Şimdi Ara

Yks 2024 Makine Müh önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yks 2024 için üniversiteyi bırakıp hazırlanmayı düşünüyorum ve ist da ceng/deng vs çok yüksek ve yine yükseleceği için kendim için tek mantıklı seçimin makina oldugunu dusunuyorum

Tekrar hazirlanirsam makina kazanirim ama bölümü okumak sınavda başarılı olmaktan çok daha zor biliyorsunuz ve yapı olarak biraz tembel bir insanım

mat ve fiziğe ilgi duyuyorum fakat öyle ahım şahım da değilim ortalama bir zekam var ve içe kapanığım

mühendislik okuyan arkadaşlar rica etsem yardımcı olur mu
    2022 de eadan ilk 5k yaptım tekrar hazırlanmak için yeterince ikna olursam sayısaldan başlayacağım çalışmalara

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• şu an nerrede okuyorsunuz tm sıralamnızda çok kötü değilmiş

• hocam 2022deki sonu belgesini atar mısınız hedefim ilk 10k benim . bir de bu zamanlarda netleriniz nasıldı?

• kara parçası kullanıcısına yanıt
    osymnin sitesinden ekran goruntusu alınmıyor netleri yazayım
    90 tyt
    35 ayt mat
    25 ayt sosyal yapmıştım 4651 geldi
    bu zamanlarda netlerim hemen hemen sınavla aynıydı

• goater kullanıcısına yanıt
    yeditepe uluslararası ticaretteyim ea sıralamaları fırlayınca okulun ybs işletme bölümlerine giremedim kendi bölümüme ilk sıradan yerleştim

aslında okuldan çok memnunum ama sayısaldan tekrar girip derece yapma düşüncesi kafamdan çıkmıyor

• Autghust34 kullanıcısına yanıt

ayt aynı da tyt nerdeyse 20 25 net düşük ah be

• kara parçası kullanıcısına yanıt
    endişelenmeyin hocam genelde en yüksek tyt neti sınavda neti olur o yandan korkunuz olmasın eşit ağırlıkta derece yapmak aslında o kadar zor değilmiş ben de sınavdan çıkınca farkına vardım

Ayt mat ve tyt fen önemli ayt sosyali de boşlamayın gerisi hikaye

tyt fen bugun başladım hedef 8-10 net ayt mat orijinal denemelerinde 30 31, sosyal 30-35 arası

• Up

• Eger makineye harbiden ilgin olmayacaksa yazma, siralamalari cidden alim firsati eyvallah da kafani taslara vurursun. Kararsız bir profilsen ie filan dusunebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam ben geçen sene sayısal 50k yaptım mezuna kaldım tm geçtim. sayısalda iyi yapmak cidden çok çok zor tm 5k sayısal 50-60k ya denk gelyor nerdeyse ve fen daha zor her türlü. özellikle ea dan geçeceğiniz içinde her şey çok daha xzrolaşacak. iyi düşünün derim. kötü bi öğrencide değilim msüm 14k geldi bu sene. ama sayısalda yığılma vs çok oluyor cidden sıkıntı iş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.