Şimdi Ara

Yine Hızlıal, Yine 20 TL çek... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
5.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uffuk

Ne kadar mantıksızsınız ya. Adamların işi yok size durduk yere direk 20 tl lik çek mi verecekler. Yok 50 tl alt limit olsun mul yok bilmemneymiş. Bedava alışverişe amma meraklısınız ya. Aamlar 100 tl ye 20 tl indirim yapıyorlar hala söyleniyorsuunuz. İhtiyacınız yoksa birşeye almayın kardeşim ne biriktiryorsunuz :)

Sıcak fırsat sakinlerine alt limitsiz 20 liralık çek ver niye 30 vermiyosunuz der
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Bende de 100 TL çek oldu ama alt limiti değiştirseler çok hayırlı bir iş yapacaklar.
    Yada 200 TL alışverişe 2 çek, 300 TL alışverişe 3 çek, 400TL alışverişe 4 çek kullandırsa da olur.

Hızlı al ve Hayır işi . İkisi aynı anda düşünülemez.

He nasıl kullanılır.

Hızlıal ı tavsiye eder misiniz.? HAYIR. Öyle olur yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Ne kadar mantıksızsınız ya. Adamların işi yok size durduk yere direk 20 tl lik çek mi verecekler. Yok 50 tl alt limit olsun mul yok bilmemneymiş. Bedava alışverişe amma meraklısınız ya. Aamlar 100 tl ye 20 tl indirim yapıyorlar hala söyleniyorsuunuz. İhtiyacınız yoksa birşeye almayın kardeşim ne biriktiryorsunuz :)

Biriktirm konusunda haklısın da.

Çekin işe yaradığı yok zaten çünki o 20 yi fiyata ekliyorlar en başta bir anlamı kalmıyor.

Benim ürünlerimi göndermediler. Efendim işte mağdur etmeyiz sizi. Şu monitörü geliş fiyatı olan 200TL den vereceğiz karsız dediler. Lan baktım monitöre piyasada herhangibir siteden zaten 180 e alabiliyorsun.

Utanmadan yalan söylüyorlar. Hem suçlular bir de üstüne hala kandırmaya ketenpereye getirmeye çalışıyorlar.

Kapıdan pazarlama dolandırıcıları 1.

Bunlar 2 resmen ya.

• Arkadaşlar çeki nasıl kullanibilirim ben bilmiyorumda satın aldığımız ürünü almak için posta çekine tıklıcaz puana tıkladığında ödemeyi onaylıyorum yazısı gelmiyor
  • Heryerde (Hepsiburada vs.) 100 TL ye satılan bir şey alacaktım , dedim burdan alayım çeki kullanıp 80'e , bir de baktım burada 140 TL

+ Matrax kampanyasında haydi 6 çek kaldı 3 çek kaldı diye mesaj yazıp durdular halbuki siteye yoğunluktan girilemedi. Madem altyapı yetersiz niye bu çeşit kampanya yapıyorsun.

ban
  • 100 TL. alt limitli 3 adet 20 TL.'lik çekin üçünü de 100 TL. üzeri alışveriş yaparsam tek seferde kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcugum

Pc ihtiyacı olanlar parça parça pc alsınlar, 100tl indirimli olur :)

Yine de pek ucuza gelmiyor o zaman.. artı 2 lira da olsa kargosu oluyor :)

Gene karlı oluyor hocam 10 parça 2 tl kargo ücreti 10 lira olsa, totalde 90 lira cebe kalıyor:) güzel fikir bence
  • Fiyatlar biraz yüksek..

Ben 3 tanesi kendimin 1 tanesini eşimin adına üyelikle olmak üzere 4 adet oto lastik aldım; 95 liraya geldi tanesi. 1 gün içinde kargo yazıyordu ama 3. işgünündeyiz hala gönderilmedi. Müşteri hizmetlerine gönderdiğim mesajlara da cevap gelmedi. Lastik 115 lira idi 95 e geldi. Aynı lastik diğer sitelerde 100-105 TL ye bulmuştum. Büyük fark olmadı yani.

Bugün de gönderilmezse iptal edeceğim.
  • hediye çeki ile ps3 dualshock3 90 Tlye geliyor.
    Uygun gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimmer

100 TL. alt limitli 3 adet 20 TL.'lik çekin üçünü de 100 TL. üzeri alışveriş yaparsam tek seferde kullanabilir miyim?

???
  • quote:

quote:

100 TL. alt limitli 3 adet 20 TL.'lik çekin üçünü de 100 TL. üzeri alışveriş yaparsam tek seferde kullanabilir miyim?

???

Hayır. Sadece birini kullanabiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar ben hızlıaldan alışveriş yapmış biri olarak gayet memununum.
    Buzdolabı, elektrik süpürgesi , bulaşık makinası, ekmek yapma makinası, saç düzleştirici aldım.
    Ve hiç bir üründe sorun yaşamadım. Bunlar geçen yıldan beri yaptığım alışverişler.
    En yeni alışverişimde pc koltuğu oldu. Tek olumsuz gördüğüm yanı mesela buzdolabını yurt içi kargo yerine mng kargoyal gönderdiler.
    En son aldığım pc koltugunu da yine yurt içi kargo yerine sanırım kuryeydi gelen eleman onunla yolladılar.Yani size sormadan kargo firmasını değiştiriyorlar. Kargo 2,24 lira olunca
    pekde önemsenmiyor açıkcası. 100 tl lik alış verişte 20 liralık çek kullanılması gıcık dogrusu. Bende şuanda bir sürü 20 liralık v en son yarışmada kazandığım 50 liralık çek var. O 50 liğin limiti yok istedğin gibi
    kullanılabiliyor. Daha ne alacağıma karar veremedim. Deterjan falan olsa alacaktım eve ama yaklaşık 150000 sanırım ürün varmış ama deterjan yok :) Biraz imkanım olsa LCD alacam ama şimdilik alamam.

• arkadaşlar tecrube eden vardır çekle ürün aldıktan sonra iptal edince ne kadar iade ediyorlar?mesela 100 liralık aldık 80 ödedik kargo çıkmadan iptal ettik geri ne kadar dönüyor?etik olmayacak ama pek ihtimal de vermiyorum aslında varsa bi açık değerlendirsek.hangi siteydi hatırlamıyorum para iadesi mi çek mi verelim diye soruyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

arkadaşlar tecrube eden vardır çekle ürün aldıktan sonra iptal edince ne kadar iade ediyorlar?mesela 100 liralık aldık 80 ödedik kargo çıkmadan iptal ettik geri ne kadar dönüyor?etik olmayacak ama pek ihtimal de vermiyorum aslında varsa bi açık değerlendirsek.hangi siteydi hatırlamıyorum para iadesi mi çek mi verelim diye soruyordu

Dolandırıcılığıa girer artık bu, sanmıyorum böyle açık olsun.

Şuan çek yok galiba reklamı göremiyorum kaçırdık..
  • quote:

arkadaşlar tecrube eden vardır çekle ürün aldıktan sonra iptal edince ne kadar iade ediyorlar?mesela 100 liralık aldık 80 ödedik kargo çıkmadan iptal ettik geri ne kadar dönüyor?etik olmayacak ama pek ihtimal de vermiyorum aslında varsa bi açık değerlendirsek.hangi siteydi hatırlamıyorum para iadesi mi çek mi verelim diye soruyordu

Bitene Kadar'dan bir ürün almıştım. Çek kullanmıştım. Ürünü iade ettim. Sadece ürünün parasını iade ettiler, çekimi iade etmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musara

arkadaşlar kesinlikle alışveriş yapmayın bu siteden. bu güne kadarki alışverişlerimde herhangi bir sorun yaşamamıştım. herzaman anında cevap alıyordum. fakat 30 aralık 2011 de bir saat aldım. adamlardan özel ricada bulundum erken tedarik edip siparişin içerisine faturayı koymayın şeklinde. ama ne cevap alabildim ne de işlem. geçtim artık isteğimin gerçekleşmesini haber bile alamadım. 3 tane mesaj attım ne cevap atan var nede ilgilenen. müşteri hizmetleri gerçekten bitmiş. isteğimde değilim artık enazından mesajlarıma cevap vermiş olsalar kafiydi. dediğim gibi alırken tekrar düşünerek alın ve fiyatları eskisi gibi piyasa fiyatının altında değil. bundan sonra alışveriş yapmayı düşünmüyorum

Arkadaşa aynen katılıyorum,mesajlara cevap vermiyorlar,bir günde teslim yazan ürünü iki gün geçmesine rağmen tedarik etmediler,telefon açtım on dakka sonunda müşteri temsilcisine baglanabildim,siparişi sorduğumda yarın büyük ihtimalle yollayabiliriz deyince bende iptal ettim.kısacası uzak durun.

• nerde bu link
  • quote:

yapma kardeşim, açık olsa bile, o para helal olurmu hiç
    bu millete iyilik yapılmaz gerçekten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazar -- 3 Ocak 2012; 19:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

quote:

yapma kardeşim, açık olsa bile, o para helal olurmu hiç
    bu millete iyilik yapılmaz gerçekten...

senin ödeiğin tutardan fazlasını hiçbir site vermez, zaten sistem buna izin vermez
  • Para tuzağı bunlar hep.

Millete para harcatıp duruyolar bu yöntemlerle sonra kredi kartını ödemeyip intihar edenlerle doluyo ortalık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.