Şimdi Ara

Birazdan Sağlık Ocağına Gidip Rapor Alacam. ÇOK ACİL BAHANELER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
36.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta Pazartesi günü rapor almıştım. O zaman ki bahanem (Öksürüyorum, boğazım şişkin, burnum akıyor ) ve 1 günlük raporu yazdı.

Bugün yine gideceğim mecburen. Çünkü okula gitmedim ve o tersliğine sınav olmuşlar. Hay dedim şansıma. Şimdi rapor olmazsa bu karı bana 0 yazar direk buda hiç iyi olmaz değil mi ?

Şimdi bana güzel bahanelerinizi yazınız lütfen. Benim fikrim; bu sabah çok halsiz bir şekilde uyandım ve yataktan kalkamadım o yüzden okula gidemedim. Zor kalktım yataktan ve okulda sınav da varmış. Ne zaman böyle diye sorarsa Cumartesi gününden beridir o zamanlar bu kadar ağır değildi daha iyiydim diyeceğim. Tabi iğne falan yazarsa ayvayı yerim. O yüzden riskli bu.

Diğer bahaneleri alayım ?

• Acil diyorum beyler!
  • de ki, sureklı gazım var mıdem resmen gazı dolu bırakın okula gıtmeyı evden cıkamıyorum bır sancı var sureklı,

nedenı olarakta ; bu aralar çok sütlu tatlı yıyorum yatmadan 3 bardak sut ıcıyorum de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

de ki, sureklı gazım var mıdem resmen gazı dolu bırakın okula gıtmeyı evden cıkamıyorum bır sancı var sureklı,

nedenı olarakta ; bu aralar çok sütlu tatlı yıyorum yatmadan 3 bardak sut ıcıyorum de

Yapma abicim lütfen ya 10 dakikaya kadar gideceğim düzgün bir şeyler söyle.
  • ishal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

ishal

Dalga gibi durmuyor mu ?
  • Beyler :( lütfen ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0LD-CiTy

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

de ki, sureklı gazım var mıdem resmen gazı dolu bırakın okula gıtmeyı evden cıkamıyorum bır sancı var sureklı,

Yapma abicim lütfen ya 10 dakikaya kadar gideceğim düzgün bir şeyler söyle.

kardeş ne beklıyorsun merak edıyorum ?

karnım ağrıyor desen yemez, ateşım var desen orada anlar, bu dedıgım şeyın neyı var ?

aynı gun bır mezaret ancak budur, yok bunları yapamam dıyorsan acıl e gıdıp başka nedenler uretıp tahlıl vb yaptırıpta kurtulabılırsın,

• Ayvayı yedim ben. Gideyim en iyisi ne olacaksa olsun. Sonunda bugün sınav olmuştuk falan diyeceğim artık. Umarım anlayışla karşılar.
  • başım şiddetli ağrıyor de
  • Mesajım bulunsun bakarım

• Migrenim tuttu gidemicem rapor verir misiniz?

• ya kusuyorum midem bulanıyo diceksin yada ishal en garanti 2 seçenek
  • Dursun

• bebeklere gaz yapmasın diye şekerli süt vermiyorlar mıydı ?
  • Boğazım ağrıyor.
  • İshalim sabahtan beri 5 defa gittim karnımda çok ağırıyor de vermezse gel bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenaz

bebeklere gaz yapmasın diye şekerli süt vermiyorlar mıydı ?

yok kardeş bazı kişiler ( bende dahıl ) sutlu urunler gaz yapıyor, gunde yarım lt tuketırım gece uyanık kalan arkadaş sabaha kadar ısyan eder bu 1 yıl böle gıttı, daha sonraları gunduzlerde gaz sancısı felan olunca anladım benım sute karşı bır hassaslıgım oldugunu
  • İSHAL DENENDİ ONAYLANDI(DOKTOR ÇAKAL ÇIKMAZSA TAHLİLE YOLLAR RAPOR DA VERMEZ)
  • Küçükken havale geçirmiştim şimdi de en ufak ateşimi gördüğü zaman annem okula yollamıyor onda fobi olarak kalmış bu havale de. Çoğu doktor havaleyi duyunca rapor verir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.