Şimdi Ara

Yıllık Hazırlamak İçin Prog Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, sene sonunda mezun olacak öğrenciler için dijital yıllık yapmayı planlıyorum, bunun için önerebileceğiniz programlar var mı?
    Oluşturulacak CD içerisinde öğrencilerin fotoları ve onlar hakkında yazılmış yazılar olacak, bunları güzel bi şekilde organize edebilecek bi program istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim
    ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

• bu konuda bi fikri olan yok mu şimdi
  • autoplay diye bir program var ama her işini görmeyebilir. dergi cd'lerinde olduğu gibi bir arayüz hazırlamaya yarıyor sanırım. Web dizayn bilgin varsa, html dosyaları şeklinde bir web tasarım programında yapıp, menüyü bu programla yapabilirsin herhalde..Bir de Macromedia Director, Multimedia Builder gibi programlarla da yapılıyormuş.. Bunların yanında, Adobe Premiere, Photoshop gibi bir grafik programı, video varsa video düzenleme programı falan da lazım..
    Edit: Bilgi ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutlu42 -- 10 Aralık 2006; 0:49:08 >
  • olabilir, içeriği düzenleyecek bi program bulsam aslında menüyü oturup kendimde yaparım ama önce içeriğe karar vermem lazım nasıl bişey olabilir diye

aslında HTML üzerine çalışsam kolay olabilir. Boyuttada daha az sorun yaşarım. Güzel bi fikir getirdin aklıma hocam sağol

yinede gelecek program önerilerine açığım

• flash en iyisi her seyi yaparsın yada dreamweaver da hazır plug-in le
  • flash iyi olsamsına iyide çok vaktimi alır diye korkuyorum, kendimi fazla kaptırısam kötü olur
    ama şu anda aklımdaki tasarım dreamweaver'le güzel bi site üzerine inşaa etmek ve küçük flashlarla sınıfları ayrı ayrı oluşturmak. bakalım tasarım yavaş yavaş şekilleniyo, inşallah güzel bişey oluştururum
  • Proshow gold işini rahatlıkla görür
  • bu programı öneren bikaç arkadaşım olmuştu, temin etmeye çalışıyorum
    sağol "kişi"
  • Arkadaşlar ben kendi fakültemin mezuniyet yıllığını yaptım autoplay ile harika oldu sponsorlar sayesinde biraz kar da ettim :D tavsiye ederim. başlangıçta zor gibi ama kurcalaya kurcalaya öğreniyosunuz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.