Şimdi Ara

Yılbaşından sonra araç almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Seat Leon 1.5 Fr almak istiyorum. Ancak bayilerde sanırım araç kalmamış. Ocak ayında hurda teşviği bitecek sanırım. Sizce fiyatları ne olur? Birde acaba özel sipariş getirirler mi? Fr donanımda arka kol dayama ve geri görüş kamerası yok. Bunları eklesek istediğimiz aracı alma ihtimalim var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• en az +10k hocam, piyasada araç olmaması normal stok yapılıyor şuan yılbaşı sonrası için. sigara zammı öncesi tekel bayilerde sigara olmaması gibi düşünün olayı.

bizim için tek avantajlı durum 160 yerine 170'e alırız aynı aracı, konu komşu eş dost arkadaş ortaminda 170 milyarlık arabaya biniyorum diye havamızı basarız, millette premium araca biniyoruz zanneder

halbuki araç her tarafı sert plastik olan gacur gucur bol trim sesli leon
  • en az +10k hocam, piyasada araç olmaması normal stok yapılıyor şuan yılbaşı sonrası için. sigara zammı öncesi tekel bayilerde sigara olmaması gibi düşünün olayı.

bizim için tek avantajlı durum 160 yerine 170'e alırız aynı aracı, konu komşu eş dost arkadaş ortaminda 170 milyarlık arabaya biniyorum diye havamızı basarız, millette premium araca biniyoruz zanneder

halbuki araç her tarafı sert plastik olan gacur gucur bol trim sesli leon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 13 Aralık 2019; 21:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben artık ülkece önümüzde çıkar yol göremiyorum
  • artık aracın fiyatı düşmesi diye bir şey yok her geçen ay üstüne koyması var şimdi araba al 1 ay sonra +3 +5 üstüne koyarak gider eskidendi o kışın fiyatlar düşer muhabbeti
  • Geçen hafta Şirkete 8 tane araç aldık
    Sakaryada üretilen corolla bursada üretilen egea yok keza i20, clio, c-elize yok bayilere yalvar yakar araba aldık
    Ocakta p olmayan araçların hepsi 20bin zamla çıkar piyasaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 15 Aralık 2019; 14:48:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabaların fiyatları hiç indi mi?Keşke öyle birşey olsa da ben de alabilsem.Ben baktıkça para biriktireyim dedikçe fiyatlar artıyor.Kredi çekip satsam kardayım böyle saçma bir piyasa var.Kullanınca otomobilin değeri nasıl artar bu kadar inanılır gibi değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.