Şimdi Ara

YKS Sınav Tarihi Yine Değişiyor ! YKS Sınav Tarihi 27-28 Haziran 2020

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
7.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 Yükseköğretim Kurumu (YÖK), 20-21 Haziran'da yapılması planlanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS), corona virüsü tedbirleri nedeniyle 25-26 Temmuz 2020'ye ertelemişti.

Mebpersonel.com olarak YÖK kaynaklarından aldığımızı bilgilere göre sınav tarhinden yine değişikliğe gidip YKS 2020 sınavının 27-28 Haziran tarihlerinde yapılması planlandığı ve en geç yarına kadar YÖK tarafından açıklanmanın yapılması bekleniyor.
    beyler mebpresonel.com'un haberi doğru olma payı nedir çocuk oyuncağı mı bu aga bir ileri bir geri o zaman türevde koyulcak deseler şaşırmayam bu ne ya banane turizm bakanlığından tatilden beni bu sınav ilgilendiriyor

edit:beyler mezuna kaldım hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13trance -- 28 Nisan 2020; 22:37:54 >

• elinizi korkak alıştırmayın haftaya yapın diferansiyel denklem de koyun a** biz kolay kolay ölmeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knitta -- 28 Nisan 2020; 23:28:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • knitta kullanıcısına yanıt
    vallaha bu ne saçma iştir mantıkta koyun aww
  • #BITKIBIYOLOJISIGERIGELSIN

• Kafayi yiyecem. Ne yapmaya çalışıyor bunlar ya. Cocuk oyuncagi mi bu. Millet ona gore plan yapıyor.1 geri bir ileri ne olacak böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu saatten sonra her şey olabilir diyorum. sabaha ne göreceğiz belli değil
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    abi çocuk oyuncağı değil bu planlar yapılmışken tamamen turizm için yapılacak şaka gibi ya bahaneleri de zaten normalde haziranda yapılacaktı olacak izin verilmemeli buna
  • Cok ciddiyim mayisin sonuna koysunlar cikalim su kabustan allah belami verdi mezun senemde

• Yorgunumm Y kullanıcısına yanıt
    yok aga kimseyi böyle strese koyma hakları yok tamamen öğrenci aleyhine insanlar kendini ona göre hazırlamışken 1 ay öne çekmek felaket bir stres demek tamamen öğrenci aleyhine
  • https://www.internethaber.com/milyonlari-ilgilendiren-genelge-48-saat-icinde-cikiyor-dicle-canova-kulis-aktardi-2098804h.htm

LGS’nin bile ertelenmesi söz konusu. Böyle bir şey mümkün değil...

• ananı avradını

• respectable_man kullanıcısına yanıt
    kanka korkarım ki senin attığın haber bugün öğlen 2 civarlarında son açıklama ise 20.30'dan sonra yapılmış bunlar 6 saatte böyle bir karar değiştireceklerse biz yanmışız demektir yarın 6'da da ağustosa ertelendi diye haber çıkar yaw turizm ne alaka ben onu anlamıyorum
  • Soylu araya girer merak etmeyin hahahaha yalan haber inanmayın bunlara sakin olun

• Yalnız yalan çıkarsa o mebpereoneldeki muhaberin anasını avradını

• aynen öyle gece gece 3.5 atıyom
  • Planımi programimi aldığım denemeleri ona gore ayarladım bu ne simdi ?

• olmaz öyle bir şey.
  • Arkadaşlar burası Türkiye , yoksa yaşadığınız yeri mi unuttunuz ?

• ilk mezun senem İ kullanıcısına yanıt
    Gelmesin ya biyoloji tam kararında şu durumda.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.