Şimdi Ara

YouTube, artık reklam engelleyicilerle hiç kullanılamıyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
4
Favori
8.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lafa baska yerden gircem kusura bakmayin. Madem google(YouTube) reklam engelleyicleri istemiyor. Uzanti kataloğunda neden yer veriyor. Biri bana izah edebilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamlar tekel istegi şekilde istediğini yaslıyor ne güzel dünya.

• brave?

• Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    onu ilerleterek geçersin ne var ki

• Onuda botirecek bir platform çıkacaktır iyice reklamlarda saçmaladı reklam arası video izler olduk ayrıca bitrate yide düşürdü

• wolkien kullanıcısına yanıt
    Pcde belki ama konsolda geçmiyor ayrıca video başındaki reklamlar zaten ayrı video şeklinde normal içerik içine gömülü değil ilerletmek işe yaramaz

• stealth_op S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler konsolda hiç kullanmadığım için o durumu bilmiyorum

• 2019dan beri premium kullanıyorum ve sanırım reklam işini baya abartmışlar. Ancak gelir gider dengelerini bilemeyiz.

• 2 senedir premium abonesiydim ama son zamlardan sonra aboneliği bitirdim. Firefoxda şimdilik sorun yaşamıyorum. Telefonda revanced Android boxta ise smart tube ile yola devam. Sorun çıkarsa da başka bir şeye geçeriz ne yapalım. Abarttılar çünkü...

• Normal youtube kaldımı kullanan? New pipe varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube 'u kullanıp servisin para kazanmasını engellemek için program engel vs koymak nedir yahu. oldum olası şu reklam engelleme fikrine anlam veremedim. çok lazımlık bir durumda gidip üyeliğini almak en doğrusu.

Gerçekten öyle kim dikkat çekecek buna diye merak ediyorum.Buda engellenmeli o zaman

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wolkien kullanıcısına yanıt

Mevzu ilerletmek degil ki, normal youtube reklamini da bekleyip gecebiliyorduk. Mevzu reklamsiz abonelik diye girdigim seyde ureticiden dolayi yine reklam izlemek.

• omer2064 kullanıcısına yanıt

Forumda bile icerik ureticinin reklamini savunanlar varken kimse dikkat cekmez bunca hocam. Umarim cozulur de rahatlariz ama sanmam.

• Modlu apk'lara ne zaman el atacaklar bakalım bakalım

Ben premiuma reklam görmeyeyim diye para veriyorum Trt spor bile tanıtıcı reklam koyuyor videoya.Gidip denk geldikçe hepsini şikayet edip takipçisi olmak gerek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • omer2064 kullanıcısına yanıt

Youtube tarafinin da isine geliyor ki, eger adamlar video icerisine sponsorlu birseyler koymasa bu acgozluluk ile ne bok yiyeceklerini bilemeyecekler. En temizi aslinda rakip gerekiyor youtube ile yarisabilecek. Oyle olursa iste belki duzelir.

• Yotube reklamlı izlenilmez artık

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Var zaten. Sponsor atlama gibi birşey olarak geçiyor. Biraz araştır ayarlardan. En son beta sürecindeydi. Ben vanced kullanıyorum intro, outro, ve video içi sponsorları otomatik geçiyor

• Revanced extended sorunsuz kullanıyorum bir tek tizen işletim sistemli akıllı monitörümde nasıl olacağını bilmiyorum bulursam onda da reklamsız kullanacağım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.