Şimdi Ara

Yine Hızlıal, Yine 20 TL çek... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
5.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

arkadaşlar tecrube eden vardır çekle ürün aldıktan sonra iptal edince ne kadar iade ediyorlar?mesela 100 liralık aldık 80 ödedik kargo çıkmadan iptal ettik geri ne kadar dönüyor?etik olmayacak ama pek ihtimal de vermiyorum aslında varsa bi açık değerlendirsek.hangi siteydi hatırlamıyorum para iadesi mi çek mi verelim diye soruyordu

yapma kardeşim, açık olsa bile, o para helal olurmu hiç
    bu millete iyilik yapılmaz gerçekten...

Ya adamlar mesajlara cevap bile vermiyor.

Ürünü gönderiyorsun. Kargo parasını sen ödesen bile teslim almıyorlar. Bu kadar Şsizin önde gideni bunlar.

• ben 20 lira çeki 2 hesabıma aldım , toplam 6 paket 120 lik prima bebek bezi aldım.nasipse nisanda doğacak kızımın 6 aylık bezi hazır :). piyasaya göre 20+20=40 lira olmasada 30 lira kardayım , 12 taksit bez aldım 30 lira ucuza. kampanyayı beğenmeyenler heralde bedava bişeyler dağıtılmasını bekliyor , ama bence hızlıal bu kampanyaları piyasada yer edinmek adına karından büyük oranda feragat ederek yapıyor , araştırın , ihtiyacınız olan kara geçecek bişey bulursunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

arkadaşlar tecrube eden vardır çekle ürün aldıktan sonra iptal edince ne kadar iade ediyorlar?mesela 100 liralık aldık 80 ödedik kargo çıkmadan iptal ettik geri ne kadar dönüyor?etik olmayacak ama pek ihtimal de vermiyorum aslında varsa bi açık değerlendirsek.hangi siteydi hatırlamıyorum para iadesi mi çek mi verelim diye soruyordu

İşte memleket bu nedenle düzelmiyor.
  • Halen geçerli mi :? sol tarafta biraz altta daimi duran bir hızlı al reklamı var kare şeklinde, ona bastım birşey olmadıda :(

Edit . Değişiyormuş, arada bi colgate falan oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosferatu` -- 4 Ocak 2012; 12:17:50 >
  • Valla hiç niyetim yoktu kullanmaya ama Hogu Boss Dark Blue çoğu yere göre indirimli. Bir de 20TL çeki kullandım işime yaradı.

İnşallah sipariş sorunsuz gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

https://www.hizlial.com/HizliUyelik.aspx?ref=09122011&utm_source=Reklamport&utm_medium=Flash&utm_term=HediyePuan&utm_content=20TLpuan&utm_campaign=20TLpuan

Bu linkte tıkladım, anasayfaya gidiyor ama "Hesabım < Puanlarım" kısmında gözüküyor.

Puan Yükleme Tarihi Puan Tutar Kullanım Başlangıç Kullanım Bitiş Minumum Tutar Puan Durum Açıklama
    04.01.2012 20 TL 04.01.2012 03.02.2012 100 TL Kazanıldı Hızlıal.com'dan 20 TL HediyePuan

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

https://www.hizlial.com/HizliUyelik.aspx?ref=09122011&utm_source=Reklamport&utm_medium=Flash&utm_term=HediyePuan&utm_content=20TLpuan&utm_campaign=20TLpuan

Bu linkte tıkladım, anasayfaya gidiyor ama "Hesabım < Puanlarım" kısmında gözüküyor.

Puan Yükleme Tarihi Puan Tutar Kullanım Başlangıç Kullanım Bitiş Minumum Tutar Puan Durum Açıklama
    04.01.2012 20 TL 04.01.2012 03.02.2012 100 TL Kazanıldı Hızlıal.com'dan 20 TL HediyePuan

Benim de bir hesabıma yüklendi diğerine yüklenmedi nedense.

• demek ki Yurtiçi kargo %50 indirim kuponlarını yakala.co sitesinden boşu boşuna 1 TLden satmamış

2012de zam yapacak olduğundan dolayı, halen hazırdaki müşteriyi bu yakalaya sattırdığı çeklerle kendinde tutmak için

hızlıal da ne yapsın YİK ile indirimli anlaşmalı olduğundan gelen zammı aynı oranda eklemiş

• YİNE HIZLIAL YİNE KARGOYA ZAM:

YURTİÇİ KARGO

Kargo Seçiniz!
    6,49 TL KDV Dahil

yahu daha 5 gün önce 4,67 TL yapmışlardı
    2 senedir 2,25 TL olan yurtiçi kargo fiyatını neden bu kadar coşturdular?

20lik çekler yüzündendir

ama bi dakika FARKLI BİR DURUM DA VAR:

kargo fiyatı ürünlere göre değişiyor

yani HIZLAL.COM da artık sabit kargo yok

ekmek makinası alırsan kargo 11,74 TL oluyor

edit: hızlıalın hızlı kurnazlığı.malum 20lik çek verdi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 7 Ocak 2012; 18:32:00 >
  • 20.03.2012 de aynı gün kargo ile satın aldığım ipad2 cihaz 2 gün sonra gelen kutudan çalışmaz vaziyette çıktı.değişim için yolladığımda bunun zaman alacağını söylediler bende aynı anda iadesini istedim bu işlem 26.03.2012 de oluyor ve cihaz ellerine ulaşmış olmasına rağmen sadece işi yokuşa vuruyorlar telefon ile görüşmek için 30dk telde sabırla beklediğinizde karşınıza bir robot çıkıyor ben hayatımda böyle rezil böyle kepaze bir site görmedim.Hikaye daha uzun ve devam ediyor merak edene devamını sonucunu anlatırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.