Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2013 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
48.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carrefour'dan sepet alacak arkadaşlar sepet tutarından 5 tl daha ucuza alabilirler aslında 100 tl yüklü carrefour hediye kartı aralık ayına özel 95 tl aklınızın bir köşesinde bulunsun önce 95 tl ye kart alın sonra üstünü tamamlayın :)
  • Arkadaşlar bugun yourt almaya carfura gittim , sepeti inceliyorlardı beğendim çok ( prestij paket ) içinde bir malbora birde davidoff var ama içeriklerde yazmıo sordum yasal sebeplerden dolayı yazmıomus neyse beğendim filan sar bi tane dedim aldım çıktım taşıyana kadar kollarım koptu .

Yılbaşı Sepetleri 2013
  • Karfur prestij en mantıklısı gibi, akşam haramideredeki karfura bi gideceğim, umarım sigarada verirler.
  • karta taksit oluyor mu bunlarda acaba? fişte sepet olarak geçiyor ya, gıda dışı olurmu
  • Konunun amacı Yılbaşı Sepetleri, pamuk ipliğine bağlı bir konuda konuşmanın sepet eksenli olması iyi olur diye düşünüyorum.

Migros 179luk paketten aldım. İçindeki ıvır zıvırların toplamı 70 küsür TL çıkıyor. Bence bu paket de avantajlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour prestij şuan en iyisi gibi.

• carrefour prestij fiyat hesaplaması yapabilir mi biri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: querist

carrefour prestij fiyat hesaplaması yapabilir mi biri ?

2 Sigarayla 260 tl

• Adana Carrefour da prestij paket kalmış mı bilgisi olan var mı?
  • Bugün carrfour da fiyatlara baktım.Carrfour fiyatlarıyla hepsi 274 tl ye geliyor prestij paketi.Marlboro blue ice ve davidoff çıkıyor birer paket , bunlar yasak olduğu için yazılmıyormuş listelere ancak ben 4 kutuyada baktım hepsinde aynısı var.Hepsinede aynısını koyuyorlarmış.Şuan satılan en uygun paket bence budur.
  • Ankara Cepa ve Batıkentte kalmamış. Satan bir yer biliyorsanız bilgilendirin de biz de alalım lütfen.

Not: Carrefour Prestijden bahsediyorum tabii :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arpasuyu -- 14 Aralık 2012; 10:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arpasuyu

Ankara Cepa ve Batıkentte kalmamış. Satan bir yer biliyorsanız bilgilendirin de biz de alalım lütfen.

Not: Carrefour Prestijden bahsediyorum tabii :)

Gordionda da kalmamış bi daha gelir mi belli olmaz dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

MİGROS PRESTİJ SEPET (ALKOLLÜ )
    # Cartedor çikolata sos 118gr.
    # Dr. oetker big muffin kakaolu 270gr.
    # Doğadan beyaz çay portakal çiçeği 20'li 35gr.
    # Kurukahveci mehmet efendi 100gr.
    # Nescafe gold 50gr.
    # Schweppes bitter limon 1lt.
    # Burn 500 ml.
    # Barilla tortellini 250 gr.
    # Toblerone sütlü 400gr.
    # Eti a.fıstıklı kare çikolata 80gr.
    # Lays klasik aile boyu 68gr.
    # Peyman dor leo kokteyl miz 200gr.
    # Melen cabernet sauvignon kırmızı şarap 75cl.
    # Johnie walker black label iskoç viski 70 cl.
    # Tekirdağ rakı 70cl.
    # Efes pilsen unfiltered bira 50cl.
    # Kent switch sigara ( 6 paket )
    # Selpak collection peçete 33*33 20'li
    FİYAT - 179 TL -

bu sepetin içeriğini hesaplıyan varmı ?
    ne kadar avantaj sağlıyor GDİ den de faydalanınca 8 kg et alınabilir 9. tl den toplam ödenen 200 tl yi gececeği için paranın 100 tl si bonus ile ödenip 100 tl de shellden yakıt alınca 10 tl kazandırır bir de piyango bileti alınır kalan 100 tl yi world ile ödeyip 10 da world puan alınabilir 4X75 ten de faydalanılırsa 15 tl de onun avantajı eder ( 5 alışverişe 75 tl sebebi ile 5 e böldüm )
    250 tl ye 10 world den 10 biletten 10 shell kampanyasından 15 de money visadan para kazanılır kilosu 9 tl den 8 kg et alınır ve paket alınır ( et en az 16- tl eder kilosu ) 56 lira da etten kazanç

* düzeltme shell kampanyasına yılbaşı sepetleri dahil değilmiş

hacı tam hesap adamısın korkulur senden bankaların yerinde olsam sana kart vermem valla ....!!!
  • tequila olan bi sepet olsa değerlendirilirdi aslında :/ ama bu paketler de normale göre gayet güzel fiyat olarak
  • Carrefour Prestij umarım Kozyatağında kalmıştır..Eğer Prestij kalmamışsa Gurme paketi de alınabilir bir sepet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Aralık 2012; 13:46:29 >
  • Bugün Mavişehir Carrefourdan prestij paket almak için gittiğimde paletin üzerinde varolan 5 paketi taşıyordu birileri. Kalan son paketler dedim heralde. Alan elemanlara sorduğumda içeriden talep üzerine çıkarıyorlar dediler. Çalışan personelden istedim ve getirdiler bir adet. Almak isteyip reyonda göremeyenler geri dönmeyip personele sorarsa içeriden getirirler sanırım.
  • Carrefour expresslerde var mı prestij.
  • Ankara Ümitköy Express'te de kalmamış prestij.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nantenami

quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

MİGROS PRESTİJ SEPET (ALKOLLÜ )
    # Cartedor çikolata sos 118gr.
    # Dr. oetker big muffin kakaolu 270gr.
    # Doğadan beyaz çay portakal çiçeği 20'li 35gr.
    # Kurukahveci mehmet efendi 100gr.
    # Nescafe gold 50gr.
    # Schweppes bitter limon 1lt.
    # Burn 500 ml.
    # Barilla tortellini 250 gr.
    # Toblerone sütlü 400gr.
    # Eti a.fıstıklı kare çikolata 80gr.
    # Lays klasik aile boyu 68gr.
    # Peyman dor leo kokteyl miz 200gr.
    # Melen cabernet sauvignon kırmızı şarap 75cl.
    # Johnie walker black label iskoç viski 70 cl.
    # Tekirdağ rakı 70cl.
    # Efes pilsen unfiltered bira 50cl.
    # Kent switch sigara ( 6 paket )
    # Selpak collection peçete 33*33 20'li
    FİYAT - 179 TL -

bu sepetin içeriğini hesaplıyan varmı ?
    ne kadar avantaj sağlıyor GDİ den de faydalanınca 8 kg et alınabilir 9. tl den toplam ödenen 200 tl yi gececeği için paranın 100 tl si bonus ile ödenip 100 tl de shellden yakıt alınca 10 tl kazandırır bir de piyango bileti alınır kalan 100 tl yi world ile ödeyip 10 da world puan alınabilir 4X75 ten de faydalanılırsa 15 tl de onun avantajı eder ( 5 alışverişe 75 tl sebebi ile 5 e böldüm )
    250 tl ye 10 world den 10 biletten 10 shell kampanyasından 15 de money visadan para kazanılır kilosu 9 tl den 8 kg et alınır ve paket alınır ( et en az 16- tl eder kilosu ) 56 lira da etten kazanç

* düzeltme shell kampanyasına yılbaşı sepetleri dahil değilmiş

hacı tam hesap adamısın korkulur senden bankaların yerinde olsam sana kart vermem valla ....!!!

75 e 5 tl daha veriyor bonus 14-16 arasında
  • Bugün ben de karfur prestij paket aldım. Bunu bunus 75 TL'ye 5 TL kampanyası ile birleştirdim, 154TL oldu, bir de yılbaşı bileti hediye etti bonus, onu da katınca 144'e geldi

kipa'yı da takip etmek lazım, ay sonuna doğru paket fiyatını indirecektir. Geçen sene ben öyle aldım diye hatırlıyorum. 31 Aralık'ta kipaya muhakkak gidip bakmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.