacağı için spotify üyeliğimi bir süreliğine askıya aldım. 15 günlük deneyimimle ilgili görüşlerimi paylaşmak istedim.

- ilk olarak yıllardır spotifyda takip ettiğim oluşturduğum listeleri forumdan arkadaşın önerisiyle playlistbuddy isimli uygulamayla aktardım. yaklaşık 500 tane şarkıdan oluşan 3 tane liste aktardım. daha başka bir sürü liste vardı ama şu için daha çok dinlediklerimi aktardım. hepsini buldum gösteriyor ama bazılarını çalamıyor.

- şarkı aratırken youtube musicten aratsam bile videolarıda listeleyebiliyordu. bu oldukça sinir bozucu durum. çünkü herhangi birinin youtube'a yüklediği kötü kalite sesli videoların sesi bile listeleniyor. ayarlardan bunu kapatabiliyorsunuz. biraz karıştırdıktan sonra bunu kapatıp rahat ettim.

- youtube music ilk olarak şarkının videosu varsa şarkıyı videolu olarak başlatıyordu. bunuda ayarlardan değiştirebiliyorsunuz. direk olarak kapattım. çok canım isterse şarkı çalarken anlık olarak klibe geçiş yapabiliyorsunuz. ancak ses kalitesi biraz olsun düşebiliyor.

- çok kota harcıyor diyenler olmuş. bayram tatilinde uzun bir yolculuk yaptık. çoğunda youtube musicten müzik dinledik. süreye göre harcanan kota normal geldi. çok kota harcıyor diyen arkadaşlar bence ayarlardan mobilde kalite ayarlarını bir kontrol etsinler.

- 200 şarkılık bir listeyi baştan sona dinlemek istiyordum. nasılsa hepsini dinleyeceğim için listeden bütün şarkıları indirdim. telefon çekmeyen bir yerde baktım şarkı devam etmiyor. halbuki şarkıları indirmiştim. ilginç bir şekilde kitaplıktan değilde başka yerden aynı şarkıyı açarsanız gene mobil veri kullanıyor indirmiş olmasına rağmen. spotifyda bu tür problemlerin olması imkansız gibi bir şey.

-çoğu zaman iş yerimde müzik dinliyorum. spotifyın windows uygulaması bana pratik geliyordu. ancak youtube musicin windows uygulaması yok. bence eksiklik.

-telefonda youtube üzerinden bir şey izlerken ana sayfaya geri dönerseniz varsayılan olarak arka planda oynamaya devam ediyor. normalde hep kapandığı için buna alışmak zaman aldı

-reklamsız youtube'a 15 günde acaip alıştım. spotify'a dönmek istediğimde bu özelliği özleyeceğime eminim.

dipnot: rica ediyorum yazdıklarımın altına youtube'a paramı verilir. youtube vance varken gibi gereksiz yorumlar yazmayınız. daha önceki sayfalarda aynı şeyler yüzlerce defa yazıldı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 20 Ağustos 2019; 9:35:20 >

• çok gerekli mi? elbette hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

yaklaşık 15 gündür youtube premium üyesiyim.3-4 yıldırda spotify premium üyesiydim. ikisini birden kullanmak mantıklı olmayacağı için spotify üyeliğimi bir süreliğine askıya aldım. 15 günlük deneyimimle ilgili görüşlerimi paylaşmak istedim.

- ilk olarak yıllardır spotifyda takip ettiğim oluşturduğum listeleri forumdan arkadaşın önerisiyle playlistbuddy isimli uygulamayla aktardım. yaklaşık 500 tane şarkıdan oluşan 3 tane liste aktardım. daha başka bir sürü liste vardı ama şu için daha çok dinlediklerimi aktardım. hepsini buldum gösteriyor ama bazılarını çalamıyor.

- şarkı aratırken youtube musicten aratsam bile videolarıda listeleyebiliyordu. bu oldukça sinir bozucu durum. çünkü herhangi birinin youtube'a yüklediği kötü kalite sesli videoların sesi bile listeleniyor. ayarlardan bunu kapatabiliyorsunuz. biraz karıştırdıktan sonra bunu kapatıp rahat ettim.

- youtube music ilk olarak şarkının videosu varsa şarkıyı videolu olarak başlatıyordu. bunuda ayarlardan değiştirebiliyorsunuz. direk olarak kapattım. çok canım isterse şarkı çalarken anlık olarak klibe geçiş yapabiliyorsunuz. ancak ses kalitesi biraz olsun düşebiliyor.

- çok kota harcıyor diyenler olmuş. bayram tatilinde uzun bir yolculuk yaptık. çoğunda youtube musicten müzik dinledik. süreye göre harcanan kota normal geldi. çok kota harcıyor diyen arkadaşlar bence ayarlardan mobilde kalite ayarlarını bir kontrol etsinler.

- 200 şarkılık bir listeyi baştan sona dinlemek istiyordum. nasılsa hepsini dinleyeceğim için listeden bütün şarkıları indirdim. telefon çekmeyen bir yerde baktım şarkı devam etmiyor. halbuki şarkıları indirmiştim. ilginç bir şekilde kitaplıktan değilde başka yerden aynı şarkıyı açarsanız gene mobil veri kullanıyor indirmiş olmasına rağmen. spotifyda bu tür problemlerin olması imkansız gibi bir şey.

-çoğu zaman iş yerimde müzik dinliyorum. spotifyın windows uygulaması bana pratik geliyordu. ancak youtube musicin windows uygulaması yok. bence eksiklik.

-telefonda youtube üzerinden bir şey izlerken ana sayfaya geri dönerseniz varsayılan olarak arka planda oynamaya devam ediyor. normalde hep kapandığı için buna alışmak zaman aldı

-reklamsız youtube'a 15 günde acaip alıştım. spotify'a dönmek istediğimde bu özelliği özleyeceğime eminim.

dipnot: rica ediyorum yazdıklarımın altına youtube'a paramı verilir. youtube vance varken gibi gereksiz yorumlar yazmayınız. daha önceki sayfalarda aynı şeyler yüzlerce defa yazıldı zaten
    Klavyenize sağlık güzel inceleme olmuş

• Premium ile birlikte olsa gerek, Youtube HD video indirmeyi engellemiş. Artıküçüncü parti indirme araçlarında HD videolar indirilmeye çalışıldığında ilk birkaç MB indikten sonra sunucu bağlantıyı kesiyor. 480p ve aşağısında bir engelleme yok şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemaker

youtube vanced kullanıyoruz çünkü android kullanıyoruz ve özgürüz
    Niye ABD malı Android kullanıyorsun, yoksa Mehmetçiğe kurşun mu atmak istiyorsun?

Not: Bu mesaj, arkadaşın yeni iPhone alanlara Mehmetçiğe sıkılan kurşun gözüyle baktığı yorumu üzerine yazılmıştır. Geri kalan herkesi tenzih ederim.
  • video kaydetmek için bir ton site-prg. var onun için para vermeye gerek yok, ama mobildeki zırt pırt videoyu kesip reklam girme olayı can sıkıyor. Tamam reklam alsınlar para kazansınlar ok ama kullanıcıyı da bezdirmesinler sonuçta hiç bir platform alternatifsiz değil 15-20 yıl önce alternatifsiz dediğimiz yonjayı hatırlayan veya haberleşme sohbet için rakipsiz olan msni kullanan var mı
  • Vanced de video indirme tuşu var ama indirmiyor

• Öğrenci üyeliği için belge gönderilmesi isteniyor.Ama Tc kimlik numarası var malum..Sıkıntı yaratır mı arkadaşlar ?
  • Yaratmaz pasaportta da var tc kimlik ellerine geçse ne olur

• Yaratmaz pasaportta da var tc kimlik ellerine geçse ne olur

• Teşekkürler.

Dün gönderdim ama henüz onay/cevap gelmedi ,bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Teşekkürler.

Dün gönderdim ama henüz onay/cevap gelmedi ,bekliyoruz.
    E devletten öğrenci belgesi gönderirseniz oradaki karekodu okutuyorlar daha hızlı cevap veriyorlar bilginiz olsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.