Şimdi Ara

yoklama kaçağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yoklama kaçağı olup olmadığımı nasıl öğrenebilirim? askerlik durum belgesi sorgulamada

1. AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN, 7179 SAYILI ASKERALMA KANUNU'NUN 11, 20, 23, 38, 43 VEYA 45'İNCİ

MADDELERİNDE BELİRTİLEN ESASLARA GÖRE ERTELEME ŞARTLARI DEVAM ETTİĞİ SÜRECE 31/12/2023 TARİHİNE KADAR

ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.

haziran 2020 de lisans programından mezun oldum. mezun olduğun dönem baktığımda da 31-12-2023 idi bende daha var diye hiç bakmadım 2021 in kasım ayında da sözleşmeli memur oldum.

• 1995 doğumlu musunuz? Eğer öyleyse 31.12.2023 tarihi öğrenci ertelemesi muhtemelen. Üniversite kaynaklı mı yoksa askerlik şubesi kaynaklı mı bilmiyorum ama ASAL sistemde mezun görünmüyorsunuz. Buradan alacağınız mezun belgesi çıktısı ile bir askerlik şubesine uğrayınız.
    www.turkiye.gov.tr
    Yükseköğretim Mezun Belgesi Sorgulama
    https://www.turkiye.gov.tr/yuksekogretim-mezun-belgesi-sorgulama

Lisans mezunlarına 2 yıl erteleme hakkı verilir. Sizin ertelemeniz haziran 2022de bitti. Ama 31.12.2022ye kadar yoklamanızı yaptırmanız için süreniz var.

Bedelli başvurusu yapacaksanız ücret yatırma işi de dahil 31 aralık 2022ye kadar hallediniz. Hizmet tercihinde ay sıralaması yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz ayları başa alırsınız. Ocak ayını başa almayın, o ay bedelli celbi olmadığı için kafasına göre bir gruba atabiliyor.

Bu seneki grupların tarihleri burada. Seneye de 3 aşağı 5 yukarı böyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.