Şimdi Ara

YKS Sınav Tarihi Yine Değişiyor ! YKS Sınav Tarihi 27-28 Haziran 2020 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
7.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kafama siyah poşet geçirdiler.palmiyeyi başka bir odaya aldılar.şuan avukatım ileyim.bu mesajı ona yazdırıyorum.
  • Lordemircan L kullanıcısına yanıt
    NDMWJDSMKCKSMDMDLXLSLSÖDÖS

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkür ederim kankam kötü bir niyetim yoktu böyle bir şeyi bırakın olması muhabbetinin bile geçip bizi germemeleri lazımdı biz her ihtimale karşı toplanalım ve bu başlığın amacı da zaten birbirimizi bulmak birlik olup bir başlıkta toplanmak
  • YKS Sınav Tarihi Yine Değişiyor ! YKS Sınav Tarihi 27-28 Haziran 2020

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asparagas olma ihtimali hayli yuksek.

• şaka gibi ülke ya yaşamasak çok eğlenceli aslında :D
  • Salazar Slytherin kullanıcısına yanıt
    olabilir belki yarın yök böyle bir açıklama bile yapmayacak ki umarım öyledir eğer bize durduk yere 3.5 attırıyorlarsa allah belalarını versin ama neden acaba vural hoca falan paylaştı
  • 13trance kullanıcısına yanıt
    hocam turizmciler de sınav bitsin de insanlar tatile çıksın bizim de işlerimiz açılsın derdindeler herkes kendi çıkarını düşünüyor eğer bu kabul görürse çok saçma olur

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    cihazınızın tarih ve saat ayarları yanlış
  • aynen öyle ama bu ülke menfaati seviyor başkanlık yarışı için sınav tarihinin değiştiğine şahit olduk para kazanılması içinde yaparlar
  • bu d0ru mu
  • Bakanlar Kurulu YÖK'e böyle bir tasarı sunmuş,siz de YÖK bu tasarıyı kabul etmiş gibi davranıyorsunuz.Sizce YÖK aldığı erteleme kararının üstüne geriye çekme kararı alabilir mi ? alırlarsa bir itibarları kalmaz ve öğrencileri düşüneceklerini aldıkları kararın arkasında duracaklarını düşünüyorum.Onu da geçtim zaten bu öneriyi en başta Bilim kurulu mantıksız bulacakttır,herkesin içi rahat olsun.
    Uluslararası uçuş seyahatini açmadan neyin turizmini kim yapıyor.Bizim turizm bakanı diğer ülkelere göre iyi durumda olduğumuzu görünce fazla gaza gelmiş :D
  • MR.Wrestler kullanıcısına yanıt
    Gelsin hayvan gibi calistim

• Lord emircan bir sey soylesin

• quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

E o zaman euro 2020'yi de geri 2020'ye alalım
    ya bi git koyun ne derdinde kasap ne dertte ya
  • ben bu ihtimali hep düşünüyordum forumda da demiştim ben bunlardan her şeyi beklerim arkadaşlar bence temmuzun sonunda falan olmayacak corona bitiyor zaten yavaş yavaş her zaman sınavın temmuzun sonuna ertelenmesinin erken olduğunu söylemiştim yani erkenden karar verdiler şuan nabzım 130 140 falan stresten kafayı yicem
  • ahh ahhh turistler için kendi vatandaşın ayağına/geleceğine sıkan hükümet.

bi bitmedin be.

BİZİ BİTİRDİNİZ BEAĞ BİZİ BİTİRDİNİZ BEAĞ.
  • Bu ne abicim ülkede eğitim adına en önemli şeylerden birine turizm bakanlığı mı karar verecek?

• Çaycı hüseyin Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam madem böyle istediğimiz gibi tarihlerle oynuyoruz sınavdan sonra ilgilenicek bir şey lazım. Burada euro 2020 devreye giriyor, tabi fifa bey direk dünya kupası organize etse daha iyi olur.
    Bir de mümkünse deep purple konserini de 3 hazirandan 3 temmuza filan çeksinler. Sınavdan önce diye gidemiyorum.
    Ve seçimsiz yıl olmaz eylüle de bir seçim koyalım.
    Mümkünse 6 Kasım'da da maç oynanmasın.
    Tarihlerlerle ilgili tüm isteklerim bunlardır teşekkürler.

• zaten tamamen normallesme uzun surecek hocam neyin turizmini yapacak bu insanlar virus tamamen bitmeden asisi bulunmadan kim neye ne tatiline gidecek diye de dusunmek lazim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.