Şimdi Ara

Yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
21.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en ucuz fotokopici 10 kuruşa buldum. Ben de yazıcı almaya karar verdim. En az maliyetle hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz? Mono lazer yazıcılar nasıldır? 3-5bin sayfa PDF çıkartırım herhalde.

https://m.n11.com/samsung-xpress-sl-m2020-mono-laser-yazici-ss271d-P293816497

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı işlevi gören bir yazıcım var. Laser ve siyah beyaz yazıyor. Kısa çıktılarda (Eba testleri, maks 50 sayfalık çıktılarda) gayet yeterli. En son 20 liraya toner doldurmuştum ve bir yıldan uzun süre gitmişti. Ancak uzun arkalı önlü çıktılarda pratik değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3k PDF için uygun değil diyorsunuz yani. Sayfası kaç kuruşa denk geliyor hocam ve ne önerirsiniz

• Sayfası hesaplamadım ama toner parası hiçbir şey. Sadece kağıda verdiğin parayı hesapla. Dediğim gibi bir konunun testleri, deneme sınavı gibi gibi 50 sayfadan az çıktılar için pratik. Ancak toplu büyük çıktıları uğraşmamak için fotokopicide çıkartıyorum. Sadece maliyeti hesaplama, işin pratikliği de var kırtasiyeye gitmemek gibi. Ne önerirsin dersen özellik ve fiyatlar hemen hemen aynı bir şey diyemem benimki canon ama fark etmez sanırım.

• 3000 sayfayı dediğim gibi çıkartacaksan alabilirsin. İleride de kullanırsın.

• bitmeyen kartuşlu yazıcılar var hocam yazıcının yanında deposu geliyo sayfası 1 kuruşa bile mal olmuyo bi bak bence
  • Bitmeyen derken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hp injekt 415 mi ne vardı kesin bak derim hem renkli çıkarıyor hem 8 9k renkli çıktı alabiliyorsun 535 tl gibi bir fiyatı vardı mürekkepli yazıcı kitap falan basmazsın ama atıyorum bilgi sarmalın üçgende alan testini çözmek istedin tak çıkarırsın genel ve alan denemelerini de basıp az maliyete çok şey çıkarabilirsin kağıt parasını hesaplarsın bi onu da bence bulunduğun il içinde toptancılar varsa git abi oraya 22 tl ise atıyorum 15 tlye bile kağıt alırsın gitmişken 4 5 tane alırsın seni tüm sene kurtarır
  • 3000 sayfayı birden çıkarmayacağım tabii ki ihtiyacım oldukça 50 sayfa 100 sayfa çıkarırım.
    Eğer maliyeti yüksekse almanın bir anlamı yok fotokopicide de çıkartırım. En az maliyetli yazıcı arıyorum ben

• Kitap basmazsın derken hocam neden basılmıyor? Pdften çıkartmayı düşünüyordum.

• Harvey Specter. kullanıcısına yanıt
    çok uzun süre gidiyo diye öyle demişler herhalde ben koymadım adını yani :D
  • Hocam onuda yaparsında spirallemen falan gerekebilir veya 400 sayfayı part part poşet dosyaya koyarsın o da olur tüm işini görür yani 6 bin sayfa 12 tane 345 tyt mat demek hemen hemen😂

• Peki bu mürekkep uzun süre gider mi evde var kartuş çok çabuk bitiyor pahalıya geliyor. Sürekli kartuş değiştir filan.
    O lazer yazıcı hakkında ne dersin

• Hp ink tank serisi al bence. 100 sayfanın maliyeti 2.1 TL denk geliyor.

Tek dolumda 15k sayfa siyah beyaz,8-9k renkli çıktı alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu mürekkepli olduğu için yanında da hediye veriyorlar üstüne alttaki arkadaşın dediği kadar çıktı hakkı sunuyor bitmez yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.