Şimdi Ara

Youtube kısıtlı mod sorunu (çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Herkese merhabalar

Düne kadar bu sorun yoktu. Youtube yorumlarını göremiyorum. Çoğu video gözükmüyor kendi kendine aile moduna geçmiş gibi. Ayarlardan kısıtlı mod kısmına girdiğim zaman kilitli bir şekilde duruyor. Aç veya kapat yapamıyorum. Sorunun vodafone kaynaklı olduğunu biliyorum çünkü Wi-Fi'dan girdiğimde hiçbir sorun olmuyor. Az önce vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Güvenli internetin kapalı şimdi açıyorum dedi. Zaten onu da dün kapatmıştım ben dedim. Güvenli interneti açtı aynı sorun devam ediyor. En yakın bayiye git dedi. 🤦‍♀

Bunun başka bir çözümü yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 12 Mayıs 2022; 19:32:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone tarafından güvenli internetiniz açık olabilir mi?

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Evet şu anda açık. Dün kapatmıştım yine sorun çözülmemişti. Tekrar mı kapatsam?

• Vodafone ise geçen banada oldu. Uygulamayı sildim. Geri yükledim .hesaptan çıktım wifi 4g kısıtlı mod kapatmayı denedim sonunda kapandı.
    Ama tam olarak hangisi işe yaradı bilmiyorum 😅

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you kullanıcısına yanıt

Kapatıp aşağıda ki yorumlara göre altarnatifleri deneyin.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Uygulamayı sildim, geri yükledim. Tekrar giriş yaptım. Olmuyor. Ama uygulama ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum. Opera'dan da giremiyorum. Mesela daha önceden açılan bir linki açmaya çalışınca şöyle uyarı veriyor.

Youtube kısıtlı mod sorunu (çözüldü)

• aynı şey bana oldu 1 hafta önce. Vodafone güvenli interneti kapat düzelir. Tabi youtubedan da daha sonra kısıtlı modu kapat açıksa.

• İlgilenen arkadaşlara teşekkürler. Sorun çözüldü. Nasıl çözüldü emin değilim ama vodafone iki defa aramış açamadım. Neyse sonra ararsa açarım. Müşteri hizmetleri halletti büyük ihtimal.

• Müşteri hizmetleri yardım ettiğini düşünmüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, aynı problem bende de mevcut vodafone guvenli interneti önce kendim kapattım düzelmedi sonra müşteri hizmetlerini aradım kendileri tekrardan açıp tekrardan kapattılar yine düzelmedi youtube uygulamasını silip yükledim düzelmedi başka çözüm yolu var mıdır acaba ?

• Anlatın Ben Dinlerim kullanıcısına yanıt
    Tek çare güvenli internetin kapatılması

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba güvenli interneti kapattım lakin düzelmedi sanırım üzerinden bellirli bir süre geçmesi gerekiyor bir süre bekleyeceğim düzelmezse vodafone ile tekrardan iletişime geçeceğim.

Benim hat açıldığında güvenli internetle gelmiş YouTube ye gidiyordum 4 5 yıllık videolar çıkıyor .Sonra farkettim kapattıktan hemen sonra düzeldi .Aktif edin bir daha kapatın aile profilini .☺️

• Hocam bilmiyorum dikkatli okudunuz mu ama aynı şeyleri söylüyoruz, tekrar açıp kapattım olmadı bunu zaten denedim :)

Bu konu hakkında araştırma yapacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.