Şimdi Ara

Yine gece oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim mental buradan devam https://www.youtube.com/shorts/UB-_fF-SiLo?feature=share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 31 Ocak 2023; 0:49:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kolay gelsin hocam, bu sene başaracaksınız inanıyorum.

• xflory kullanıcısına yanıt
    Zor ama deniyorum...

Başka çaremiz de kalmadı. Senin nasıl gidiyor sanırım sen ytü metalürji mi kazanmıştın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 31 Ocak 2023; 0:51:51 >
  • ChristoBangalter kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/shorts/6sHtiBV3yJI?feature=share

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

Ytü kom'dayım hocam. İyi olmaya calısıyorum diyelim hocam kendimi çok verimsiz hissediyorum bu aralar, pek bir sey yapmıyorum, yapamıyorum.

Özür dilerim hocam yanlış hatırladım. Sizi ben tercih zamanindan hatirliyorum konunuz falan oluyordu. Bölümden memnunsaniz sorun yok hocam, ytü de çok güzel tebrik ederim.

O herkeste var maalesef unide oluyor böyle de yavaş yavaş bir düzene alisirsiniz yani bilemiyorum ama. Maalesef ben de işte unideyim yazdirdilar zorla biliyosaniz. Hayırlısı

• daha hazırlıktayım hocam, ön izlenim olarak bölümden memnunum diğer senelerde göreceğiz.

sizin üni hayati nasıl? İşiniz birazcık zor ama yapacağınıza inaniyorum hocam.

İyi hocam, güzel yani hazirliktan sonra bakarsınız.
    Hocam üni hayatı yok gibi bir şey :) ben de İstanbul'dayım imö okuyom daha çok işte sınava hazırlanıyorum bölümü takmadım açıkçası pek, bir tane dersten de kaldık valla sıfır calisma ve devamsızlığı sonuna kadar kullandım vs. hayırlısı olsun. Umarım bu sene bu sınavdan kurtulurum tek istediğim bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leader of Birmingham.

İyi hocam, güzel yani hazirliktan sonra bakarsınız.
    Hocam üni hayatı yok gibi bir şey :) ben de İstanbul'dayım imö okuyom daha çok işte sınava hazırlanıyorum bölümü takmadım açıkçası pek, bir tane dersten de kaldık valla sıfır calisma ve devamsızlığı sonuna kadar kullandım vs. hayırlısı olsun. Umarım bu sene bu sınavdan kurtulurum tek istediğim bu.
    Siz ne yaptınız ya geçen sene muhabbet ediyorduk...

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Aaaaa hocam nasılsınız? Profil fotonuzu falan degistirmissiniz 2 yıl önce konusmusuz vay be 2 yıl nasıl geçer abi ya. :(

Hocam ben bazı tatsizliklar yaşadım geçen sene maalesef 98 bin yapabildim tyt falan ayvayı yedi son aylarda falan saldım yani 12 çok kötü geçti olmadı bu sene de zorla tercih yaptırdı ailem gitmek zorunda kaldım şimdi oradan hazırlanıyorum kirikla nolcak bilmiyorum çok kötü durumlar.

Siz ne yaptınız hocam? Nasıl gidiyor hayat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 31 Ocak 2023; 1:9:57 >

umarim hocam.

• Nasılsınız hocam sizi 2020-2021 senesinde 11. sınıfken de görüyordum buralarda. JohannesEggestein, brosbeforehoes, repolarize falan da vardı o zamanlarda. Hedefiniz şu an kaç bin veya bölüm/üniversite olarak ne? Kırıkla da olsa sıkı bir çalışmayla halledebileceğinize inanıyorum

• İnşallah bu sene o sene hocam.Sürecin daim olsun.

• egehan_45 kullanıcısına yanıt
    Ah ah o kadro çok iyiydi. 11.sinif benim prime donemlerdi zaten, ne olduysa 12.sinifa geçtik yurutemedik süreci.

Hedef 25k ham şu an bilmiyorum nolur çok iyi bir şeyler de beklemiyorum ama yine de 25k bile benim için derece. çalışmaya devam ediyorum yazdan beri ama üni falan bilmiyorum odaklanmakta sorun yaşıyorum da bunun da üstesinden geleceğiz.

Brosbeforehoese yazdım bakmadi, repolarize zaten büyüktü bizden 21'de Hacettepe tıp kazandi. Johannes bilmiyom napti o zaten trolldü.

Sizi de tebrik ediyorum çok güzel bir derece yapmışsınız hayalimdeki bolume yerlesmissiniz, hak ettiniz hepiniz de.

• ahmetfeyiz kullanıcısına yanıt
    Cansın ahmetimmmmmm

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sehremini unide %25 burslu sosyoloji kazandim. 2 yan apartmanda zaten universite gidip geliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BirZemanHatası kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

johannesi arıyorum sabahtan beri bulamadım canım hocamı telegramdan da konuşuyoduk hatırlar belki beni :D oralardan bi yerlerdeysen ulaş bana joahnnes hocam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.