Şimdi Ara

Youtube kanalımı nasıl izlenebilir hale getirebilirim...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar nacizane kendi çapımda elektronkle ilgili çalışmalar yapıyorum bununla ilgili youtubede bir kanalım var kanalımı dahah popüler daha izlenebilir hale getirmek istiyorum sizce bunu nasıl yaparım bu konuşarda tecrübeli birileri var mı aramız da ??

• Kanalininin adini da yazsydin reis su an ilgimi cekti mesela

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • instagram da popüler olabiliyosun onu çözdüm ama şu youtube olayını anlamıyorum aga bilen aydınlatsın cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97D83CB43

Kanalininin adini da yazsydin reis su an ilgimi cekti mesela
    https://www.youtube.com/channel/UC4Gkirdqa9EiRX3FFQJnAIQ/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

instagram da popüler olabiliyosun onu çözdüm ama şu youtube olayını anlamıyorum aga bilen aydınlatsın cidden
    instegram bendede var ama çok aktif kullanmıyorum...
  • Kanalın
  • Hergün 1 video at önerilene girme şansın artar
    ve en az 10 dk olsun.İşlediğin konuyu uzatmadan kısa öz ve açıklayıcı işle.İzleyen sıkılmasın.

Başlık ve etiketleri iyi düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Hergün 1 video at önerilene girme şansın artar
    ve en az 10 dk olsun.İşlediğin konuyu uzatmadan kısa öz ve açıklayıcı işle.İzleyen sıkılmasın.

Başlık ve etiketleri iyi düşün.
    bende sizin gibi düşünüyorum ama işte ne videosu su atacam ?? video çekecek konu bulamıyorum... ???
  • güney-666 G kullanıcısına yanıt
    Konu ile hiç alakası yok bu işin.Süpürge makinesi sesini kaydedip milyonlar izlenen var.Yani işin aslı ne çekeceğin değil.Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Farkını ortaya koyman lazım konu ne olursa olsun.Bu şekilde sen izleyici arayacağına izleyici seni arar bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Konu ile hiç alakası yok bu işin.Süpürge makinesi sesini kaydedip milyonlar izlenen var.Yani işin aslı ne çekeceğin değil.Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Farkını ortaya koyman lazım konu ne olursa olsun.Bu şekilde sen izleyici arayacağına izleyici seni arar bulur.
    YANİ konudan kastım neyle alakalı ne üzerine video çekim onu demek istedim ben ...
  • Nejdat Delioğlu kanalının içeriğine biraz göz gezdirirsen bir fikir verebilir hocam, direkt bu şekilde sattığınız şeyleri küçük küçük tanıttığınız videolar iş yapmaz. Milyonluk kanallarda bile reklam çıkınca orası direkt atlanıyor, kimse reklam izlemeye bir kanala girmez. Sadece ihtiyacı olan vardır, sizi bulmuştur o şekilde izleyici çekersiniz bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDifference-

Nejdat Delioğlu kanalının içeriğine biraz göz gezdirirsen bir fikir verebilir hocam, direkt bu şekilde sattığınız şeyleri küçük küçük tanıttığınız videolar iş yapmaz. Milyonluk kanallarda bile reklam çıkınca orası direkt atlanıyor, kimse reklam izlemeye bir kanala girmez. Sadece ihtiyacı olan vardır, sizi bulmuştur o şekilde izleyici çekersiniz bu şekilde.
    EVET biliyorum o adamı o daha çok tamir sökme takma işi yapıyor aslında o tip şeyler birazdaha ilgi çekiyor galiba ...
  • Benim edindiğim bir bilgi değil fakat bugünlerde yükselmekte olan bir teknoloji kanalindan duyduğum şey şu: İnsanların ilgi çekeceği şeyleri çekmek önemli. Elektronik devre tasarımı videosu çekersen çok kişinin sayfasına düşmezsin. Ben mesela hiçbir zaman böyle bir video izlemem. Bu yüzden bana önerilen videolarda senin kanalın çıkmaz. Ayrıca ekipman çok önemli. YouTube kanalları çıtayı çok yükseğe taşıdı. Artık ses biraz kötü gelse videoyu izleyesin gelmiyor ya da kamerada odaklama sorunu olsa canını sıkıyor gibi. Montajın iyi olacak. Gereksiz anları geçeceksin. Yani bu işi profesyonel şekilde yapacaksın. Profesyonel şekilde yapmadan ünlü olanlar da olmadı mı? Oldu ama seyirci, kanal sahibini çok sevildiği için.

• quote:

Orijinalden alıntı: BF.Skinner

Benim edindiğim bir bilgi değil fakat bugünlerde yükselmekte olan bir teknoloji kanalindan duyduğum şey şu: İnsanların ilgi çekeceği şeyleri çekmek önemli. Elektronik devre tasarımı videosu çekersen çok kişinin sayfasına düşmezsin. Ben mesela hiçbir zaman böyle bir video izlemem. Bu yüzden bana önerilen videolarda senin kanalın çıkmaz. Ayrıca ekipman çok önemli. YouTube kanalları çıtayı çok yükseğe taşıdı. Artık ses biraz kötü gelse videoyu izleyesin gelmiyor ya da kamerada odaklama sorunu olsa canını sıkıyor gibi. Montajın iyi olacak. Gereksiz anları geçeceksin. Yani bu işi profesyonel şekilde yapacaksın. Profesyonel şekilde yapmadan ünlü olanlar da olmadı mı? Oldu ama seyirci, kanal sahibini çok sevildiği için.
    valla ben genelde cep teefonu ile çekim yapıyorum yani bir tane profosyonel kamera mı alalım ??

• quote:

Orijinalden alıntı: güney-666

valla ben genelde cep teefonu ile çekim yapıyorum yani bir tane profosyonel kamera mı alalım ??

Alıntıları Göster
    Valla dostum ben yanlış yönlendirmek istemem, sonuçta YouTuber değilim ama izleyici olarak görüntü ve ses kalitesi benim için en önemli etkenlerden biri. Kamerası olduğu halde birçok sahnesini telefonla çeken de var ama telefonları bayağı iyi. Ayrıca eliyle tutup da çekmiyor. Gimbal vs alıyor. (Umarım doğru yazmışımdir)

Enes Özen diye bir kanal var. Orada adam açıklamıştı. Son videolarından biri. Soru cevap şeklinde idi. O kanalı incelersen fikir sahibi de olabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BF.Skinner

Valla dostum ben yanlış yönlendirmek istemem, sonuçta YouTuber değilim ama izleyici olarak görüntü ve ses kalitesi benim için en önemli etkenlerden biri. Kamerası olduğu halde birçok sahnesini telefonla çeken de var ama telefonları bayağı iyi. Ayrıca eliyle tutup da çekmiyor. Gimbal vs alıyor. (Umarım doğru yazmışımdir)

Enes Özen diye bir kanal var. Orada adam açıklamıştı. Son videolarından biri. Soru cevap şeklinde idi. O kanalı incelersen fikir sahibi de olabilirsin.

Alıntıları Göster
    eyvallah usta anlaşıldı.....

• klasik bir oyun kanalı sandım ama emek varmış vay anasını be kral
    çok güzel içerikler şahsen faydalı buldum. eline sağlık
  • Kanal güzel ama videolar yoruma kapalı. Açık olursa daha iyi olur hem yorumlar sayesinde yeni video konuları bulabilirsin hem de abonelerle etkileşimin olur. Haftada en az 1 video atabilsen kanal büyür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

klasik bir oyun kanalı sandım ama emek varmış vay anasını be kral
    çok güzel içerikler şahsen faydalı buldum. eline sağlık
    olumlu yorumunuz için teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.