Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2013 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
12
Favori
48.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene kipa da bear beer gibi cok uygun fiyatli biralar vardi. Bu sene de var mi bilmiyorum, giden birisi bilgilendirirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmit ve edirne carrefour'da prestij paket bitmiş !
  • prestif paketten marlboro blue ice ve black davidoff çıktı. teyit edebilirim. Ancak içerikte yazmıyor. Ben de bilmiyordum
  • Bunuda az önce üçler markette çektim bilmiyorum her yerde varmı bu ama içerik referans olabilir sanki

premium paket bu en pahalısı sanırım

villa şarap 75cl
    absolut 35 cl
    jack daniels 70cl

alkollü içecekler

Yılbaşı Sepetleri 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 16 Aralık 2012; 16:56:12 >
  • kipanın sepetlerinde sigara yok herhalde
  • Mersin Limonluk CarrefourSA (Palm City)'den geliyorum; prestij paket vardı. Sanırım 20+ tane. Fotoğraf çektim, gerekirse koyabilirim.
  • Tepe Nautilus Carrefour prestij paket halen mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox913

Ankara'dan alabilen yok mu???

Ben de merak ediyorum
    Ankarada prestige carrefor paket nerede kaldi

• bende carrefour prestij paketinden aldim. hatta burada msj yazan bir arkadasin yaptigi gibi 80 80 iki farkli bonusla odeme yaptim ama sliplerde 5tl bonus ibaresi gormedim katilmak icin sms mi gondermek gerekiyordu? birde bilet icin kodu msj attim sadece kaydiniz alinmistir mesaji geldi bilet numarasi vs gelmedi.

• kipadan alan yokmu arkadslar
  • Elazığ carrefourlara hala paket gelmedi, böyle saçmalık olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: Fox913

Ankara'dan alabilen yok mu???

Ben de merak ediyorum
    Ankarada prestige carrefor paket nerede kaldi

??

• Duty Free' den ikisine toplam 30 TL ödedim

Yılbaşı Sepetleri 2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

tequila olan bi sepet olsa değerlendirilirdi aslında :/ ama bu paketler de normale göre gayet güzel fiyat olarak

kesinlikle haklısın. viski sevmiyorum pek hele geçen içtiğim Black Label dan nefret ettim, damak tadıma uymuyor. En sevdiğim içki olan tekila hiç bir sepette yok, şöyle bi Jose Cuervo olsaydı fena mı olurdu
  • Adam gibi bir şişe Bourbon bir şişe de Absolut / Finlandia içeren paket olsa gerisine bakmıycam ama yok oğlu yok arkadaş ya... Ne varmış bu J&B ile JW da bu kadar...
  • karşıyaka carrefour avm ve örnekköydeki carrefour ekspres mağazasına gittim birinde ege bölgesinde hiç bir mağazada yok dediler.Diğerinde ise Türkiye genelinde kalmadı dediler.Alamayanlar başka yerlere yönelsin bence
  • beyler carrefourun prestij paketini alırsanız kafadan 100 lira kardasınız içkileri satsanız tekele paketi bedava alıyosunuz üstünede içinden cıkan sigarayla keyif sigarası içersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerkan

karşıyaka carrefour avm ve örnekköydeki carrefour ekspres mağazasına gittim birinde ege bölgesinde hiç bir mağazada yok dediler.Diğerinde ise Türkiye genelinde kalmadı dediler.Alamayanlar başka yerlere yönelsin bence

Muğla merkez

değiştirme: "... akıllı olsun herkes" gibi saçma bir espriyle bitirmek istiyorum, içimde kalmasın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersen_ -- 18 Aralık 2012; 16:00:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersen_

quote:

karşıyaka carrefour avm ve örnekköydeki carrefour ekspres mağazasına gittim birinde ege bölgesinde hiç bir mağazada yok dediler.Diğerinde ise Türkiye genelinde kalmadı dediler.Alamayanlar başka yerlere yönelsin bence

Muğla merkez

değiştirme: "... akıllı olsun herkes" gibi saçma bir espriyle bitirmek istiyorum, içimde kalmasın:)

muğla merkezde var demek mi oluyor?perşembe günü geçeceğim oradan bakayım varsa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ersen_

quote:

Muğla merkez

muğla merkezde var demek mi oluyor?perşembe günü geçeceğim oradan bakayım varsa.

Evet, bu öğlen arası oradaydım, vardı. Bayağı kalabalık bir stand yapmışlar. Migros'un butik ile kıyaslanabilecek bir sepet bu, onunla ikame edilebilir.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.