Şimdi Ara

Yine Hızlıal, Yine 20 TL çek... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
5.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Consumer

İki hesabımın ikisine de çek verilmedi, gerçi verse ne olacak, daha önce birikmiş çeklerim vardı ve her birini kullanmak için en az 100tl alışveriş yapmak lazım.

Tamam şimdi oldu. Çekler iki hesabın ikisine de herhangi bir uyarı vermeden tanımlanmış.
  • Evet bu linkle beraber şuanda 100 tl indirim çekim oldu Yarın yeni bir indirim çekli konuda görüşmek üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

Evet bu linkle beraber şuanda 100 tl indirim çekim oldu Yarın yeni bir indirim çekli konuda görüşmek üzere

Yarın başka bir arkadaş açabilir konuyu, bu günlük 20 kağıt size hediye olsun.
  • sagolun arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firelegna -- 2 Ocak 2012; 15:49:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

Evet bu linkle beraber şuanda 100 tl indirim çekim oldu Yarın yeni bir indirim çekli konuda görüşmek üzere

Yarın başka bir arkadaş açabilir konuyu, bu günlük 20 kağıt size hediye olsun.

Eyvallah abicim Sana hızlıaldan bişey ısmarlayayım nede olsa çek çok :D Yarın yine böyle bişey olursa bana mesaj atın kaçırmayayım çekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shattered Glass -- 2 Ocak 2012; 16:01:21 >

• Bir kez denedim olmadı, 5 dakka sonra tekrar denedim bu sefer 20 TL yüklendi.

Şöyle bir şey düşündüm. 1 adet çeyrek altın 172 TL hızlıal'da. Piyasa fiyatı bugün, kapalıçarşıda 165 TL. 20 TL puan kullanarak, üstelik kredi kartıyla altın alabiliriz.

Biliyorum çok süper sıcak bir durum değil ama, ihtiyacı olanlar için bence güzel.

Ne dersiniz?
  • Bu 5.çek ama bi işe yaradıkları yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcup

Bir kez denedim olmadı, 5 dakka sonra tekrar denedim bu sefer 20 TL yüklendi.

Şöyle bir şey düşündüm. 1 adet çeyrek altın 172 TL hızlıal'da. Piyasa fiyatı bugün, kapalıçarşıda 165 TL. 20 TL puan kullanarak, üstelik kredi kartıyla altın alabiliriz.

Biliyorum çok süper sıcak bir durum değil ama, ihtiyacı olanlar için bence güzel.

Ne dersiniz?

genelde böyle siteler puanları altın kontör gibi şeylere kullandırmıyor diye biliyorum.
  • doğru biliyosun kullandırmıyorlar ben denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: dcup

Bir kez denedim olmadı, 5 dakka sonra tekrar denedim bu sefer 20 TL yüklendi.

Ne dersiniz?

genelde böyle siteler puanları altın kontör gibi şeylere kullandırmıyor diye biliyorum.

Haklısınız, şimdi denedim, ödeme sayfasına gelince puanlarım görünmüyor.

• çekler birleşiyor mu?
  • 140 tl puanım birikti ama harcamadan ölecek 100 tl alt limit çok 50 tl olsa tadından yenmez duyyy biziiiiiiii hızlıal
  • Oyle demeyin; isine yarayan olur illaki. parfumler iyi fiyatlardan su ara, onlari bir de 20 lira daha indirimli almak guzel oluyor. bir de benim gibi birikmis puani olanlar var, puanlari %20 avantajli kullanmis oluyoruz boylece.
  • hiç bir cacık olmaz artık hızlıaldan,sitesinde aynı gün kargo gözüken üründen sipariş veriyoruz, ama hala göndermedi,lan arkadaş, madem elinde yok ürün,ne halta aynı gün kargo diyorsun öyleyse

bu arada elli tane çek verse ne yazar,çekleri birleştirilmedikten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 2 Ocak 2012; 18:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: promised

hiç bir cacık olmaz artık hızlıaldan,sitesinde aynı gün kargo gözüken üründen sipariş veriyoruz, ama hala göndermedi,lan arkadaş, madem elinde yok ürün,ne halta aynı gün kargo diyorsun öyleyse

bu arada elli tane çek verse ne yazar,çekleri birleştirilmedikten sonra

aynen öyle , tam bir fiyasko bana da 3 gün sonra kargo yapıldı aynı gün kargo yazan ürün. geçen bir soru sordum müşteri hizmetlerine 3 gün cevap yok başka konuda sordum böyle böyle yaptınız dedim diyor ki sorunuzu burdan yazın cevaplayalım, öyle saçma bir sistemleri var ki aynı kişinin sorduğu birden çok soruyu aynı yerden göremiyorlar bile, hala da cevap gelmedi soruma, benim de 20tl puanım vardı lanet olsun girmiyorum bile sitelerine daha

• - hizli al biziyle eğleniii agam

100 lira alt limitli her 2-3 güne verdiği 20 TL değerinde çeklerle bizi alışveriş manyağına döndürdüler
  • Bilgi için teşekkürler
  • hesabı olanlar

işte size hesabınız açıkken çek kazandıran link:
    https://www.hizlial.com/UyeGirisi.aspx?ref=09122011&utm_source=Reklamport&utm_medium=Flash&utm_term=HediyePuan&utm_content=20TLpuan&utm_campaign=20TLpuan

1 ay geçerlidir

Yine Hızlıal, Yine 20 TL çek...

nedense hizliresimden eklendi bu resim.upload ederkene yanında hızlıal reklamı da vardı.bu kadarda olmaz yani

çek manyağı yapar bu hızlıal, çokyavaşgelsin sitesi

hepsiburada uyir agam

iyi de hızlıaldan ne alacağız yahu? bugün piranha org var dün bayan mont vardı önceki gün Adore 120X50X50 LCD tv sehpası....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 2 Ocak 2012; 19:30:44 >

• Ne kadar mantıksızsınız ya. Adamların işi yok size durduk yere direk 20 tl lik çek mi verecekler. Yok 50 tl alt limit olsun mul yok bilmemneymiş. Bedava alışverişe amma meraklısınız ya. Aamlar 100 tl ye 20 tl indirim yapıyorlar hala söyleniyorsuunuz. İhtiyacınız yoksa birşeye almayın kardeşim ne biriktiryorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Ne kadar mantıksızsınız ya. Adamların işi yok size durduk yere direk 20 tl lik çek mi verecekler. Yok 50 tl alt limit olsun mul yok bilmemneymiş. Bedava alışverişe amma meraklısınız ya. Aamlar 100 tl ye 20 tl indirim yapıyorlar hala söyleniyorsuunuz. İhtiyacınız yoksa birşeye almayın kardeşim ne biriktiryorsunuz :)

Karışma işimize sen çekin kadar konuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.