Şimdi Ara

Youtube-Anlık bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
67.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resmi dairede çalışıyorum ve daha önce youtube ye girip video seyredebiliyorduk ama daha sonra modem arıza yapınca servise götürdüler getirip tekrar bağlantıları yaptılar. Şuan aşağıda ki resimde görüldüğü üzere bir hata veriyor. Bunu nasıl halledebiliriz. Kurumdaki diğer bilgisayarları da kontrol ettim onlarda da açılmıyor.

Youtube-Anlık bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz HATASI

• Nedendir Bilmem Ama Bu Aralar Youtube ve Chrome İle İlgili Çok Sıkıntılar Var. Forumu İnceliyorsanız Dikkat Etmişsinizdir.
  • Güncel.

Arkadaşlar sıkıntı devam ediyor. Sanırım engelleme var. Kurum olduğu için.

Diğer sağlayıcıları da denedim I. Explorer, Firefox youtube dahil diğer video paylaşım sitelerinin de videoları oynamıyor aynı hatayı veriyor. Vidivodo ya da herhangi haber sitesindeki videolar.

Bu engellemeyi nasıl kırarız??
  • up :D bendede var aynı sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Güncel.

Arkadaşlar sıkıntı devam ediyor. Sanırım engelleme var. Kurum olduğu için.

Diğer sağlayıcıları da denedim I. Explorer, Firefox youtube dahil diğer video paylaşım sitelerinin de videoları oynamıyor aynı hatayı veriyor. Vidivodo ya da herhangi haber sitesindeki videolar.

Bu engellemeyi nasıl kırarız??

Kurum için youtube'ye giriş engelleme olsaydı, youtubenin o sayfasına dahi giremezdiniz. Sorun kurum dns ayarlarında gõzüküyor, ev kullanıcısı olsaydınız dns veya gost değiştirme gibi yöntemler kullanabilirdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YER-DENİZ -- 6 Ocak 2013; 16:57:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla şuan için Spotflux programını kurarak çözdüm sizin dediğiniz gibi sanırım kurumun video oynatma ile ilgili bir engellemesi var artık nasıl oluyor bilmiyorum dns olaiblir
  • Speedbit video accelator kullanıyorsanız kaldırın sorunu çözüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bendede var, denediğim yolları yazayım size ve bunların hiçbirisi sorunumu çözmedi,

DNS değiştirmek, 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 gibi bissürü bildiğim DNS kullandım ama olmadı,

Farklı browser denedim, explorer, opera, chrome gibi olmadı. Flash player güncelledim olmadı.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki Hosts dosyasının içeriğini sildim olmadı

c:\ipconfig /flushdns yapıp DNS ön belleğini sildim (sadece bir videoyu açtı ondan sonrakileri açmadı)

Bulunduğum yerdi hem ADSL hem GSHDSL var iki farklı modem ve internet var dolayısı ile her iki internet hattını denedim ikisindede olmadı. Yani kurumu engelleyen bir durum olsa ADSL yerine GSHDSL kullanarak bağlanabilirdim ama olmadı.

Bu sorunu nasıl çözebilicemiz konusunda hiçkimsenin bir fikri yokmu.
  • Belki Yardımcı Olabilirim chrome için

chrome://plugins Yazın Arama Çubuğuna

Adobe Flash Player Devre Dışı Bırakın

Adobe Shockwave Player Devre Dışı Bırakın

Chromeyi Kapatın Yeniden Açın

Devre Dışı Bıraktıklarınızı Etkinleştirin

Ben BöyLe Halletmiştim

bazen IDM de engelliyor

ayrıca firewall antivirüs programları devre dışı bırakmayı denedinizmi

• iyide onu bunu devredışı bırakıcaksak bu sorunu çözebilmenin bi anlamı kalmıyoki Antivirüs devredeyken çalışamicaksa bizim ne işimize yarar
  • Arkadaşlar ben de dünden beri bu hatayı alıyordum daha sonra içerik ayarlarından çerezleri sildim sorun ortadan kalktı.Daha öncede facebooka giremiyordum aynı yöntemi uyguladım ve sorun çözüldü.
  • 73 Kere Aynı Konu Açıldı 73 Kere Aynı Cevapları Verdim

1- CClaner İle Temizle
    2- Advanced SystemCare 6.2 İle Gizlik Sorunlarını Tara
    3- Önbelleği Sil

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

73 Kere Aynı Konu Açıldı 73 Kere Aynı Cevapları Verdim

1- CClaner İle Temizle
    3- Önbelleği Sil

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
    Sırasıyla uyguladım. Şuan GC tarayıcımda YT sorunu yok fakat FF yine sorun devam etti.
    Çok fazla YTda birşeyler seyreden bir insan değilim ama lazım olunca açılmaması sinir ediyordu beni. yaklaşık 10 günden beri sorunu yaşayıp çözüm bulmaya çalışıyordum.
    Tavsiyelerinizle sorunu çözdüm. Umarım sorun tekrar etmez. Edersede tavsiyelerinize tekrar uyacağım.
    Tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

73 Kere Aynı Konu Açıldı 73 Kere Aynı Cevapları Verdim

1- CClaner İle Temizle
    3- Önbelleği Sil

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
    Sırasıyla uyguladım. Şuan GC tarayıcımda YT sorunu yok fakat FF yine sorun devam etti.
    Çok fazla YTda birşeyler seyreden bir insan değilim ama lazım olunca açılmaması sinir ediyordu beni. yaklaşık 10 günden beri sorunu yaşayıp çözüm bulmaya çalışıyordum.
    Tavsiyelerinizle sorunu çözdüm. Umarım sorun tekrar etmez. Edersede tavsiyelerinize tekrar uyacağım.
    Tekrar teşekkür ederim.

Ö.d

• Sisteme bir firewall eklenmiş olabilir mesela bir fortigate bu cihaz üzerinden internet üzerindeki her türlü protokol ve policy hakkına sahipsiniz. Youtube a giriş yetkisi verilmiş olup video oynatma devre dışıdır. Bu dediğim olay fortigate için geçerli şirkette ben onu kullanıyorum. Aynı şey benim sistemimde de var ama videoları oynat dersem sorun çözülür. Sizinki de o hesap ;)
  • iki gündür durumum yine aynı YT videoları açılmıyor. yukardaki işlemde artık kâr etmiyor. Bu hata bir benim başıma musallat galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

iki gündür durumum yine aynı YT videoları açılmıyor. yukardaki işlemde artık kâr etmiyor. Bu hata bir benim başıma musallat galiba.

Dostum aynısı benimde başımda bende geçici olarak sorun düzeliyor sonra devam etmeye başlıyor sanırım çok farklı bişeyle karşılaştık ben artık format atmaya kadar götürücem bu işi
  • farklı bir tarayıcıda aynı link i açmayı dene chrome bu sıkıntıyı hep yapıyor.
  • Resmi kurumda internet filtrelerinden veya tarayıcıdan izleyemiyorsunuz.
  • Hotspot Shield programı işe yarıyor arkadaşlar, yardım isteyen olursa PM atabilir. Bilgim dahilinde elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.