Şimdi Ara

Yine Pazartesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 kuruş için çalışmaya devam. Buz gibi havada erkenden kalktım, geleceğe dair umudum yok, sonumuz yaklaşıyor, kafamdaki bir ton düşünce ve plan bir çok kişinin aklına bile gelmezken ben sevineceğim halde bunları gerçekleştiremeyeceğim için şimdiden pes etmiş, hayatta ufak tefek şeyler dışında bir eğlencesi veya bağlayıcılığı bulunmayan, amaçlara ulaşması imkansız olduğundan amaçsız kalmış biri olarak günaydın beyler. Ben hayatın bu şeklini sevemedim. Artık herşey bomboş gelmesine rağmen kendime ayıracak vakit bilr bulamadan çalışıyorum ve yaptığım onca şey bir anda yok olup gidiyor. Bırakın elde etmeyi hiçbir amacıma yaklaşamıyorum bile. Kafamdakileri yazasım bile gelmiyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Etrafımdaki herkes günümüz kültürüne ayak uydurmuş, hepsi aynı şeyleri ezberlemiş, aynı görüş açısından bakar olmuş.. herkes birer kopya gibi. Kendimi anlatabildiğim insan sayısı yok denecek kadar az. Derde çare yok, morale takviye yok, enerjim ve boş vaktim de yok. Beyler napıyım ben bunaldım galiba

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok beyler siz mutlu hayatınıza devam edin herşey günlük gülistanlık. Siz bugünde yaşadığınız için mutlusunuz. Ben yarına sizden önce gittim ve çöküşü yaşadım. Sizin de bana katılmanıza az bir zaman kaldı. O zamana kadar mutlu olmaya devam edin. Sağlıcakla

• Ne diyo la bu sabah sabah

• bu adam da kafayı yedi :D

boşver sen diğer insanları. anlatma derdini kimselere. ne demiş aşık veysel;

https://www.youtube.com/watch?v=t64yH04XWs8
  • ne işle uğraşıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

ne işle uğraşıyorsun

Teknisyenim ve yapılan işin kontrolden sorumluyum.

• ne işi

bu arada dolar 3.70 oldu sanırım
  • Şöyle olunca dolar düşecek , böyle olunca dolar düşecek.

Düşmedi.

Hala artıyor...

4 lira olacak...

İzleyin....

Ama hala...

Ayaktayız....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalışma,gunu salı farzet
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

ne işi

bu arada dolar 3.70 oldu sanırım

Dolar 1 TL olsun belki bir umut doğar. Ama umudun varolması için bir umut parçası bile yok. Zaten dolar falan önemli değil isterse 1 lira olsun. 10-15 sene sonra 10 kat daha acınası halde olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

çalışma,gunu salı farzet

Nasıl çalışmayayım arkadaşım ayriyetten bizim hafta kapanışı pazartesi günü. Sistemdeki bütün verilerin kontrolünü yapmak zorundayım. Pazartesi günü işten en son çıkan kişilerden biri benim. Pazartesi günü çalışmayacağım desem küfür yerim izin bile vermiyorlar.

• Ben de öğretmenim ilkokul 1lere bakiyorum. Pazartesilseri sevmiyorum.

Yine de her ne kadar bir kısmı bağırış çağırışla geçse de çocuklarla vakit geçirmek güzel.

Hayat bana da boş ve amaçsızmış gibi geliyor. Oylece yaşıyoruz.

Her şey bu kadar pahalı olmasa bi nebze daha katlanılabilir olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 23 Ekim 2017; 9:58:26 >
  • Sezen Aksu şarkıları gibi bir sabah..Vazgeçtim, Geçer geçer, Vay yine mi keder?

Bende sabah sabah gelmeyen bir fatura yüzünden azar yedim. Bulaşık makinasında bardak ters diye gelmiş tırı vırı yapıyor bana.Günde 12 saat çalışıyoruz. Bir mühendis olarak hepsinden daha çok bilgili olduğuma kalıbımı basarım. Ama işte ama maddi durumum el vermediği için burada çalışmak zorundayım asgari ücrete.
    Yeni mezun birine hayat çok güzel sürprizler hazırlamış.. Sabrediyorum. Çok daha iyi olmalıyım ki mesleğimi layığıyla yerine getirebileyim

Konuşacak çok şey var da neyse iyi haftalar :)
  • Bu ulkedende bizdende bir bok olmaz :(

• DEVAM ZORUNLULUĞU OLMAYAN BÖLÜMDE OKUMAK

• Kardeşim anlıyorum seni. Ülkeyi bu hale getirenler, insanların ruh sağlığını bozanlar (chp zihniyeti) utansın. Reis büyük özveri ile toparlamaya çalışıyor. İnşAllah 2023’te eski gücümüze kavuşacağız Allah’ın izniyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

çalışma,gunu salı farzet

Mantıklı hatta bugün cumaymış gibi çalış

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.