Şimdi Ara

yokohama vs kumho yardım hangisini seçeyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar dün diyarbakırda birsürü lastikçi gezdim en son kafama yatan iki lastik buldum. ama hangisini seçeceğimi bilemiyorum yokohamanın çok iyi olduğunu duydum sadece yardımlarınızı bekliyorum.

YOKOHAMA: 220 TL//ıslak zemin yol tutuşu: B//yakıt sarfiyatı: C// üretim yılı:2017
    KUMHO: 200 TL// ıslak zemin yol tutuşu: B//yakıt sarfiyatı: C// üretim yılı:2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris0189 -- 14 Nisan 2018; 20:2:55 >

• Model belirtilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 15 Nisan 2018; 18:16:10 >
  • güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cormen kullanıcısına yanıt
    modelini hatırlamıyorum ama yokohamalar sanırsam bluearth

• ebat belirtmemişsiniz ancak bu fiyat aralığında "falken" lastikleri inceleyin dilerseniz...
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    falkenleri bende beğeniyorum ancak buralarda bulamadım ebat:195/60/15

• kesinlikle yokohama tercih ederim. yol tutuşu, sessizliği, performansını çok beğenmiştim, hangi seri olduğunu hatırlamıyorum ancak kumho da kullandım, yoko da. yoko lastik olarak çok önde bir lastik.
  • ztyfnp kullanıcısına yanıt
    şuan lastikçideyim taktırıyorm yokoları bakalım nasıl olacak

• Kumho'lardan anca saksı yaparım, sürekli tel kıran, balans tutmayan ve bu sebeple sahibinden de en çok 2.eli bulunan lastiktir.

Yokohoma doğru karar
  • idris0189 İ kullanıcısına yanıt
    hayrlı olsun, hangi seri aldınız? kullanım sonrası beğendiniz mi?
  • ztyfnp kullanıcısına yanıt
    bluearth modelini aldım 195*60*15 memnunum tabi milestone lastiklerin yerine takılınca memnun olmamak mümkün olmuyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.