Şimdi Ara

Yılbaşı kutlamaları... Evde yasak, otelde serbest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerçekten şaka gibi değil mi? nasıl bir adalet bu şimdi? Ailemizle arkadaşlarımızla olamayacağız ancak parası olana serbest ?

https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/yilbasi-kutlamalari-evde-yasak-otelde-serbest-41693865

• Sanırım kimsenin tepkisi yok :)

• Oteller dolmuş. Gariban evde otursun, parası olan kaçsın otellerde sosyalleşsin, salgın kontrol altına alınamayınca da sektörler dursun, fakir karnını doyurmanın peşine düşsün, virüsün yayılmasına sebep olan zengin sürüsü de bu durumu fırsat bilip yatırımını kaydırsın başka yere.

• Evet Okudum Otellerin hepsi dolmuş Akdeniz otelleri ' de istanbul a yakın olan ağva, polonezköy gibi otellerde yılbaşı dolmuş yılbaşı etkinleri de cabası :)

• Korona restoranda oturanlara, saat 9'dan önce dışarıda gezenlere ve otellerde partiliyenlere bulaşmıyormuş.

• Beyler Ahmet Hakan ve sizede tek lafım var oda SİZE NE'dir, adamların parası var 4 gün otelde geçirmek istiyor üstelik oteller artık güvenlik bölge statüsünde çünkü HES koduyla alınıyor yani siz evde 4 gün çıkamayacaksınız zenginlerde otelden dısarıya çıkamayacaklar yani yine kapalı mekanlarda yeni yıla girecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tuhaf ve çelişki yaratan bir karar olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye'de zaten yılbaşı kutlamalarında otelden pek dışarı çıkılmıyor ki? Ben bir yılbaşını otelde sevgilimle geçirdim, hal denilen cok geniş bi salonda yiyip içerek dans ederek animatörler eşliğinde eğlenerek yılbaşına girdik, sonra da koridordan odalarımıza cekildik. Sonraki günlerde de otelin gezinti bölgesinin dışına çıkmadık, otel içinde havuz SPA, sahil, spor tesisi, açık büfe lokanta, koşu parkurları, hatta golf sahaları ve göller bile varken dışarsını kim ne yapsın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Hocam Türkiye'de zaten yılbaşı kutlamalarında otelden pek dışarı çıkılmıyor ki? Ben bir yılbaşını otelde sevgilimle geçirdim, hal denilen cok geniş bi salonda yiyip içerek dans ederek animatörler eşliğinde eğlenerek yılbaşına girdik, sonra da koridordan odalarımıza cekildik. Sonraki günlerde de otelin gezinti bölgesinin dışına çıkmadık, otel içinde havuz SPA, sahil, spor tesisi, açık büfe lokanta, koşu parkurları, hatta golf sahaları ve göller bile varken dışarsını kim ne yapsın?

Tamam işte bende bundan bahsediyorun

• Nasıl uygulayacaklar ki zaten ben evde kutlamamı yaparım, kimse de karışamaz yani polis bile ne la bu yasa der uygulamaz, kimse takmaz bunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.