Şimdi Ara

öğle arası okuldan kaçmanın cezası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
14.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lisede öğle arası okuldan kaçınca herhangi bi ceza veriliyo mu yoksa sadece yok yazıp geçiyolar mı?

• Müdür yardımcısına bağlı kıl bir şeyse ceza alırsın ama değilse hiç bir şey olmaz kesin bir kural yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodibas12

Müdür yardımcısına bağlı kıl bir şeyse ceza alırsın ama değilse hiç bir şey olmaz kesin bir kural yok yani

2 kere kaçtım bişey olmadı da arkadaşlarla iddiaya girdim devamsızlığı 19,5 yapcam o yüzden hesap yapıyorum şu anda. yazılılar da var tam gün gelmemezlik yapamam. işte o yüzden sordum kafasına göre mi yoksa öyle bi ceza falan var mı
  • kaç bişey olmaz.. siciline kalıcı bi ceza hiçbi türlü veremezler o sebepten. verirlerse de okulu yakarsın
  • saçmalamayın ya ne cezası veriliyormuş ? kimsenin öyle bir hakkı yok..Yok müdüre bağlıymış yardımcısına bağlıymışmış saçmalamayın tam gün derslerde yarım gün gelip kaçmak paha biçilmezdir bu zevki kimse bölemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

saçmalamayın ya ne cezası veriliyormuş ? kimsenin öyle bir hakkı yok..Yok müdüre bağlıymış yardımcısına bağlıymışmış saçmalamayın tam gün derslerde yarım gün gelip kaçmak paha biçilmezdir bu zevki kimse bölemez

kaçmaya devam o zaman
  • okuldan kaçtım ceza alırmıyım diyen tek seni gördüm acilen kendini topla ve biraz düşünmeyi dene
  • okuldan kaçtım, duşumu aldım, konudışımı açtım buraya cevap yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3!S<3

okuldan kaçtım ceza alırmıyım diyen tek seni gördüm acilen kendini topla ve biraz düşünmeyi dene

ne demek istediğini anlamadım kaçmamam gerektiğini mi yoksa kaçınca kafama takmamam gerektiğini mi söylüyosun?
  • Polisi arıyolar.
  • Okula gec gidersen yarım gun yok yazilirsin ama yarıda kaçarsan kacmanın cezasi disiplindir, uyarı alırsın siciline falan islenmez korkutmadır genelde.okul kurallarını ezberleyecek derecede lise hayatım oldu resmen :D
  • Lise hayatım boyunca hiç bi zaman devamsızlık hakkımı okula ırakmadım.Hep 19,5yaptım raporlular haric Bu 19,5 in hepside öğleden sonra okuldan kaçmam dı.Hiç bir zaman ne müdür yardımcısı bişi yapabildi nede müdür.Sadece sınıfa geliyodu niye kaçtın oğlum hocam pskolojim bozuk devamsızlık hakkımı kullanmak istiyorum ne var buda diyodum sonra mürüd yardımcısı geri gidiyodu
  • öncelikle selamın aleyküm ben 8 sınıf ögrencisiyim okulun arka kapısından kactım hastaydım müdür yardımcısı ters adm izin vermez diye izin almadım cezası okuldan gönderce diyolar sizce dogru ne gibi ceza alırım alah rızası içn cevaplayın replik
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycal

öncelikle selamın aleyküm ben 8 sınıf ögrencisiyim okulun arka kapısından kactım hastaydım müdür yardımcısı ters adm izin vermez diye izin almadım cezası okuldan gönderce diyolar sizce dogru ne gibi ceza alırım alah rızası içn cevaplayın replik

Sakin ol genç ne okuldan atması biz okulun duvarından atlarken müdürle karşılaşmıştık bişey olmadı dert etme bişey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu gün okulun arkasından duvardan atlayıp kaçtım öğle arasında kamera varmış orada 2 gün önce birisi kaçmış 3 gün uzaklaştırma almış inşallah almam. yusuf yusuf çekiyorum şuan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walter White

beyler bu gün okulun arkasından duvardan atlayıp kaçtım öğle arasında kamera varmış orada 2 gün önce birisi kaçmış 3 gün uzaklaştırma almış inşallah almam. yusuf yusuf çekiyorum şuan :D

Şimdiden geçmiş olsun
  • Derdini seveyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • busvas kullanıcısına yanıt
    MEHMET ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Walter White

beyler bu gün okulun arkasından duvardan atlayıp kaçtım öğle arasında kamera varmış orada 2 gün önce birisi kaçmış 3 gün uzaklaştırma almış inşallah almam. yusuf yusuf çekiyorum şuan :D

Şimdiden geçmiş olsun

şimdilik bir şey olmadı sanırsam olmaz bundan sonrada :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.