Şimdi Ara

part 1 part 2 şeklinde indirilen dosyaları açmanın yolu nedir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
44.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani sadece 1 parçayı indirip açamıyor muyuz... veya nasıl açıyoruz... yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler...

• Bütün partları indir.

Bi klasöre kopyala hepsini.

Sonra ilk partın üzerine gel ve sağ tıkla.

Dosyaları çıkart de.

Herhangi bi klasör adresi belirt.

Daha sonra o teker teker kendi çıkaracaktır!
  • tek part indirip olmazmı hiç...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu
    tek part indirip olmazmı hiç...

Olur mu hocam 50 part varsa 50 partı da indirmen gerek.

Çünkü bütün partlar birbirinin devamı.
  • ben bi yerde okumuştum sanıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu
    ben bi yerde okumuştum sanıyorum...

Var mı öyle 3 kuruşa 5 köfte?
  • yok mu?
  • Var arkadaşım. Anlatmaya çalışayım Bende bir yerde okumuştum. Winrar a göre yazıyorum. RAR lı dosyayı mouse sol tuşu ile çift tıkla. Dosya Winrarın içinde gözükecek. Oradan yanlış hatırlamıyorsam Extract to ile dosyayı belirleyeceğin bir klasöre çıkart ve sonra git o dosyadan bak. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi.

Olmazsa bende okuduğum yeri bulmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paraglidingpilot -- 17 Ocak 2007; 20:34:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot
    Var arkadaşım. Anlatmaya çalışayım Bende bir yerde okumuştum. Winrar a göre yazıyorum. RAR lı dosyayı mouse sol tuşu ile çift tıkla. Dosya Winrarın içinde gözükecek. Oradan yanlış hatırlamıyorsam Extract to ile dosyayı belirleyeceğin bir klasöre çıkart ve sonra git o dosyadan bak. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi.
    Olmazsa bende okuduğum yeri bulmaya çalışırım.

Nasıl var yaw! Adam 60 part oyun uploadı yapıyor. Her part 100 mb ve 50 part 5 gb lik oyun upload ediyor ve sen ilk partı indirerek o 5 gb lik oyunu oynayabileceğini söylüyorsun öyle mi?
  • Bir yanlış anlaşılma olmaması için benim söylediğim indirilen filmlerin ilk partını izleyerek diğerlerini istersen indirirsin amacıyla söylediğim bir şeydi. Tabiki tüm partlar indirilmeden film olsun, oyun olsun tamamlanmaz o kadarını biliyoruz üstad. Ben bunu ayrıca arkadaşın sorusu üzerine yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paraglidingpilot -- 17 Ocak 2007; 21:13:41 >
  • Baba kesinlikle bütün part ları indirmen gerek ve arkadaşın dediği gibi bunların hepsini aynı klasöre extract etmen gerek.

Aksi takdirde kuruluma başlarsın ve yarım kalır bazılarında kurulum dahi yapamazsın.

Senin söylediğin gibi tek part olayı cd li çalışan programlar için cd isteyen tek part tır ama diğerlerini de indirip önceden yüklemiş olmalısın. Kolay gelsin
  • hepinize teşekkürler...
  • arkadaşlar içerik eğer medya ise tek part lada izleme veyahut ses dosyasıysa gerekli oynatıcıları kullanarak o part ın içeriğini görmeniz mümkün,

adım1: örneğin dosyamız bilmemne_part1.rar ,bunu çift tıklayıp açıyoruz ve içindeki dosyayı masaüstüne sürüklüyoruz,

adım2: çıkartma işlemi yapılıyo ve 2. partın yolunu göstermemizi istiyo winrar "biz bu adımdan sonra browse den 2. parta diilde o çıkarttığımız part 1 e gidiyoruz, çaktırmayın"
    adım3: c/documants and settings/kullanıcı adı/Localsettings/Temp buraya kadar geliyoruz ve bu klasörde "Rar$DR01.281" bu tip bi temp klasörünün içindedir part 1 imiz onu bulup copy diyoruz ve yine winrarın browserini kullanarak masaüstüne yapıştırıyoruz ve tüm winrar pencerelerini kapatıp masaüstüne bakıyoruz ve medya dosyamızın 1. partı orda bizi bekliyo yüzlerce kere video ve ses dosyaları üzerinde tarafımca denenmiştir

****gizli kalsörleri göster demiş olmanız gerekiyo ve temp klasörünüz çok şişmişse aradığınız dosyayı tektek bakıp bulmanız gerekiyo
    ****ayrıca video içeriği ise aldığınız part "blabla.avi" bunu her video player her zaman açmaya biliyo, o yüzden biçok playerle denemeniz gerek"

medya harici içeriklerde ilk part hiç bi işinize yaramaz !!! bu işlem yalnızca ilk partlardan başlayarak yapğılabilir yani part1 olmadan part 2 yi açamazsınız!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chayen -- 16 Ocak 2007; 21:52:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: paraglidingpilot
    Bir yanlış anlaşılma olmaması için benim söylediğim indirilen filmlerin ilk partını izleyerek diğerlerini istersen indirirsin amacıyla söylediğim bir şeydi. Tabiki tüm partlar indirilmeden film olsun, oyun olsun tamamlanmaz o kadarını biliyoruz üstad. Ben bunu ayrıca arkadaşın sorusu üzerine yazdım.

Ha tamam. Dediğin gibi belki bir filmin ilk partını indirirsen sadece 100 veya ne kadar bölmüşlerse o kadarını izleyebilirsin. ondan da emin değilim ya!
  • emin ol yukarda annattım
  • Part part ilk partı açılarak film filan izlenebiliyor ama oyun yada programda doğal olarak bu olmaz...
  • konser görüntüsü yaklaşı 8 part var 1 ncisini indirdim.rar formatında çift tıklayınca alttaki mesajı veriyor sorun nedir acaba bilenlerden yardım.

! C:\WINDOWS\Desktop\AAwoa.part1.rar: Unexpected end of archive
  • winrar ım da sorun yok başka rar formatındaki dosyaları açıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chayen

arkadaşlar içerik eğer medya ise tek part lada izleme veyahut ses dosyasıysa gerekli oynatıcıları kullanarak o part ın içeriğini görmeniz mümkün,

adım1: örneğin dosyamız bilmemne_part1.rar ,bunu çift tıklayıp açıyoruz ve içindeki dosyayı masaüstüne sürüklüyoruz,

adım2: çıkartma işlemi yapılıyo ve 2. partın yolunu göstermemizi istiyo winrar "biz bu adımdan sonra browse den 2. parta diilde o çıkarttığımız part 1 e gidiyoruz, çaktırmayın"
    adım3: c/documants and settings/kullanıcı adı/Localsettings/Temp buraya kadar geliyoruz ve bu klasörde "Rar$DR01.281" bu tip bi temp klasörünün içindedir part 1 imiz onu bulup copy diyoruz ve yine winrarın browserini kullanarak masaüstüne yapıştırıyoruz ve tüm winrar pencerelerini kapatıp masaüstüne bakıyoruz ve medya dosyamızın 1. partı orda bizi bekliyo yüzlerce kere video ve ses dosyaları üzerinde tarafımca denenmiştir

****gizli kalsörleri göster demiş olmanız gerekiyo ve temp klasörünüz çok şişmişse aradığınız dosyayı tektek bakıp bulmanız gerekiyo
    ****ayrıca video içeriği ise aldığınız part "blabla.avi" bunu her video player her zaman açmaya biliyo, o yüzden biçok playerle denemeniz gerek"

medya harici içeriklerde ilk part hiç bi işinize yaramaz !!! bu işlem yalnızca ilk partlardan başlayarak yapğılabilir yani part1 olmadan part 2 yi açamazsınız!!

Bu

• bütün part lar indikten sonra part 1 e tıkla aç de işlem tamam. tek part açılmaz adı üstünde part1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.