Şimdi Ara

YİTİP GİDEN SANATÇILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşar bir dönem saman alevi gibi parlayıp sonra aniden ortadan kaybolan sanatçılarımız var.. Şimdi ne yapıyorlardır ne işle meşguldürler?

İbrahim Erkal vardı.. Saçları asker postalı gibi bişiydi en son bir belediye başkanının akrabasıyla evlenmişti diye hatırlıyorum.

Azer Bülbül vardı en son.. Hani titreşime alınmış nokia 3110 gibi şarkı söylüyordu.. O da pis işlere karıştı ama hapsi boyladı mı tam olarak emin değilim.

Flash TV de "Gerçek Kesit" te oynayan sarı bıyıklı bir abi vardı onun da Bursa'da çiçekci dükkanı var diye duydum..

Sizin " x birisi vardı ne oldu ona?" diye düşündüğünüz birisi var mı?

•  YİTİP GİDEN SANATÇILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycan87 -- 11 Ağustos 2008; 23:01:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ata Kan

Arkadaşar bir dönem saman alevi gibi parlayıp sonra aniden ortadan kaybolan sanatçılarımız var.. Şimdi ne yapıyorlardır ne işle meşguldürler?

İbrahim Erkal vardı.. Saçları asker postalı gibi bişiydi en son bir belediye başkanının akrabasıyla evlenmişti diye hatırlıyorum.

Azer Bülbül vardı en son.. Hani titreşime alınmış nokia 3110 gibi şarkı söylüyordu.. O da pis işlere karıştı ama hapsi boyladı mı tam olarak emin değilim.

Flash TV de "Gerçek Kesit" te oynayan sarı bıyıklı bir abi vardı onun da Bursa'da çiçekci dükkanı var diye duydum..

Minür Özkul
    İlyas Salman
    ve daha niceleri

• Geçen sene Kanal 1'de "Filmin Devamı" vardı. Orada bunları anlatıyorlardı.

Eski Popstar'lara ne oldu?

Popstar Selçuk. Yukarıda bahsettiğim programda onu anlatmışlardı. 1 albüm yapmış, sonra olmamış işi, devam etmemiş. Bir yerde çalışıyormuş da unuttum. Ailesini geçindiriyormuş öyle.

Popstar Simge. Ahmet Kaya'nın yeğeni, şişman kız. Jüriden sürekli şişman olduğu için olumsuz eleştiriler alırdı. Ancak o yarışmanın en başarılı isimlerindendi.

Popstar Abidin, Popstar Firdevs, Popstar X, Popstar Y. Bu seneki Popstar Alaturka'daki isimler, 1.'si... Hepsi bitti, bitiyor, bitecek.

BBG evindekilere ne oldu?

BBG Melih vardı, ne oldu?

BBG Tarık şarkıcı oldu.

Diğer BBG'cilere ne oldu?

Hasan Mezarcı diye bir adam vardı. 90'lı yılların sonlarında gündemi meşgul eden isimlerden birisiydi. Eskiden partisi varmış. O yıllarda Hz. İsa'yım diye çıkmıştı ve milletin dalga malzemesi olmuştu. Sonra aklî dengesi bozuk raporu aldı. Kayboldu. Şimdi ne yapıyor kim bilir.

Münir Özkul ne yapıyor?

Kendisi bir huzurevinde, 80 küsur yaşında, bir unutkanlık hastalığı olan Demans ile yaşıyor. Bu hastalığı yüzünden ölen arkadaşlarını yaşıyor biliyor. Yaşayanlar ile de görüşmek istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 11 Ağustos 2008; 23:05:37 >

• tarık bundan 6 yıl önce bi yaz şarkı çıkarmıştı şarkının ismi(ah deli gönül)dü galiba 2 sene önce arabasını bizim petrole bırakmıştı babasının yanına gelmişti
    mersin gözne de babasının evi
  • quote:

Orjinalden alıntı: OraLeTH_

7 gün çizmişler

• İlhan İrem ile İlyas Salman'a ne oldu gerçekten ya?
  • kısa zamanda şöhret olunca böyle gidiyolar..

ama dediğiniz münir özkul ilyas salman onlar uzun yıllar kaldı. başlığı açan arkadaş bir anlık olanları soruyor
  • bu dedidim tarık bbg evinden ünlü olmuştu alacakaranlık diyince aklıma geldi arabası bmw x3 tü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Layblood

quote:

Orjinalden alıntı: OraLeTH_

7 gün çizmişler

Kaşındı ama
  • İlyas Salman...

''Sarı Mersedes'' şaheserini Türk sinemasını kazandıran usta...
  • ilyas salman avrupa yakasında oynucakmış bu sene saciin babası rolünde(yanlış bilmiyosam)
  • İlyas Salman'ın oyunculuğu hakkında konuşmamıza bile gerek yok ama çok sert çıkışları oluyor bazen.Tamam sosyalist olabilir ama çalıştığı sektör kapilalist bir oluşum.Böyle bir oluşumda çok sert çıkışmak kendi zararına olacaktır ki oldu.Oyuncu olmasına rağmen kendi için rol bulamaz bir hale geldi.Oysa "orta kahve" tadında yürütseydi işi,şu an için ikince Şener Şen olabilirdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GKHN_93

ilyas salman avrupa yakasında oynucakmış bu sene saciin babası rolünde(yanlış bilmiyosam)

Şener Şen olmasın o.
  • İlhan iremin tarzı zaten bu. Bir kere bile ekranlarda görmedim. En son Kaza yapmıştı istanbulda ozaman fotoğrafını gördüm.
    quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

İlhan İrem ile İlyas Salman'a ne oldu gerçekten ya?
  • bnmle dans edermsnde 1. olan aydan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ata Kan

Arkadaşar bir dönem saman alevi gibi parlayıp sonra aniden ortadan kaybolan sanatçılarımız var.. Şimdi ne yapıyorlardır ne işle meşguldürler?

o adamın bursa da kasting ajansı varmış bursada çekilen dizilere oyuncu gönderiomuş...

• İlyas Salman'ı en son tüyap Adana fuarında gördüm. Kitaplarını imzalıyordu ve aşırı alkollüydü... Kendi kendini mahvetti o. Bakın Şener Şen'e nerelerde o nelerde..
    quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

İlhan İrem ile İlyas Salman'a ne oldu gerçekten ya?
  • İlyas Salman
    Birçok albüm yaptı.Televizyonda pek görülmedi.En son bir ödül töreninde dayanamayıp Cem Yılmaz'la tartıştı.Bence böyle büyük bir yeteneğin harcanmasının sebebi siyasidir.

Bayhan ne oldu albüm çıkardıktan sonra?
    Şahin K sahalara veda etmişti.Şimdi ne yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karawatan -- 12 Ağustos 2008; 15:01:37 >
  • Bi de Mutaf vardı.O ne oldu?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.