Şimdi Ara

EGE TIP YATAY GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Not ortalamasına mı bakılıyor ösym sıralamasına mı, kaç ortalama yapmak gerekiyor, kaç kişi alıyor yardımcı olabilir misiniz ( dün ankara tıpla ilgili konu açmıştım web sitesine bak diyenler gelmeden söyleyeyim ben bu tür konulara hakim değilim sitede yazan şeylerin hiçbirini anlamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ege tıpa yatay geçişle geçen kişi duymadım.

Sistemi tüm fakültelerden farklı.
  • Yanılmıyorsam ege tıp yatay geçişle öğrenci almıyordu tam emin değilim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 23 Ağustos 2019; 22:34:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 eylül almıyor mesela

• Ege için baktım da kontenjanı göremedim almıyorlar galiba hocam

• 2 yer de öğrenci alıyor. Sürekli ege tıp'a öğrenci alınmıyor efsanesi yayılıp duruyor ama yok öyle bir şey. Puanı yeten giriyor.

9 eylül için de sorun yok internet sitesinden bakabilirsiniz. Ayrıca artık 9 eylül daha rahat çünkü orası da pdö'den bir şey çıkmayacagini anladı ve ENTEGRE sisteme geçti.

Hatta bu şehir efsanelerinden dolayı olsa gerek, 9 eylül bünyesinde eğitim gören bazı "BAKIRÇAY" üni öğrencileri birçok kişinin yatay geçiş yapilamadigina inanmasını fırsat bilerek hem düşük yerleştirme puanı hem de "2.80" gibi yatay geçiş içn oldukça düsuk ortalamalarla 9 eylüle geçiş yapmıslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksantin.oksidaz -- 23 Ağustos 2019; 22:51:4 >
  • ksantin.oksidaz K kullanıcısına yanıt
    Puanı yetiyordan kasıt ne hocam biraz açabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam kurumlararası yatay geciste yerlestirme puanıyla not ortalaması belirli oranlarda hesaplanıyor ve hesaplanan puan yatay gecis puani oluyor. Kast ettiğim puan buydu

• ksantin.oksidaz K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 9 eylül için düşünüyordum da geçen senekine bakınca sadece 4.sınıf aldıklarını uyumsuzluktan dolayı 1 2 3 5 almadığı yazıyordu entegre sisteme geçtiğinden haberim yoktu kusura bakmayın.

Ege içinde kontenjanları göremedim sitesinden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.