Onbaşı
24 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.Ben yabancı dizileri hep tek başıma izledim bu zamana kadar ama Türkiye'deki yerli dizilerin kalitesizliğini sizlerde biliyorsunuz.Yabancı dizileri aileyle izlemek için özellikle bazı gereksiz +18 sahnelerine sansürler uygulayarak bir sitede paylaşmak çok mantıklı olmaz mı? Tabi ki Game of Thrones ve Spartacus gibi konusu gereği öyle sahneleri çok içeren dizileri kastetmiyorum sadece bazı yerlerde öyle sahneleri olan sürükleyici güzel dizileri aileyle izlemek için böyle sansürlü hale getirecek ve siteye yükleyecek bir babayiğit yok mu? Ben çok araştırdım bir şey bulamadım kendim uğraşsam sansür atabilirim de sadece kendim için olur herkes için olmaz.Bu şekilde belki site kurmak reklam almakta güzel olabilir eğer bu işlerden anlayan birisi varsa site çok popüler olup iyi parada kazandırabilir.Ya da bu dizileri yayınlayan platformlara Netflix olsun Digitürk olsun mesaj yoluyla baskı kurarak sansürlü seçeneklerini eklemelerini de sağlayabiliriz.
Türknet YAPA’dayım ve Millenicom’a geçişim YAPA’da olduğum için imkansız oluyor.YAPA’da verilen hizmet numarası/Abone numarası veya devre numarası ile işlem yapılamıyor.Hattı kapatmak zorundaymışım.Bununla ilgili tecrübesi olan bilgisi olan var mı? Hattı kapatırsam hem çok uğraşacağım hem Millenicom’a başvurumdan sonra hat açış ücreti olacak..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.